Úvodní stránka Blog Objevovat Česko s cestovní kanceláří? Má to své výhody

Objevovat Česko s cestovní kanceláří? Má to své výhody

Svět skrývá bezpočet krásných míst. Občas se ale všechna mohou zdát příliš vzdálená. Nezapomenutelná dovolená však leží na dosah ruky. V České republice nebo třeba v Polsku.

Vyplatí se vyrazit po vlastní ose?

Může se zdát, že cestovat po vlasti a jejím okolí s cestovní kanceláří, je zbytečné. Nepopíráme, že připravit si vše podle sebe, má své kouzlo i výhody. Přináší to ale zároveň spoustu drobných komplikací, které vám následně mohou dovolenou znepříjemnit.

Zkontrolovali jste otevírací časy všech památek, které chcete navštívit? Vzali jste si dostatek peněz na všechna vstupné? Vybrali jste vhodný hotel na přespání a tu správnou vlakovou linku, která vás doveze do cíle? To vše za vás může vyřešit cestovní kancelář. A na vás zbude už jen to příjemné, okouzlující zájezd.

Vyplatí se jet s cestovkou?

Někomu se mohou peníze, které si cestovní kanceláře určují za zájezdy do míst, která leží nedaleko, zdát nepřiměřeně vysoké. Sám tam přece dojede za míň. Důležité je ale přemýšlet nad tím, které další náklady vám cesta s profesionály v oboru pokryje, a jaké výhody přinese.

V ceně zájezdu máte zahrnutý dopravní prostředek, případně pohonné hmoty. Další velkou výhodou je využítí zvýhodněného skupinového vstupného do památek, jehož výše vás často může nemile překvapit. Zaplacené budete mít také ubytování, a k němu často i bohatou snídani, která vás nabije na celý den. A co se týče dalších výhod? Ani byste nevěřili, jak moc vám může příjemný průvodce, který je doslova nabitý informacemi o místech, která navštěvujete, obohatit dovolenou.

Ve výsledku tak může snaha ušetřit nějako nevelkou částku přijít vniveč, nebo se nakonec vůbec nevyplatit. Pokud si zvolíte cestu s cestovní kanceláří, získáte jistotu, že se tyto peníze správně zužitkují.

Pro koho jsou zájezdy po Česku?

Jak už jsme psali výše, vyrazit na vlastní pěst objevovat krásy České republiky nebo Slovenska má bezesporu své kouzlo. Není to ale pro každého. Pohodlí, které přináší zájezd s cestovní kanceláří, určitě ocení třeba rodiče s dětmi nebo starší lidé.

Dovolená je často právě o tom, strávit bezstarostné chvíle se svou rodinou. A zájezd s cestovní kanceláří vám takového času dopřeje dostatek. Protože zatímco vy si užíváte nezapomenutelné momenty, my se postaráme o vše ostatní.

To určitě ocení také starší lidé. Plánování dovolené pro ně totiž může být o něco náročnější. Vyznat se v jízdních řádech, najít si na internetu otevírací doby nebo si online zarezervovat ubytování. To vše je překážkou, která jim může sebrat chuť vycestovat, ačkoliv je toho hned za humny tolik k vidění. S cestovní kanceláří všechny tyto starosti odpadají. A navíc pro vás vybereme to nejlepší, co můžete v České republice vidět.

A kam vlastně vyrazit?

Je běžné, že turisty přitahují vzdálené a exotické kraje ukrývající nepoznané krásy. Je ale dobré si uvědomit, že ne vždy je za plotem tráva zelenější, a že i střední Evropa ukrývá bezpočet cestovatelských potěšení. A to navíc za cenu, která je často mnohonásobně nižší.

Pokud ale i přesto chcete vyrazit za hranice, může pro vás být ideální cílovou destinací například Polsko. Tento náš soused má za sebou pestrobarevnou, často bohužel velmi temnou minulost, ze které se můžeme poučit i dnes. Navštívit tak můžete osvětimské tábory Auschwitz a Birkenau, nebo také historickou perlu Polska Krakov.

Pokud se však rozhodnete objevovat krásy České republiky, máme pro vás tolik doporučení, že se do tohoto článku nemohou vejít.

Za malou zmínku ale stojí alespoň bezpočet okouzlujících zámků připomínajících naší bohatou historii, například Lednice, Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov. Zmínit musíme také přírodní krásy, které ukrývá nádrž Lipno, Česko-saské Švýcarsko nebo romantická Pálava. Podívejte se na naši celou nabídku zájezdů po České republice na našem webu a žádná novinka vám neunike.

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma