Online cestování #3: Holandsko – Keukenhof
Úvodní stránka Blog Online cestování #3: Holandsko – Keukenhof

Online cestování #3: Holandsko – Keukenhof

Stále vyrážíme na virtuální prohlídky! Ve třetím díle Online cestování jsme v doprovodu průvodcovské dvojice Míla a Marek vyrazili do Holandska, tak se přidejte k nám.

Online cestování

Máme neskutečnou radost z toho, že se hranice mezi evropskými státy pomalu otevírají, a že s vámi můžeme znovu vyjíždět do zahraničí. I přesto, že se situace v cestovním ruchu vrací do normálu, jsme se ale rozhodli s Online cestováním pokračovat. A proto s námi můžete i nadále z pohodlí domova vyrážet na virtuální prohlídky těch nejkrásnějších míst v Evropě, kde se potěšíte pohledem na nejznámější turistické cíle a nasbíráte inspiraci pro příští opravdovou dovolenou.

Online společně cestujeme zdarma. Na projektu navíc neustále pracujeme. Kromě toho, že připravujeme stále další virtuální prohlídky, jsme nově spustili také systém odměn. Při cestování po internetu tak nyní můžete navíc vyhrát zajímavé ceny. Veškeré další podrobnosti o celém projektu najdete na naší stránce věnované Online cestování. Stránku neustále aktualizujeme. Vaše připomínky a nápady k projektu nám můžete poslat mailem, a to na adresu online@ckmetal.cz.

Na skok do Holandska

Holandsko je nevelká země, která však nabízí ohromující počet zajímavých destinací a nevšedních zážitků. My jsme se ve třetím díle Online cestování vydali objevovat ty nejlepší z nich, hezky jeden po druhém. Záznam po naší cestě Holandskem, při které nás vedla znalostmi nabitá průvodkyně Míla, najdete na konci tohoto článku nebo na našem YouTubovém kanálu. Virtuální prohlídka Holandska trvá hodinu, a pokud nyní nemáte tolik času, nabízíme vám na následujících řádcích alespoň její krátké psané shrnutí.

Náš virtuální zájezd začíná v parku Keukenhof, kterému se právem přezdívá zahrada Evropy. Procházíme stezky, které letos zcela výjimečně zůstaly liduprázdné, a relaxujeme mezi záhony s pestrobarevně kvetoucími tulipány. Po úvodním odpočinku v přírodě nás Míla zavede do o poznání rušnějšího Amsterdamu, pozoruhodného hlavního města protkaného vodními kanály. Navštívíme Dům Anny Frankové, nejstarší městský coffee shop Siberie a mnoho dalších neméně zajímavých míst.

Pokračujeme do městečka Haarlem, jehož jméno nese také newyorská čtvrť Harlem, založená holandskými mořeplavci. Město zdobí jediná dochovaná vstupní brána nebo pozoruhodný Kostel svatého Bavona. Ale už zase míříme do přírody, tentokrát na jedinečný ostrov Texel, který nabízí pohled na písečné pláže a duny střežené Karmínovým majákem nebo groteskní muzeum věcí, které na břeh ostrova vyplavilo moře. Naše cesta končí v parku Hoge Veluwe, neboli vysoký les, ve kterém najdete krásné červené jeleny i pozoruhodné umělecké instalace. A poté už nezbývá, než se těšit na další Online cestování.

A pokud vás virtuální zájezd do Holandska zaujal, podívejte se na naší aktuální nabídku zájezdů na jaro 2021, kdy se po roce znovu otevře i oblíbený Keukenhof.

Na co se těšit příště?

Poté, co jsme poznali to nejlepší z Holandska, se přesuneme do teplých krajů zalitých letním sluncem. Čtvrtý díl Online cestování, který proběhne 29.06.2020, nás zavede do Bulharska na Slunečné pobřeží. V 17:30 navštívíme společně tamní hotely, promenády a hlavně známé a oblíbené písečné pláže. Tak si nezapomeňte k počítači nachystat sluneční brýle a krém na opalování. Těšíme se na vás!

Poznejte s námi Holandsko