Úvodní stránka Blog Podzim: ideální období pro wellness dovolenou

Podzim: ideální období pro wellness dovolenou

Sychravé počasí, mlhy a nevlídné teploty. Na takový podzim jsme u nás zvyklí. Skryjte se před ním letos na wellness a dopřejte si chvíli jen pro sebe.

Podzimní měsíce jsou snad tím vůbec nejlepším obdobím roku, kdy vyrazit na wellness pobyt. Nezáleží tolik na tom, jestli se vydáte do zahraničí nebo zůstanete v Česku. Důležité je myslet chvíli na sebe, dopřát si ozdravný odpočinek a získat novou energii před přicházející zimou. S námi můžete navštívit menší hotely s vlastními wellness zónami, nebo velké a hřejivé termální lázně. Všechny hotely v tomto článku nabízejí neomezený vstup do wellness, a často i ještě něco navíc. 

Ohřejte se v maďarských termálech

Maďarsko je pro milovníky wellness a termálních pramenů zemí zaslíbenou. Do rozlehlých lázní, které kromě teplé vody s ozdravnými účinky, nabízí také desítky atrakcí a nejrůznějších procedur, vás přímo z hotelu často dovedou pohodlné vyhřívané tunely. Díky nim se tak zcela vyhnete kontaktu se sychravým počasím.

Právě takové pohodlí si užijete například v hotelu Park Inn ve městě Sárvár. Téměř za dveřmi pokoje tam na vás čekají rozsáhlé moderní lázně s patnácti termálními bazény, prostorem pro plavání i dovádění s dětmi. Na své si tu přijde opravdu každý. Plní čerstvé energie se ze Sárváru vracejí rodiny s dětmi, senioři i mladé páry.

S problémy pohybového ústrojí, ale také s nedostatkem odpočinku a vitality vám pomohou v hotelu Park Inn ve městě Zalakaros. Hotel je propojený s prostornými termálními lázněmi, kde se vykoupete venku i v teple pod střechou. Navíc můžete vyzkoušet některé z desítek procedur, které pomáhají proti široké škále zdravotních neduhů.

Pohodlí čeká na Slovensku

O kus blíže k České republice na vás čekají proslulé slovenské wellness hotely. Naším favoritem je hotel Bešeňová. Ten stojí přímo v areálu známých lázní s léčebnými termálními prameny. Díky své skvělé poloze nabízí dobrodružnějším povahám také ideální základnu pro výlety do krásné slovenské přírody. Nic mu ale nechybí ani k dokonalému podzimnímu odpočinku, a to venku i uvnitř.

Rádi byste si odpočinuli v klidném a moderním prostředí, kde nebude tolik lidí? Pak je přímo pro vás hotel Družba v Demanovské Dolině. Horský klid, sedm bazénů, devět saun a bohatá nabídka dalších aktivit. Takový je recept pro perfektní podzimní wellness v hotelu Družba, kde se potkávají slovenské tradice s moderní vybavením.

České wellness hotely vás překvapí

Nesmíme zapomenout ani na skvělé české wellness hotely. Je jich více, než byste možná čekali. V našem nejproslulejším lázeňském městě, Karlových Varech, najdete například okouzlující hotel Dvořák. Novou energii vám v něm dodá nejen moderní hotelové wellness, ale i procházky malebným centrem města, které zdobí známá kolonáda a bezpočet dalších krásných budov.

Pokud však preferujete klidnější lokality, máme něco i pro vás. Třeba Spa resort Konopiště nedaleko stejnojmenného zámku. Užijete si zde podzimní wellness s bazény a dvěma wellness procedurami v ceně. Baterky si dobijete také procházkou k zámku, nebo třeba když si poprvé vyzkoušíte golf. Výběr aktivit, které vás nabijí čerstvou energií, je jen na vás.

Vyberte si podzimní wellness sami

Nezaujala Vás žádná naše nabídka, ale přesto byste se rádi na podzimní wellness vydali? Podívejte se na naše webové stránky, kde najdete desítky dalších hotelů. Určitě mezi nimi čeká ten, jehož nabídka vám padne jako ulitá. Rezervujte si pobyt a užijte si podzim v teple a pohodlí!

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma