O Nás #06: marketing manager Daniela Opletalová
Úvodní stránka Blog O Nás #06: marketing manager Daniela Opletalová

O Nás #06: marketing manager Daniela Opletalová

Blízký kontakt s vámi, našimi zákazníky, je pro nás klíčový. A protože jsme vám chtěli dát možnost poznat nás ještě lépe, vymysleli jsme seriál O Nás. V jeho již šestém díle se vám představí naše marketingová manažerka Daniela Opletalová

 • Jméno a příjmení: Daniela Opletalová
 • Pracovní pozice: Junior marketing manager
 • Odkud jsem: Brno
 • Jak mi říkají v práci: Dany

Už jste někdy četli náš newsletter, příspěvek na Facebooku nebo popisek zájezdu? V tom případě jste se už setkali s prací, kterou u nás Dany odvádí. Je to ale jen zlomek z toho, co má jako junior marketing manager pod palcem. Kromě sociálních sítí a mailových rozesílek se stará také o celý obsahový marketing. Nevíte, co si pod tím představit? Znamená to, že veškerý náš neprodejní obsah jí prošel pod rukama.

Dany je kreativec, který pořád vymýšlí něco nového. Nemá ráda stereotyp a líbí se jí, když je odvedená práce vidět. A tak nás pořád posouvá kupředu. Jako jedna z mála smí v kanceláři nosit sluchátka, rozhovory ostatních a zvuky kávovaru ji totiž ruší myšlenkové pochody. I tak na něj ale nedá dopustit. Když ráno přijde do práce má vždy dilema, jestli první zapnout notebook nebo právě kávovar.

Když zrovna nesedí v kanceláři u počítače, bere do ruky florbalovou hokejku. Florbal je její největší zálibou i druhým zaměstnáním. Je kapitánkou a zároveň vedoucí ženského týmu. Hráčky ale začala spojovat už jako amatérský sportovec. Založila pro ně florbalové skupiny v Brně i v Praze, které dnes propojují přes sto florbalistek. Na hřišti ji pak nejčastěji uvidíte na postu posledního obránce, který zachraňuje vše, co projde přes ostatní spoluhráčky. Podobně to má Dany i u nás. Ona je tím posledním kontrolorem všeho, co pouštíme na internet. Ráda hraje deskové hry a ve zbývajícím volném čase ocení posezení u s přáteli nebo rodinou. Jak snáší prohry nevíme. Ale pokud si troufáte, určitě ji můžete vyzvat na nějaký deskoherní souboj.

Jednou za čas se Dany také ráda vydá na cesty, obzvláště Česko už zná jako svoje boty. Pokud se jí zeptáte, tak pro vás určitě bude mít nějaké tipy. Mezi její nejoblíbenější destinace patří České Švýcarsko a Olomouc, kterou zná do posledního detailu. Rok tam totiž žila, a má prochozené všechny její parky a uličky. Ráda se vrací také do slovenských Tater, které si jí už dávno získaly. Její vysněnou destinací je ale Island. Jak sama říká, oblíbila si jej ještě dřív, než se do něj zamiloval každý. A přestože ostrov ještě nenavštívila, mohla by vám o něm dlouho vyprávět. Na cestovatelských přednáškách ho objela kolem dokola už několikrát. A až Island procestuje doopravdy, najdete ji prý na pláži na Maledivách.

Na Dany je vždy spolehnutí. V kanceláři nás zachrání i v případě úrazu, ještě na střední zdravotnické škole před sebou totiž měla profesní dráhu v bílém plášti. Nakonec ho ale vyměnila za excelové tabulky a facebookové statusy. Na středoškolská léta i tak vzpomíná v dobrém. Říká, že jí dodala sebevědomí a přinesla zajímavé zkušenosti. Mezi ně patří třeba práce v Anglii, kde si vyzkoušela roli pečovatelky. A můžeme vám s jistotou říct, že jestli o tamní potřebné pečovala stejně, jako o náš facebookový profil, tak se měli báječně.

 • Dovolená v Česku nebo dovolená v zahraničí?
  „Obojí má něco do sebe, takže to nejde takhle jednoduše rozhodnout."
 • Raději s cestovkou nebo po vlastní ose?
  „Asi raději po vlastní ose, mám s tím více zkušeností. Kdykoliv jsme s kamarády nebo rodinou někam jeli, vše jsme si vždy obstarali sami. Nebráním se ale ani té druhé možnosti."
 • Raději letadlem nebo autobusem?
  „Nevadí mi ani jedno, ale kdybych musela vybrat, tak autobus. Vždycky jsem někam dojížděla, a tak jsem na ně hodně zvyklá."
 • Wellness u bazénu nebo chození po horách?
  „Zaleží na společnosti, ve které jedu. Mám ráda aktivní dovolenou, ale občas neuškodí se chvíli jen válet. Vždy se snažím si maximálně užít to, co zrovna je."

Daniely fotogalerie

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na k vám

Katalog 2021 se pro vás právě připravuje