Proč jet na Slunečné pobřeží?
Úvodní stránka Blog Proč jet na Slunečné pobřeží?

Proč jet na Slunečné pobřeží?

Léto je tu coby dup a vy přemýšlíte, kam vyjedete? Samozřejmě, pokud to bude možné... Třeba takové Slunečné pobřeží určitě z vaší dovolené udělá nezapomenutelný zážitek! Ať už vyjedete s rodinou, přáteli či partnerem.

Zlatavá a nekonečně dlouhá pláž

Čistá pláž se zlatým pískem třpytící se v paprscích slunce i nádherné západy, které barví oblohu i pláže do teplých odstínů. To je Slunečné pobřeží! Pokud přemýšlíte, jaké je největší pozitivum Slunečného pobřeží, bezpochyby je to právě krásná pláž

Místní pláž má pozvolný vstup do moře, proto jsou vhodné pro každého. Ať už jste nadšený plavec, nebo se se rádi necháváte omývat mořem na břehu, určitě si přijdete na své. Stejně tak najdete přímo na plážích bohaté vyžití. Vodní sporty, bary, restaurace a další.

Pláž, písek, moře, písečná pláž, dovolená, Karibik

Příjemná teplota

Podnebí v Bulharsku je jako stvořené pro dovolenou. Voda v moři má krásných 22-26°C a také se zde objevuje nízký výskyt srážek.

Zázemí pro vás i vaše děti

Slunečné pobřeží je v Bulharsku nejvíce otevřené dětským návštěvníkům. Zázemí najdou nejen v hotelech, ale i na plážích. Krom toho jsou zde také obrovské aquaparky plné adrenalinu a zábavy.

V hotelu Tia Maria jsou také nabízeny animační programy s česky mluvícími animátory - Metyho klub.  Animační programy probíhají každý den kromě příjezdových (příletových) a odjezdových (odletových) dnů od června až do začátku září. V obou hotelech je krom toho stravování formou bohatého all inclusive.

A na co se můžete v Metyho clubu těšit? Mini disco, honba za metály, vodní aerobic, jóga pro děti, malování na obličej, hry u bazénu a další

Dívka, dětství, dítě, dítě, šťastný, portrét, dcera

Snadněji se domluvíte

Bulharština patří mezi slovanské jazyky, proto má podobný základ. A pokud jste se někdy setkali s ruštinou, tak budete mít velkou výhodu.

Západ slunce, pláž, siluety, skok, skákání, mládež

Mají zde velmi příjemné ceny

Bulharsko patří mezi země, které jsou levné. Proto je dostupné pro všechny. Ne nadarmo bylo Slunečné pobřeží už několikrát vyhlášeno nejlevnější plážovou destinací v Evropě.

Nápoj, koktejl, nápoj, léto, dovolená, úleva

Chutné jídlo na každém kroku

Bulharská kuchyně propojuje evropskou tradici s orientální a je velice chutná. Obsahuje spoustu zeleniny, ale také vyniká výrazným kořením, které roste jenom tady (čubřica). Ochutnejte třeba tarator (polévka z kyselého mléka, strouhaných okurek, kopru a česneku) nebo musaka (zapečené jídlo z brambor a zeleniny, případně masa). Bulhaři nedají dopustit na domácí pálenku rakiji, takže pokud budete mít možnost, určitě ji zkuste.

Láká vás Slunečné pobřeží navštívit? Podívejte se na naši celou nabídku!