Úvodní stránka Blog Online cestování

Online cestování

Chcete cestovat z pohodlí domova? Navštivte s námi místa, na která se toužíte vydat. Využijte naše Online cestování a poznejte svět jen s pomocí svého počítače.

Aktualizováno: 22.6.2020

Online cestování

Chcete se znovu projít po ulicích své zamilované evropské metropole? Láká vás objevování neznámého? Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano, máme pro vás dobrou zprávu. I přesto, že současná situace cestám do zahraničí nepřeje, vám nyní nabízíme možnost vyrazit s námi neotřelým způsobem na zájezd za hranice. A to s pomocí Online cestování.

Co to znamená? V předem daný čas se společně setkáme na našem YouTubovém kanále, kde se za pomoci moderní techniky, street view, videí a fotografií, vydáme na prohlídku některého z desítek zajímavých míst v Evropě. V doprovodu průvodce si z bezpečí domova projdete díky svým monitorům ta nejpozoruhodnější místa stejně, jako kdybyste s námi vyrazili na opravdový zájezd. 

Jediné, co k účasti na Online cestování potřebujete, je právě připojení k internetu, vše ostatní připravíme my. Není nutné se nijak registrovat. Pouze pokud se s námi budete chtít spojit na živém chatu, přihlaste se před prohlídkou ke svému Google účtu.

Živým vysíláním se vám snažíme co nejvíce přiblížit. Každá prohlídka bude díky využití improvizace a humoru naprosto unikátním zážitkem. Výhodou takového vysílání je také možnost vašeho přímého zapojení se do prohlídky. V jejím průběhu s vámi budeme ve spojení a pokusíme se vás co nejvíce zapojit do dění. Vy se nás na oplátku můžete zeptat na jakoukoliv otázku, tak jako na skutečném poznávacím zájezdu.

Důležitou informací také je, že veškeré naše virtuální prohlídky pro vás jsou a vždy budou zdarma.

Na společné Online cestování se vydáme vždy jednou za čtrnáct dní. Seznámíte se při něm s našimi průvodci i dalšími zajímavými hosty, kteří vám ukážou, jak skutečné zájezdy s průvodci vypadají.

Pomoc dobré věci

V projektu Online cestování vidíme také příležitost k něčemu prospěšnému. A chceme ji využít naplno. Proto jsme se rozhodli založit transparentní účet, na který můžete při virtuálních prohlídkách, i mimo ně, přispět libovolnou částkou. Jako první společně podpoříme Fakultní nemocnici v Brně. Naším cílem je získat pro ni 100.000 Kč. V budoucnu chceme pomoci také lidem s omezenými možnostmi pohybu, jelikož právě oni nemohou cestovat tak snadno jako ostatní.

Jdete do toho s námi? Číslo transparentního účtu: 123-1788250287/0100.

Sbírka je spuštěna od středy 10.6.2020. Aktuální stav vybrané částky najdete ZDE >>.

Systém odměn

Online cestování není jen jedinečným a zábavným projektem, ale také příležitostí, při které můžete vyhrát zajímavé ceny. Za vaši aktivitu a spolupráci získávate body, které můžete později vyměnit za hodnotné dárky. A za co přesně vám body do systému připíšeme?

  • aktivity za 1 bod - vyplněná účast v dotazníku, komentář pod videem na našem YouTube kanále, aktivita na chatu v průběhu živého vysílání, odběr na našem YouTube kanále
  • aktivity za 5 bodů - zaslání fotek, videí nebo historek a příběhů z destinací a zájezdů, správná odpověď na otázky průvodců při živém vysílání do chatu

Můžete vidět, že těm nejaktivnějším z vás budou body na kontě rychle přibývat. K čemu je ale můžete využít? Tady je aktuální seznam odměn, které nabízíme:

  • bronzové odměny za 30 bodů: místenka v autobuse nebo poukaz v hodnotě 200 Kč (8 €) na nákup libovolného zájezdu
  • stříbrné odměny za 70 bodů: libovolný vstup v rámci programu zájezdu do 500 Kč (20 €)
  • zlaté odměny za 150 bodů: libovolný vstup v rámci programu zájezdu do 2.000 Kč (80 €) nebo poukaz v hodnotě 2.000 Kč na nákup zájezdu

Slevy a poukazy ze systému odměn nelze kombinovat mezi sebou ani s dalšími nabízenými slevami (např. věrnostní sleva 5 %). Pokud máte k systému odměn nějaké dotazy, připomínky nebo doporučení, napište nám na mailovou adresu online@ckmetal.cz. Rádi s vámi vše probereme.

Program vysílání

  • Slovinsko - Hory, příroda a moře: pondělí 13.7.2020 v 17:30
  • Česko: pondělí 27.7.2020 v 17:30
  • Itálie: pondělí 10.8.2020 v 17:30
  • Pobaltí: pondělí 24.8.2020 v 17:30
  • Francie - Paříž a Disneyland: pondělí 7.9.2020 v 17:30

Odvysíláno

Nestihli jste některý díl našeho Online cestování? Nevadí! Právě tady zanedlouho najdete všechny již ukončené virtuální prohlídky. Veškeré záznamy z Online cestování na vás čekají také na našem YouTube kanálu. Pokud nebudete mít čas sledovat celé vysílání, navštivte náš blog, kde najdete krátká shrnutí z každého Online cestování.

#1: Anglie - Londýn

V prvním díle našeho Online cestování jsme se společně podívali do Londýna. Krátké shrnutí premiérové prohlídky královského města na Temži najdete na našem blogu v článku: Online cestování #1: Anglie - Londýn.

#2: Francie - Provence

Ve druhém díle nás průvodkyně Lenka vzala do své milované Provence. Shrnutí naší cesty napříč tímto jedinečným francouzským regionem najdete v článku na našem blogu: Online cestování #2: Francie - Provence.

#3: Holandsko - Keukenhof, Amsterdam a další

Třetí díl Online cestování nás pod vedením průvodcovského dua Míly a Marka zavedl do Holandska. Shrnutí toho, jak jsme společně poznali ta nejkrásnější místa této osobité země hledejte na našem blogu: Online cestování #3: Holandsko.

#4: Bulharsko - Slunečné pobřeží

Čtvrtý díl Online cestování přinášíme přímo z bulharského Slunečného pobřeží. Chceme vám tak co možná nejvíce přiblížit současnou situaci v tomto letovisku. Sami uvidíte, že vám nic nebrání vyrazit tam nejen virtuálně, ale také doopravdy: Online cestování #4: Bulharsko.

Napište nám

Máte nějaké otázky nebo připomínky k našemu Online cestování? Nebojte se nám napsat na mailovou adresu online@ckmetal.cz. Budeme rádi za každou vaší připomínku nebo zpětnou vazbu a rádi vám odpovíme na všechny vaše otázky. Na tuto adresu nám také můžete posílat vaše fotky, videa nebo zážitky z destinací, na která se spolu v Online cestování vydáme.

Zasláním těchto materiálů nám zároveň dáváte souhlas s jejich zveřejněním při našem živém vysílání Online cestování nebo v článku na našem blogu.

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma