Online cestování #4: Bulharsko – Slunečné pobřeží
Úvodní stránka Blog Online cestování #4: Bulharsko – Slunečné pobřeží

Online cestování #4: Bulharsko – Slunečné pobřeží

Čtvrtý díl Online cestování přinášíme přímo z bulharského Slunečného pobřeží. Chceme vám tak přiblížit současnou situaci v letovisku. Sami uvidíte, že vám nic nebrání vyrazit tam nejen virtuálně, ale i doopravdy.

Online cestování

Máme neskutečnou radost z toho, že se hranice mezi evropskými státy otevírají, a že s vámi můžeme znovu vyjíždět do zahraničí. I přesto, že se situace v cestovním ruchu vrací do normálu, jsme se ale rozhodli s Online cestováním pokračovat. A proto s námi můžete i nadále z pohodlí domova vyrážet na virtuální prohlídky těch nejkrásnějších míst v Evropě, kde se potěšíte pohledem na nejznámější turistické cíle a nasbíráte inspiraci pro příští opravdovou dovolenou.

Veškeré další podrobnosti o celém projektu najdete na naší stránce věnované Online cestování. Vaše připomínky a nápady k projektu nám můžete poslat také mailem, a to na adresu online@ckmetal.cz.

Živě ze Slunečného pobřeží

Právě Bulharsko je vůbec první zahraniční zemí, do které po uvolnění speciálních bezpečnostních opatření letos v létě vyrážíme. Ještě předtím, než se ale na Slunečné pobřeží vydáme doopravdy, jsme vám chtěli ukázat, jak to v současnosti na břehu Černého moře vypadá. A proto jsme vás na Slunečné pobřeží přesunuli za pomocí techniky a vysílali odtud další díl našeho Online cestování.

Video, kterým vás přímo z destinace provede průvodce Marek, animátorka Oldřiška a delegát Žoro, najdete na konci tohoto článku, nebo na našem Youtube kanálu. Pokud ale zrovna nemáte hodinku volného času, můžete si na následujících řádcích přečíst alespoň krátké shrnutí ze čtvrtého online cestování.

Marek se svými kolegy tentokrát vysílá přímo z destinace. Konkrétně z terasy krásného hotelu Tia Maria, který se už nemůže dočkat vaší návštěvy. Trojice moderátorů vás nejprve seznámí z bezpečnostními pravidly, které nyní v Bulharsku platí. Třeba roušku potřebujete pouze do letadla. Jakmile se ale dostanete až na Slunečné pobřeží, můžete ji bez obav schovat. Ani v hotelu, ani u bazénu a ani na pláži ji nepotřebujete. Nepřijdete ani o all inclusive stravování se vším, co k němu patří. Jedinou změnou je, že vám výborné jídlo na talíř bude nandavat personál hotelu.

Dále se od Marka dozvídáme, proč je právě teď ta nejlepší chvíle, kdy se do Bulharska vydat. Široké písečné pláže, které v létě bývají téměř plné, jsou zatím poloprázdné. Teplé moře a tolik volného místa přímo vyzývá k návštěvě. I přes menší počet turistů je už letovisko navíc plně v provozu. Vyzkoušet si tak můžete veškeré vodní atrakce a své dveře už otevírají také obchůdky, bary a restaurace na promenádě.

Další lákadlo představuje Oldřiška: Animační program Metyho klub, který v Bulharsku zabaví zejména vaše děti. Zábavu si s ním ale můžete užít i vy. S Žorem se nakonec videa podíváme na skok do Nesebaru, starověkého města, které s letoviskem sousedí. Právě sem se s námi můžete z letoviska vydat na jeden z výletů. A teď je k tomu ideální doba, protože ani v těch nejužších uličkách se nebudete tlačit se skupinami dalších turistů. Užijete si tak krásu historického městečka, které je zapsané na seznamu UNESCO, naplno.

Už také máte chuť vyrazit k moři? Ani se vám nedivíme. Můžete si vybrat z naší nabídky zájezdů na Slunečné pobřeží. Cestujeme bezpečně a bez omezení.

Na co se těšit příště?

V příštím Online cestování vyrazíme zase více do přírody. Ani moře se ale úplně nevzdáme. Vydáme se totiž do Slovinska, které v sobě spojuje bohatou historii, nezkrotnou přírodu i prosluněné mořské pobřeží. Na další Online cestování se můžete těšit už 13.7.2020, začátek vysílání je opět v 17:30 hodin. Přibalte si na cestu dobrou náladu a užijte si spolu s námi virtuální výlet do Slovinska!

Jak to vypadá na Slunečném pobřeží?