Úvodní stránka Wellness pobyty

Wellness pobyty

Připravili jsme pro vás širokou nabídku špičkových wellness pobytů na 2, 3, 4 a 7 nocí vlastní dopravou. Nově vám nabízíme vybrané wellness pobyty autobusovou dopravou našimi autobusy. Ubytujeme vás v hotelech, které jsou přímo propojeny se známými lázněmi. Těšit se můžete na vysokou kvalitu služeb, nádhernou přírodu a unikátní minerální prameny.

Specializujeme se na Maďarsko, které je celosvětovou lázeňskou velmocí. V naší nabídce najdete vyhlášené i méně známé lokality. Novinkou jsou wellness pobyty v Polsku, které během posledních let významně stoupá na atraktivitě díky vysoké kvalitě služeb a neobjevené krajině. Vybírat můžete z hotelů, které jsou z velké části situovány blízko českých hranic a nabízí ubytování za velmi příznivé ceny.

Slovinsko je malá země, ale lázeňství je tu na velmi vysoké úrovni. Místní prameny využívali už staří Římané. Lokality, které nabízíme, jsou v dojezdové vzdálenosti přibližně 3 až 5 hodin (z Brna cca 350 km, z Prahy 520 km

Sousední Slovensko, které je mnoho let velmi vyhledávanou zemí a bez problémů dorozumíte, láká jak lázněmi na Jihu země, tak kombinací hor a koupání.

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

O Nás

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k Vám