O Nás #09: product manager Marek Malý
Úvodní stránka Blog O Nás #09: product manager Marek Malý

O Nás #09: product manager Marek Malý

Blízký kontakt s vámi, našimi zákazníky, je pro nás klíčový. A protože jsme vám chtěli dát možnost poznat nás ještě lépe, vymysleli jsme seriál O Nás. V jeho již devátém díle se vám představí náš product manager Marek Malý.

  • Jméno a příjmení: Marek Malý
  • Odkud jsem: Brno
  • Jak mi říkají v práci: Květoš
  • Pracovní pozice: Product manager

Marek je srdcem a duší CK Metal. Seznam toho, co všechno v práci dělá, by vydal na několik řádků, a to bychom ještě určitě na něco zapomněli. Jeho pracovní pozice se nazývá produktový manažer, jak on sám ale s úsměvem říká, je to jen hezké pojmenování pozice „holka pro všechno.“ Bez Marka by na vás z našich webovek totiž koukala jen prázdná textová pole. Právě on je plní zájezdy, pro které vytváří programy, domlouvá ubytování, uzavírá smlouvy a dohaduje ty vůbec nejlepší ceny. A to je jen malý výčet Markovy práce. Občas máme pocit, že pracuje i ve spánku, jinak by toho totiž nemohl tolik stíhat.

A aby toho nebylo málo, Marek při práci ještě studuje. A to samozřejmě studijní program s jeho povoláním propojený. Po večerech totiž pročítá studijní materiály pro obor Management cestovních ruchu. Paradoxně by o něm se svými zkušenostmi mohl snad i sám přednášet. To se však nejspíš nikdy nestane. Když už by totiž Marek musel změnit povolání, nandal by stylové sluneční brýle, oblékl slušivou uniformu aerolinek a stal se pilotem. Právě řízení letadla je totiž od malička jeho vysněnou profesí.

K organizaci zájezdů Marek přičichl už na osmiletém gymnáziu. A stala se z toho vášeň, která ho pevně drží dodnes. Ještě předtím, než složil maturitní zkoušku, se Marek podílel na organizaci jednodenních poznávacích zájezdů do Polska nebo Rakouska. Později si vyzkoušel i roli průvodce. Jeho neúnavnost a věčně veselá povaha se pro takovou práci ukázaly být skvělým předpokladem. I přesto se však nakonec z pomyslného bitevního pole zájezdů v roce 2017 stáhl do bezpečí kancelářské pracovní pozice v CK Metal.

Ještě předtím se ale Marek stihl podívat na velkou spoustu zajímavých míst. Bylo jich tolik, že jejich výčet by byl možná ještě delší než výčet jeho pracovních povinností. A další stále přibývají. Když jsme ho poprosili o cestovatelské doporučení, byl zrovna někde mezi kalkulací cen nových zájezdů a komunikací s jedním z desítek našich partnerů. I přesto, že na něj v tu chvíli mluvili další dva lidé a zvonil mu telefon, si ale našel čas, aby zmínil kulturně rozmanité San Francisco a jedno z nejhezčích hlavních měst Evropy: Londýn. No a pokud jej nezavalí lavina práce, která na něj u nás každý den čeká, plánuje se v budoucnu vydat do vysněného Skotska nebo na Floridu.

Když zrovna nepracuje, což nevíme, kdy je, tráví Marek čas ve fitku nebo na kole. Rád chodí na vycházky a dříve také závodně plaval. Marek má pořád spoustu energie a je téměř bez ustání v pohybu. Když se jeho nabitý charakter setká s někým, kdo má naopak na všechno spoustu času, může hrozit výbuch. Přebytečnou páru Marek naštěstí v kanceláři ventiluje pouze vtipkováním. Když už se Marek skutečně na chvíli zastaví a vypne, je to při posezení s přáteli nebo v kině. Mezi jeho záliby patřila také hra na trumpetu, to jsme mu však v kanceláři zakázali.  Co si naopak ani po třech letech stále nemůžeme vynachválit je Markovo zběsilé pracovní nasazení, se kterým někdy jen ztěžka držíme krok. Právě jeho energie je jedním z hlavních motorů, který nás žene vpřed.

Dovolená v Česku X Dovolená v zahraničí
„Zatím raději zahraničí, Česko si schovávám až na důchod.“

S cestovkou X Po vlastní ose
„Raději vyrážím sám a sbírám inspiraci pro naše klienty.“

Letadlem X Autobusem
„Je mi to v podstatě jedno, ale kdybych musel vybrat, tak spíš letecky.“

Wellness u bazénu X Chození po horách
„Mám rád válení na pláži, ale taky chci poznávat nové věci. Takže půl na půl.“

Fotogalerie Marka

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na k vám

Katalog 2021 se pro vás právě připravuje