Úvodní stránka Blog Objevte Čeladnou a luxusní wellness, které nabízí

Objevte Čeladnou a luxusní wellness, které nabízí

Čeladná je skrytým pokladem Beskyd. V objetí krásné přírody na vás v obci čeká mnoho zajímavostí. A také jeden skvělý wellness hotel: Hotel & Garden U Holubů.

Čeladnou najdete v Moravskoslezském kraji, přibližně dvacet kilometrů od Rožnova pod Radhoštěm. Čeladná leží na samém okraji pohoří Moravskoslezské Beskydy, a podle toho také vypadá její krásné okolí, kterému dominuje nedaleká hora Smrk. Ta je po Lysé hoře druhým největším vrcholem Beskyd. Pokud hledáte lokalitu, kde vás nebudou rušit davy turistů, a kde budete mít blízko k přírodě, je Čeladná přímo pro vás.

Za golfem i lázeňskou péčí

Obci, ve které žije téměř tři tisíce obyvatel, zdobí nezvykle nové centrum. To vzniklo přestavbou bývalé textilní továrny, kterou dříve využívala armáda. Namísto průmyslového areálu nyní na jeho místě stojí náměstí, radnice, budovy s obchody, restauracemi a hotelem.

Další perlou Čeladné je moderní golfové hřiště, splňující ty nejnovější evropské parametry pro tento gentlemanský sport. Zážitek ze hry v obci ještě umocňují nádherné výhledy. Při dobrém odpalu tak máte pocit, že váš míček doletí až do nedalekých kopců.

Významnou tamní stavbou je také Beskydské rehabilitační centrum využívající skvělých klimatických podmínek, čistého vzduchu a křišťálové vody, k léčbě nejrůznějších zdravotních problémů. Lázeňské pohodlí vám kromě tohoto centra může ale nabídnout také výjimečný a menší hotel Hotel & Garden U Holubů ležící na samém okraji obce.

Hotel & Garden U Holubů

Nevelký moderní hotel se ukrývá v kouzelné beskydské přírodě, do které nerušeně zapadá díky svému architektonickému řešení. Hotel nabízí moderní ubytování v patnácti pokojích s několika kategoriemi, mezi kterými najdete také historické apartmá. Ty na vás dýchnou atmosférou třicátých let minulého století. Ozdobou hotelu je také rozlehlá zahrada, která je ideálním místem k odpočinku. Procházka na boso po husté trávě nebo po chodníčku z chladivých kamenů vám ve spojení s nádherným okolím navodí opravdu pohodovou atmosféru.

Pýchou hotelu je ale jeho nabídka wellness, které si můžete užít nejen uvnitř, ale také venku na čerstvém vzduchu. U Holubů si můžete dopřát například romantickou aromatickou koupel v přepychové jacuzzi, která příznivě zapůsobí na všechny vaše smysly. Po koupeli si dopřejete ozdravné celotělové zábaly, nebo některou z masáží, která vrátí vašemu tělu ztracenou energii.

V případě hezkého počasí na vás U Holubů čeká ještě třešnička na dortu: venkovní Relax zóna, kde najdete jezírko napájené křišťálově čistou vodou z horského potoka. Můžete se do něj ponořit, nebo se projít po speciálním chodníčku, kde vám průzračná voda pohladí nohy.

Kam z hotelu na výlet?

Pokud jste příznivcem aktivnější dovolené, tak hotel nezklame ani vás. Kromě obce Čeladná a krásné beskydské přírody, která bude očekávat vaši návštěvu, máte na dosah ruky mnoho dalších zajímavostí. Za necelou půlhodinu dojedete autem například do Hukvald, kde najdete jednu z největších zřícenin u nás.

Navštívit můžete také Štramberk. Vylezete na rozhlednu Trúba s krásným výhledem nebo ochutnáte známé Štramberské uši, sladkou pochoutku z perníkového těsta. Prohlédnout si můžete také tamní unikátní botanickou zahradu, která stojí v místě bývalého vápencového lomu.

A co nyní? Nyní už zbývá jen zabalit a vyrazit do Čeladné. Pohodlí hotelu U Holubů už vás očekává.

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma