Vyrazte za poznáváním v roce 2021
Úvodní stránka Blog Vyrazte za poznáváním v roce 2021

Vyrazte za poznáváním v roce 2021

Nebojte se s námi v tomto roce cestovat! Moc příležitostí vyjet poznávat krásná místa nebylo, pojďte si to tedy nyní vynahradit. Rok 2021 se stane rokem poznávání a vy můžete být u toho!

Vyjeďte na poznávací zájezdy do všech koutů Evropy, kde na vás čeká množství zajímavých památek, rozličné kultury a gastronomie, ale také nečekaná dobrodružství. Nádherná příroda, skvostné zámky a hrady, města plná útulných uliček a historie, sálající z každého koutu. Stačí si jen vybrat svůj ideální zájezd!

Romantická Paříž

U nás nenajdete nic tradičnějšího, než jsou zájezdy do Francie. Objevujte Paříž, město, které vám nabízí bohatou kulturu, unikátní romantickou atmosféru a stavby s poutavou historií. Toto romantické město vám otevírá svou náruč se všemi obdivuhodnými památkami, obchody a ponouká vás k objevování kouzelných uliček a kaváren. Její krásy spatříte i z jiného úhlu při projížďce po Seině.

Jen kousek od Paříže leží tolik opěvované Versailles, kde se necháte okouzlit ohromujícími interiéry a zámeckými zahradami s nevyslovitelným půvabem.

Kouzelná francouzská příroda a zábavný Disneyland

Pravou francouzskou perlou jsou nádherné zámky rozeseté v Údolí Loiry. Spatřit můžete největší zámek na řece Loiře, a to Chambord, kterýl měl být kdysi symbolem síly a moci Františka I., nazýval ho svým Versailles a největší radostí. Na říčce Cher leží zámek Chenonceau , nazývaný zámkem šesti žen, který je druhým nejnavštěvovanějším zámkem Francie hned po Versailles. Nepochybně vás okouzlí i zámek Amboise, postavený na skále nad řekou. V zámecké kapli Saint-Hubert z 15. století údajně leží hrob Leonarda da Vinciho.

Francie je plná vůní, lahodného vína i jídla. A právě tohle najdete v Nádherné Provence, která září nekonečnými lány levandulových polí a v sevření voňavé přírody ukrývá malebné horské vesničky s bohatou historií. Vydejte se na slunečné pláže Azurového pobřeží a odhalte tajemství, které skrývá pevnost na ostrově If!

A pokud hledáte trochu zábavy, společně s dětmi si užijete v pohádkovém Disneyladu, kde se na chvilku ocitnete v jiném světě.

Slunná Itálie

Vyberte si jeden z poznávacách zájezdů do Itálie zařící sluncem a barvami. Ponořte se do Toskánska, nádherného kraje, který je synonymem krásy a harmonie. Oplývá půvabnou krajinou, ale i bohatou kulturou a světoznámým uměním. Stejně tak vás okouzlí i ostrov Elba, který je úzce spjat s Napoleonem.

Vypravte se za italskou kulturou do nejromantičtějších měst světa, plných ohromujících památek, pestré gastronomie a úžasné atmosféry. Nechte se unést příběhem Romea a Julie ve Veroně a vychutnejte si plavbu na gondole v Benátkách.

Návšteva Itálie by nebyla tou pravou bez zastávky v Římě! Poznejte bohatou římskou historii a vydejte se za poznáním jedné z nejkrásnějších evropských metropolí! V rámci prohlídky navštívíte slavné Koloseum, Benátský palác, Pantheon, Fontánu di Trevi a mnoho dalších významných památek.

Nizozemí a Keukenhof

Milujete pohled na kvetoucí zahradu nebo jste vášnivý pěstitel? Přivoňte si k více než 7 milionům tulipánů, narcisů a hyacintů v „zahradě Evropy“.

Rádi byste se podívali do nejrozkvetlejšího parku Evropy? Využijte příležitosti jeho návštěvy a poznejte Amsterdam a jeho přilehlé státy. Těšte se na večerní projížďku lodí po místních kanálech a na ochutnávku vyhlášených holandských sýrů. Nevynechejte ani návštěvu tradičních větrných mlýnů.

Inspirujte se poznávacími zájezdy do Keukenhofu a Amsterdamu, u kterých nemusíte mít strach, že se nedomluvíte. Zájezdem vás s námi vždy provede český průvodce.

Londýn a svět Harryho Pottera

Toužíte poznávat zákoutí Londýna? Vydejte se s námi na některý ze zájezdů do Londýna, během kterých vás budou po celou dobu provázet naši zkušení průvodci.

Navštivte tuto jedinečnou evropskou metropoli, kde se sváří kosmopolitní atmosféra a tradiční historické vzepření země. Londýn na vás zapůsobí kouzlem, kterému jen těžko odoláte. Ať už vás zajímá kultura, historie, gastronomie nebo noční život, nebude zklamaní!

Jestliže jste milovníky příběhu o nadaném čaroději Harry Potterovi, na okraj Londýna na vás čekají studia, v nichž se některé části slavné série natáčely. Doslova se ocitnete v prostředí kouzelných Bradavic a ten čas, který tam strávíte, vás rychle uteče.

Pokud byste rádi jeli prozkoumávat i jiné části Anglie, podívejte se na náš poznávací zájezd, který vás vezme za krásami Velké Británie.

Poznávací zájezdy autobusem

V naší nabídce najdete spoustu dalších krásných poznávacích zájezdů. Pojďme si některé z nich ještě zmínit, a třeba vám inspirujeme.

Vyjeďte poznávat přírodní krásy Bosny a Hercegoviny a také Balkán s koupáním v Jaderském moři. Přímořský ráj Černá Hora vás okouzlí svou nevšední krásou, poznáte to nejlepší z Bulharska, setkáte se se zajímavou historií Makedonie nebo se na skok kouknete do Německa a Lucemburska.

Podíváte se do Švýcarska a uděláte si výlet na Mount Blanc, projedete Azurové pobřeží a Provence, uvidíte krásy Pobaltí a Skandinávie, v neposlední řadě si prohlédnete Pobaltí a Petrohrad.

Poznávejte s námi Evropu 365 dní v roce

Pokud si chcete být jistí, že vám neunikne žádné zajímavé místo a chcete se o jednotlivých zemích a památkách něco dozvědět, vyberte si ideální poznávací zájezd pro vás na našich stránkách.