Vyberte si svou dovolenou pro rok 2021!
Úvodní stránka Blog Vyberte si svou dovolenou pro rok 2021!

Vyberte si svou dovolenou pro rok 2021!

Jestliže hledáte destinaci, nabízí spoustu zábavných možností, zázemí pro děti a příjemné koupání, pak je Bulharsko tím pravým. Slunečné pobřeží je plné aktivit, které potěší velké i malé.

Zapomeňte chvilku na starosti a vyberte si svůj vysněný zájezd! Dlouhodobě nabízíme pobytové zájezdy do Bulharska na krásné Slunečné pobřeží, na kterém můžete strávit příjemné léto. Pokud vyrážíte s dětmi, máme pro vás skvělou cenovou nabídku. V červenci máme akci první dítě do 11,99 let zcela zdarma (zahrnuje dopravu, stravu i ubytování), a v měsících srpen a září je druhé dítě zvýhodněné o 40 %.

Letní dovolená na pláži

Slunečné pobřeží během léta nabízí nejen široké písečné pláže a koupání v teplé mořské vodě, ale také nespočet možností pro aktivní trávení volného času. To jak pro malé děti, tak i pro dospělé.

Některé z hotelů na pobřeží jako by byly přímo postaveny pro rodiny s dětmi, například moderní hotel Tia Maria. Na pláž i do centra letoviska se dostanete za pár minut. Na dosah ruky budete mít také nejrůznější aktivity, jako dětské skluzavky, plážový volejbal, vodní šlapadla a lyže, vodní skútry nebo třeba windsurfing.

V klidnější části Slunečného pobřeží na vás pak čeká hotel Flamingo, který je díky své poloze vhodným místem pro relaxační dovolenou. Nabízí venkovní bazén s částí vyhrazenou pro děti, lehátka a slunečníky nebo přilehlou zahradu se stromy poskytujícími stín v odpoledních vedrech.

V těchto hotelech na vás čekají také speciální animační programy s česky mluvícími animátory - Metyho klub.

Dalším skvělým hotelem v naší nabídce je hotel Sunny Bay, který leží v letovisku Pomorie. Kromě nejrůznějších zábavných aktivit se v něm můžete těšit na skvělé jídlo. Nechybí ani dlouhá písečná pláž, která leží doslova před hotelem.

Pokud hledáte klidnější prostředí a bezprostřední blízkost pláže, to vše najdete v hotelu Blue Bay, který se nachází na severu Slunečného pobřeží. Užijete si zde komfort prostorných pokojů a vynikající jídlo formou bufetu. 

... je toho mnohem víc

Pokud dáváte přednost dovolené třeba jen ve dvou nebo chcete zažít trochu akčnější pobyt u moře, či hledáte luxus, čeká na vás spoustu hotelů, které vás určitě zaujmou svou nabídkou a možnostmi. 

Přímo v centru Slunečného pobřeží se nachází moderní Kuban Resort s jedinečným aquaparkem v mexickém stylu. Na písečnou pláž se odtud dostanete do 2 minut. Nedaleko se nachází také městská promenáda s řadou obchůdků.

Zavíjte do moderního hotelu Palace. Byl postaven jedním z nejznámějších architektonických studií v Bulharsku, a to přímo v srdci nejznámějšího letoviska. Nabízí úchvatné výhledy na celé pobřeží, od Nessebaru až po Sveti Vlas. Můžete si vychutnat odpočinek v hotelové zahradě a restauraci nebo zábavu v podobě karaoke baru, kde si vyzkoušíte své pěvecké dovednosti. 

Moře, bazény a nově aquapark s tobogány. Téměř nekonečné možnosti koupání propojené s odpočinkem v luxusním prostředí střešního baru nabízí návštěvníkům Planeta Hotel & Aquapark na Slunečném pobřeží. Interiér hotelu Planeta ze všeho nejvíce připomíná přepychový palác. Křišťálové lustry a pohovky v barokním stylu nabízejí opravdu stylové pohodlí.

Ať si už vybere jakýkoliv hotel, každý z nich má přístup na dlouhou písčitou pláž s pozvolným vstupem do moře. Najdete zde sportovní a zábavné aktivity - plážový volejbal, vodní skútry, vodní šlapadla, vodní lyže, windsurfing.

Vyjeďte s námi za sluníčkem

Pokud vás láká vyjet na Slunečné pobřeží, podívejte se i na naši kompletní nabídků zájezdů do oblíbeného Bulharska.