Řekl někdo TURISTIKA? Žhavá novinka je tady!
Úvodní stránka Blog Řekl někdo TURISTIKA? Žhavá novinka je tady!

Řekl někdo TURISTIKA? Žhavá novinka je tady!

Dobrých zpráv není nikdy dost a nás těší, když vám můžeme dělat radost. Asi už jste si někteří povšimli, že jsme si pro vás připravili nové pobyty. Vezmeme vás za turistikou na nejzajímavější místa nacházející se v Česku, Polsku, Slovensku i Rakousku. Tak kam to bude?

Turistika – nový druh zájezdů, se kterými jste se u nás ještě nesetkali! Čekají na vás různorodé lokality, které leží v nádherné přírodě i ve městě a nabízí zajímavé atrakce. Vybírat můžete z několika kategorií, které si jednotlivě představíme. Ať už hledáte klid, anebo naopak dobrodružství, určitě si najdete to své.

Nyní s námi můžete vyrazit za poznáním, odpočinkem a objevováním přírody do České republiky i do sousedních zemí – do Polska, Rakouska a na Slovensko! Bydlet nebudete jen v hotelech, ale i v penzionech a chatách, které doplní místní příjemnou atmosféru.

Mobilní telefon, telefon, Apple, vybavení, technologie

1. K vodě

Užijte si odpočinek u vody, zapomeňte na starosti a nechte se okouzlit pohledy na poklidnou hladinu. Na takový pobyt můžete vyrazit třeba do Slovenského ráje, který je považován za opravdu kouzelnou oblast, nebo ke známé řece Oravě v čele s Oravskou přehradou. K dispozici je spousta vodních sportů i jiných aktivit.

DAEN - Slovensko - Orava

2. Na hory

Horská turistika patří mezi oblíbené, a pokud i vy milujete neopakovatelné výhledy z vrcholků hor, určitě si vyberete vhodnou lokalitu splňující vaše požadavky. Každá z lokalit je pro turistiku uzpůsobená, proto po okolí vede spousta turistických stezek. Většina z nich má na své trase atrakce a zajímavosti, které vám rozšíří povědomí o místní krajině.

Vysoké Tatry, Tatry, Příroda, Slovensko, Vrchol, Hory

3. Do města

Jestli rádi trávíte čas v ruchu města se všemi možnostmi a kulturou nadosah ruky, stoprocentně si rozklikněte tuto kategorii. Většina ubytování leží přímo v centru města nebo jen pár kroků od něj. A pokud na chvilku zatoužíte po klidu, stačí vyrazit za hranice města do malebné přírody.  

From Krakow: Zakopane - Town Surrounded by Tatra Mountains 2021

4. Do přírody

Preferujete naopak klid a soukromí? Vydejte se do ticha přírody – pěšky, na kole či využijte nějakou z nabízených aktivit. Čerstvý vduch, nekonečné lesy a přírodní zajímavosti a místa, která vám vezmou dech. Všechny lokality nabízí oslňující krajinu, takže při výběru nemůžete sáhnout vedle. Každá je typická pro svou zemi či region a dá vám nahlédnout do života místních obyvatel. 

Rakousko: Jaro+léto ve slovenském penzionu | TRAVELKING

5. Na kolo

Patříte mezi milovníky cyklistiky nebo vás tato aktivita láká? Objevujte krajinu ze sedla kola, která se rázem stane mnohem zajímavější. Na spoustě míst je možnost si kolo zapůjčit.

Cyklisté, stezka, kolo, mraky, příroda, dovolená

6. S dětmi

Najít vhodné místo, kde byste se bavili vy, ale i vaše děti, není vždy jednoduché. Proto jsme si pro vás připravili samostatnou kategorii. Teď už nemusíte přemýšlet nad tím, kam svoje ratolesti vzít. Nuda určitě nehrozí! Dětská hřiště, stolní hry, aquaparky a mnohé další aktivity. 

Panoráma, alpské, dobrý výhled, Hochwald, jedle, hory

7. Se psem

Už nemusíte zoufat nad tím, kde nechat svého mazlíčka po dobu svého pobytu. Vybraná ubytování mají výborné zázemí a okolí vhodné pro vašeho pejska. Dlouhé procházky přírodou se stanou tou pravou oázou klidu a zábavy.

Rozkošný, zvířecí, psí, auto, roztomilý, pes, mazlíček, okno

8. Za gastronomií

Prahnete po gastronomickém zážitku a rádi zkoušíte své chuťové buňky na jídlech, které jste ještě neokusili? V tom případě pro vás máme tuto kategorii, která vám zaručí tu pravou explozi chutí! Vyzkoušíte tradiční jídla z regionů, ve kterých budete ubytovaní, i speciální pokrmy.

Talíř, jídlo, předkrmy, jídlo, hody, jídelní stůl

Zaujaly vás turistické zájezdy? Podívejte se na kompletní nabídku a podle jednotlivých kategorií si najděte místo, které bude jako stvořené pro vaši dovolenou!

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na k vám

Katalog 2021 se pro vás právě připravuje