Úvodní stránka Blog Taneční festival v ulicích Amsterdamu

Taneční festival v ulicích Amsterdamu

Máte rádi tanec, živá vystoupení, koncertní šňůry a k tomu krásné památky? Pak by vám neměl ujít ani Amsterdam Dance Event. Spojit ho můžete s návštěvou tohoto holandského města.

Amsterdam je město, kde se neustále něco děje, ale turisté, kteří navštívili město ve dnech 19. až 23. října 2016 se setkali s ještě větším ruchem a s většími davy v centru, než bývá obvyklé. Zasloužil se o to tradiční Amsterdamský festival tance. 

Festival představuje platformu v oblasti elektronické hudby, kde se každoročně předvádí nové trendy a také se tu realizuje velký byznys v tomto hudebním žánru. 

Na 140 místech v hlavním městě Nizozemí se letos konalo 450 různých akcí, kde vystoupilo 2200 umělců a navštívilo je na 375 00 návštěvníků. Konaly se tady koncerty, taneční show, promítání, střešní párty v Red Light Districtu, přednášky i diskusní akce. Přední značky z celého světa představily svá nejnovější zařízení a software v oblasti elektronické hudby. K dispozici byl po celém městě bohatý výběr s tancem souvisejících uměleckých výstav, instalací a dočasných pop-up obchodů. Bylo opravdu na co se koukat.

Festival se koná každoročně, ale nemusíte čekat pouze na tento krátký časový okamžik k tomu, abyste navštívili Amsterdam a jeho okolí. Nizozemí je krásné v každém ročním čase.

Autor článku: Pavel Šich, průvodce Holandsko

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

O Nás

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám