O Nás #08: product manager Eva Košťáliková
Úvodní stránka Blog O Nás #08: product manager Eva Košťáliková

O Nás #08: product manager Eva Košťáliková

Blízký kontakt s vámi, našimi zákazníky, je pro nás klíčový. A protože jsme vám chtěli dát možnost poznat nás ještě lépe, vymysleli jsme seriál O Nás. V jeho již osmém díle se vám představí naše product managerka Eva Košťáliková.

 • Jméno a příjmení: Eva Košťáliková
 • Pracovní pozice: Product manager
 • Odkud jsem: Trenčín
 • Jak mi říkají v práci: Evča, Evíku, Miluna
 • Motto: „Cesta je cíl.“

Jestli jste někdy vyrazili na jeden z našich poznávacích zájezdů, bylo to z velké části zásluhou naší kolegyně Evči. Stojí v podstatě za vším, co se poznávacích zájezdů týče. Zařizování hotelů, vytváření zajímavých programů, domlouvání vstupenek a trajektů či vytváření pokynů, které před zájezdem obdržíte – to vše má Evča na starost.

Přes studium marketingu v Trenčíně a několik následných pozicí, se dostala k práci v cestovnímu ruchu, kde se cítí doslova jako ryba ve vodě. Cestovní ruch je totiž něco, co ji opravdu baví a naplňuje. Zbožňuje tu rozmanitost, kterou tato práce nabízí. A pokud budete mít štěstí, možná ji potkáte na jednom ze zájezdů. Občas si totiž od práce v kanceláři odskočí zaprůvodcovat, aby si tu práci za počítačem okořenila.

Asi nebude překvapením, že je Evča člověk, který by nejraději procestoval celý svět. Je to pravá cestovatelka, která střídá země různých kultur. Stihla na delší dobu žít v Anglii, ale i třeba na Kypru. V Evropě je jen pár zemí, do kterých se ještě nestihla podívat. Její kroky vedly až do Asie, kde navštívila země jako je Kambodža, Thajsko, Malajsie či Indonésie, kterou má procestovanou křížem krážem.

Kde se ale Evči líbilo nejvíc, když je tak zcestovalá? V Evropě si velmi oblíbila Balkán, a především Bosnu a Hercegovinu. Má pro vás i jedno malé doporučení, kam určitě stojí za to se vydat. Okouzlil ji Angkor Vat v Kambodži, obrovské staré město, které je propojené vodními kanály. Jak Evča říká, je úžasné, co tady lidé dokázali před staletími vytvořit.

Evčiny další cestovní cíle nejsou o nic menší – chystá se vyrazit do Japonska, Vietnamu, Jižní Ameriky i Afriky. Jsme si stoprocentně jisti, že Evča stihne procestovat téměř celý svět. 😊

 • Dovolená v Česku nebo dovolená v zahraničí?
  „Mám ráda oboje. Pokud je více času, tak zahraničí, pokud je to třeba na víkendy, tak Česko a Slovensko.“
 • Raději s cestovkou nebo po vlastní ose?
  „Jednoznačně po vlastní ose.“
 • Raději letadlem nebo autobusem?
  „Nejradši autem. Mám ráda road trip.“
 • Wellness u bazénu nebo chození po horách?
  „Hory, určitě. Pokud jsme třeba na pláži, tak nevydržím moc dlouho na jednom místě. Wellness možná tak na víkend, až bych byla zničená po těch horách.“

Evči fotogalerie

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na k vám

Katalog 2021 se pro vás právě připravuje