O Nás #07 junior sales manager Anna Toulová
Úvodní stránka Blog O Nás #07 junior sales manager Anna Toulová

O Nás #07 junior sales manager Anna Toulová

Blízký kontakt s vámi, našimi zákazníky, je pro nás klíčový. A protože jsme vám chtěli dát možnost poznat nás ještě lépe, vymysleli jsme seriál O Nás. V jeho již sedmém díle se vám představí naše junior sales manažerka Anna Toulová.

 • Jméno a příjmení: Anna Toulová
 • Pracovní pozice: Junior Sales Manager
 • Odkud jsem: Chlum, vesnička kousek od Letovic
 • Jak mi říkají v práci: Anička
 • Jak mi komolí příjmení: Tůlová, Tůmová, Taubová

Ačkoliv je Anička spíše člověk, který raději pracuje rukama, zakotvila u nás v kanceláři. O tom, že je šikovná a své práci rozumí, není pochyb. Začínala u nás jako referentka, kdy vám radila a pomáhala s koupí ideálního zájezdu. Nyní stojí za vším, co zahrnuje slovo wellness. Komunikace je na jejím denním pořádku, proto není k podivu, že pro vás zařizuje zajímavé hotely. Takže až vyrazíte na jeden z našich wellness pobytů nebo skupinových wellness zájezdů, vzpomeňte si na Aničku. S radostí komunikuje s hotely a našimi partnery a provádí cenové kalkulace.

S cestovním ruchem se pojí velká část jejího života. Tohle odvětví ji vždycky zajímalo, proto cestovní ruch vystudovala na VOŠce. Navštívila už několik zemí, ale jedna jí v mysli utkvěla nejvíce – Holandsko, země plná barev a krásných míst. Ale i Anička si hýčká svůj tajný sen. Až ji všechna ta práce kolem wellness procedur a koupání omrzí, zmizí do Ameriky nebo se vydá do nitra nějaké africké džungle. Nepochybně by se jí dařilo úspěšně krotit místní zvěř stejně jako vytvářet wellness zájezdy.

Když zrovna nemusí myslet na to, co který zájezd obsahuje, zažívá ten pravý adrenalin při americkém fotbale. Vskutku zajímavý koníček, že? Má ale i něžnější a klidnější stránku. Ráda si odpočine u četby různých povídek, cestopisů či sportovních rubrik, nebo své vytrénované oko schovává za objektiv foťáku a snaží se zachytit okolní krásy.

Aniččin pracovní koloběh se sice točí kolem cestovního ruchu, ale svůj zájem by zúročila i na jiném poli – její zálibou je grafika. Už během studií totiž projevovala svou tvůrčí osobnost na různých brigádách. Pokud by měla říct, co ji naplňuje, dozajista by to byla právě grafika. My jen můžeme doufat, že se Anička neoddá své grafické vášni a neuteče nám. Věříme totiž, že by v tom byla vážně dobrá. Ale pšššt.

 • Dovolená v Česku nebo dovolená v zahraničí? „To je hodně těžká otázka, jela bych ideálně tam i tam. Česko má co nabídnout, třeba hory, ale zahraničí zase nabízí moře a jezera.“
 • Raději s cestovkou nebo po vlastní ose? „Určitě po vlastní ose. Je to hodně způsobené tím, že dělám v cestovce, takže bych věděla, jak si to zařídit.“
 • Raději letadlem nebo autobusem? „Radši letadlem.“
 • Wellness u bazénu nebo chození po horách? „Já mám upřímně ráda, když můžu celý den chodit po horách a večer se ponořit do vířivky.“

  Aničky fotogalerie