Online cestování
Úvodní stránka Blog Online cestování

Online cestování

Chcete cestovat z pohodlí domova? Navštivte s námi místa, na která se toužíte vydat. Využijte naše Online cestování a poznejte svět jen s pomocí svého počítače. Připravili jsme si pro vás celkem osm virtuálních výletů.

Aktualizováno: 31.8.2020

Živé vysílání Online cestování každé druhé pondělí již skončilo. Stále se ale můžete podívat na záznamy jednotlivých dílů. Děkujeme, že jste Online cestování tvořili spolu s námi.

Online cestování

Chcete se znovu projít po ulicích své zamilované evropské metropole? Láká vás objevování neznámého? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, máme pro vás dobrou zprávu. I přesto, že současná situace cestám do zahraničí nepřeje, vám nyní nabízíme možnost vyrazit s námi neotřelým způsobem na zájezd za hranice. A to s pomocí Online cestování.

Co to znamená? V předem daný čas se společně setkáme na našem YouTubovém kanále, kde se za pomoci moderní techniky, street view, videí a fotografií, vydáme na prohlídku některého z desítek zajímavých míst v Evropě. V doprovodu průvodce si z bezpečí domova projdete díky svým monitorům ta nejpozoruhodnější místa stejně, jako kdybyste s námi vyrazili na opravdový zájezd. 

Jediné, co k účasti na Online cestování potřebujete, je právě připojení k internetu, vše ostatní připravíme my. Není nutné se nijak registrovat. Pouze pokud se s námi budete chtít spojit na živém chatu, přihlaste se před prohlídkou ke svému Google účtu.

Živým vysíláním se vám snažíme co nejvíce přiblížit. Každá prohlídka bude díky využití improvizace a humoru naprosto unikátním zážitkem. Výhodou takového vysílání je také možnost vašeho přímého zapojení se do prohlídky. V jejím průběhu s vámi budeme ve spojení a pokusíme se vás co nejvíce zapojit do dění. Vy se nás na oplátku můžete zeptat na jakoukoliv otázku, tak jako na skutečném poznávacím zájezdu.

Důležitou informací také je, že veškeré naše virtuální prohlídky pro vás jsou a vždy budou zdarma.

Na společné Online cestování se vydáme vždy jednou za čtrnáct dní. Seznámíte se při něm s našimi průvodci i dalšími zajímavými hosty, kteří vám ukážou, jak skutečné zájezdy s průvodci vypadají.

V rámci Online cestování jsme také měli v úmyslu spolu s vámi vykonat nějaký dobrý skutek. Namísto, abychom projekt nějak zpoplatnili, jsme tak založili finanční sbírku, ve které jsme chtěli pomoci Fakultní nemocnici v Brně, pro kterou je rok 2020 kvůli epidemii koronaviru a hackerským útokům velmi náročný. Vzhledem k malému počtu těch, kteří se rozhodli pomoci, jsme však již sbírku ukončili. Mockrát děkujeme těm, kteří se rozhodli udělat dobrý skutek a přispěli.

Systém odměn

Online cestování není jen jedinečným a zábavným projektem, ale také příležitostí, při které můžete vyhrát zajímavé ceny. Za vaši aktivitu a spolupráci získávate body, které můžete později vyměnit za hodnotné dárky. A za co přesně vám body do systému připíšeme?

  • aktivity za 1 bod - vyplněná účast v dotazníku, komentář pod videem na našem YouTube kanále, aktivita na chatu v průběhu živého vysílání, odběr na našem YouTube kanále
  • aktivity za 5 bodů - zaslání fotek, videí nebo historek a příběhů z destinací a zájezdů, správná odpověď na otázky průvodců při živém vysílání do chatu

Můžete vidět, že těm nejaktivnějším z vás budou body na kontě rychle přibývat. K čemu je ale můžete využít? Tady je aktuální seznam odměn, které nabízíme:

  • bronzové odměny za 30 bodů: místenka v autobuse nebo poukaz v hodnotě 200 Kč (8 €) na nákup libovolného zájezdu
  • stříbrné odměny za 70 bodů: libovolný vstup v rámci programu zájezdu do 500 Kč (20 €)
  • zlaté odměny za 150 bodů: libovolný vstup v rámci programu zájezdu do 2.000 Kč (80 €) nebo poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup zájezdu

Slevy a poukazy ze systému odměn nelze kombinovat mezi sebou ani s dalšími nabízenými slevami (např. věrnostní sleva 5 %). Pokud máte k systému odměn nějaké dotazy, připomínky nebo doporučení, napište nám na mailovou adresu online@ckmetal.cz. Rádi s vámi vše probereme.

Všechna naše vysílání

Nestihli jste některý díl našeho Online cestování? Nevadí! Právě tady zanedlouho najdete všechny již ukončené virtuální prohlídky. Veškeré záznamy z Online cestování na vás čekají také na našem YouTube kanálu. Pokud nebudete mít čas sledovat celé vysílání, navštivte náš blog, kde najdete krátká shrnutí z každého Online cestování.

#1: Anglie - Londýn

V prvním díle našeho Online cestování jsme se společně podívali do Londýna. Krátké shrnutí premiérové prohlídky královského města na Temži najdete na našem blogu v článku: Online cestování #1: Anglie - Londýn.

#2: Francie - Provence

Ve druhém díle nás průvodkyně Lenka vzala do své milované Provence. Shrnutí naší cesty napříč tímto jedinečným francouzským regionem najdete v článku na našem blogu: Online cestování #2: Francie - Provence.

#3: Holandsko - Keukenhof, Amsterdam a další

Třetí díl Online cestování nás pod vedením průvodcovského dua Míly a Marka zavedl do Holandska. Shrnutí toho, jak jsme společně poznali ta nejkrásnější místa této osobité země hledejte na našem blogu: Online cestování #3: Holandsko.

#4: Bulharsko - Slunečné pobřeží

Čtvrtý díl Online cestování přinášíme přímo z bulharského Slunečného pobřeží. Chceme vám tak co možná nejvíce přiblížit současnou situaci v tomto letovisku. Sami uvidíte, že vám nic nebrání vyrazit tam nejen virtuálně, ale také doopravdy: Online cestování #4: Bulharsko.

#5: Slovinsko - malá velká země

V díle pátem míříme do Slovinska, země, která se pyšní pestrobarevnou nabídkou destinací. V doprovodu známého průvodcovského dua se podíváme do měst, přírody, a nakonec i k moři. Přidejte se k nám: Online cestování #5: Slovinsko

#6: Česka republika - putování jižní Moravou

Díl číslo šest nás zavedl nedaleko naší kanceláře - na jižní Moravu. Užijte si procházku, která začíná na Pálavě, končí ve vinném sklípku, a vede přes ta nejkrásnější místa Jihomoravského kraje. Online cestování #6: Česko.

#7: Itálie - Za krásami jižní Itálie

Šťastná sedmička nás vede do jižní Itálie. Pokocháme se krásnou, prosluněnou přírodou i historickými památkami. Návštěva Itálie začíná v Římě a končí na překrásném ostrově Capri. Vydejte se s námi na Online cestování #7.

#8: Francie - Paříž a Disneyland

Osmý a zároveň poslední díl nás pod vedením Marka a průvodkyně Mirky zavede znovu do Francie. Tentoktát si ale prohlédneme Paříž a také zábavný park Disneyland. Užijte si poslední Online cestování spolu s námi.