O nás #14: Dispečer CK Metal
Úvodní stránka Blog O nás #14: Dispečer CK Metal

O nás #14: Dispečer CK Metal

Blízký kontakt s vámi, našimi zákazníky, je pro nás klíčový. A protože jsme vám chtěli dát možnost poznat nás ještě lépe, vymysleli jsme seriál O Nás. V jeho již třináctém díle se vám představí náš vedoucí majitel cestovní kanceláře Metal

  • Jméno a příjmení: Tomáš Coufalík
  • Odkud jsem: Modřice
  • Jak mi říkají v práci: Tomáš
  • Pracovní pozice: Dispečer
  • Motto: Volnost.

 

To, že je naše cestovní kancelář rodinná, už určitě víte. Dnes bychom vám rádi představili dalšího člena, Tomáše, syna pana majitele. Není pochyb, že vášeň pro cestování mají v krvi. Tomáš je stejně zcestovalý jako náš pan majitel, a bezesporu vyrazí objevovat další místa hned, jak to bude možné. Zkrátka je jasné, že založit cestovní kancelář nebyl jen planý výstřel do prázdna.

V jeho pomyslném seznamu se nachází spousta asijských a exotických zemí jako Srí Lanka, Vietnam, Taiwan nebo Filipíny. Asi je zcela očividné, že tíhne k východu, naštěstí tam na něj čeká spousta dalších krásných zemí a víme na 99,9 %, že se tam v budoucnu vydá. Tak schválně, tipneme si, kam to příště bude?

Když ale zrovna necestuje, zastává svou pozici dispečera v kanceláři. Stará se hlavně o celkové fungování autobusové dopravy a komunikuje s řidiči, za kterými si rád zajde na pokec. Kromě obchodky se vyučil i mechanikem, takže nemá problém řešit jakékoliv technické problémy.

Ve volném čase se rád věnuje motorkám, hlavně tedy těm starým, které rád opravuje. Tomáš je také vášnivým milovníkem kitingu, za kterým se často vydává do Egypta. Ačkoliv by to do něj člověk na první pohled neřekl, jeho koníček je vaření. Tak budeme doufat, že nám někdy něco dobrého třeba připraví.

 

Dovolená v Česku X Dovolená v zahraničí

“Preferuji spíše zahraničí.”

S cestovkou X Po vlastní ose

“Cestuji po vlastní ose.“

Letadlem X Autobusem

“Oboje, nejsem nijak vyhrazený. Nejvíce samozřejmě záleží, kam jedete.”

Wellness u bazénu X Chození po horách

“Určitě chození po horách. Jsem pro aktivnější dovolenou.”

 

 

Fotogalerie Tomáše