Úvodní stránka Vyjádření CK

Vyjádření CK

Poslední aktualizace: pátek 25.5.2020 v 8:00

Vážení klienti,

protože se v posledních dnech se situace ohledně možností cestování velmi dynamicky mění, rádi bychom Vám zprostředkovali informace o aktuálních postupech naší CK.

Zahraniční zájezdy do 15.6.2020 byly zasaženy současnou pandemií a není možné je uskutečnit. U zájezdů s odjezdy do konce června také předpokládáme omezení, proto budeme klienty v nejbližších dnech kontaktovat s návrhy řešení jejich rezervací.

Pokud máte zakoupen wellness pobyt s vlastní dopravou a Váš odjezd je během června, kontaktujte nás na adrese wellnessy@ckmetal.cz. Tyto pobyty se řeší individuálně podle podmínek v konkrétní zemi a hotelu.

U zájezdů s odjezdem během letních měsíců předpokládáme, že se většina z těchto zájezdů již uskuteční. Zatím nemáme k dispozici konkrétní data a podmínky pro vycestování, protože se o nich stále jedná. Více informací bychom měli mít k dispozici v druhé půlce června.

Nové a aktuální informace o cestování budeme na tomto místě doplňovat, doporučujeme tedy průběžně sledovat naše stránky. Pokud byste měli dotazy, na které zde není odpověď, neváhejte se na nás obrátit přímo, rádi vám se vším poradíme a pomůžeme.

Vaše CK Metal

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma