Úvodní stránka Vyjádření CK

Vyjádření CK

Poslední aktualizace: pátek 12.6.2020 v 14:15

Vážení klienti,

protože se v posledních dnech situace ohledně možností cestování velmi dynamicky mění, rádi bychom Vám zprostředkovali informace o aktuálních postupech naší CK.

Část zahraničních zájezdů s odjezdy v červnu byla zasažena současnou pandemií, část se již může uskutečnit. Pokud máte zakoupen zájezd v tomto termínu a ještě jste od nás neobdrželi aktuální informace, kontaktujte naši Cestovní kancelář.

Pokud máte zakoupen zahraniční wellness pobyt s vlastní dopravou a Váš odjezd je v druhé polovině června, hranice jsou již otevřeny a hotely se vrátily ke standardnímu provozu. Váš pobyt se uskuteční, přibližně 7 dní před odjezdem Vám drazí do mailu Pokyny na cestu. 

U zájezdů s odjezdem během letních měsíců se většina z těchto zájezdů uskuteční již bez omezení. Postupně obnovujeme naše zájezdy do těchto zemí: Bulharsko, Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Maďarsko, Švýcarsko a Polsko. Následně od 14.07.2020: Lucembursko, Holandsko, Pobaltské státy a také některé zájezdy do Francie. Zájezdy do Itálie a Velké Británie obnovujeme až od srpnových termínů.

Nové a aktuální informace o našich zájezdech a destinacích naleznete vždy v tomto článku, doporučujeme tedy průběžně sledovat naše stránky. Pokud byste měli dotazy, na které nenajdete odpověď, neváhejte se na nás obrátit přímo, rádi vám se vším poradíme a pomůžeme.

Vaše CK Metal

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma