O Nás #05: Junior Product Manager prodeje Monika Bartošová
Úvodní stránka Blog O Nás #05: Junior Product Manager prodeje Monika Bartošová

O Nás #05: Junior Product Manager prodeje Monika Bartošová

Blízký kontakt s vámi, našimi zákazníky, je pro nás klíčový. A protože jsme vám chtěli dát možnost poznat nás ještě lépe, vymysleli jsme seriál O Nás. V jeho pátém díle se vám představí naše product manažerka prodeje Monika Bartošová.

 • Jméno a příjmení: Monika Bartošová
 • Pracovní pozice: Junior Product Manager
 • Odkud jsem: střední Slovensko
 • Jak mi říkají v práci: Pravá nebo Levá Moni
 • Jak mi komolí příjmení: Partošová, Fartošová

Moni je přesně ten typ člověka, kterému je práce v cestovní kanceláři předurčená. Její cesta k nám ale byla klikatá. Vedla z rodného Slovenska, přes Maltu a Letiště Václava Havla. Jak už asi tušíte, snad nejraději ze všeho poznává nová místa a nové lidi. I proto nakonec zakotvila u nás v Metalu, kde s koupí vysněného zájezdu radí každému, kdo se s ní spojí. Chtěli byste se s ní také poradit? Je to snadné, když nám zavoláte nebo napíšete mail, máte velkou šanci že vám právě Monča odpoví.

A protože má pořád spoustu energie, přichystali jsme si pro ni u nás i další úkoly. Úporně vyjednává ty nejlepší akce na slevových portálech a občas se ujme také role překladatele. Připravovaná slovenská verze našich webovek by bez ní byla samá hrubka.

Monika je pro nás ale mnohem více než jen poslední záchranou při překladu do slovenštiny. Každé ráno s úsměvem na tváři všechny pozdraví a když to vypadá, že bude hezký den, přihodí do placu i nějaký vtípek. Je zkrátka takové naše sluníčko. A možná právě proto ji nejvíce přitahují exotické destinace a pláže zalité slunečními paprsky. Život u moře si vyzkoušela už na Maltě, kde dva roky žila. Nyní ji lákají ještě vzdálenější končiny, vůbec nejraději by se podívala na tři konkrétní místa. Její cestovatelský sen se skládá z pláže plné pelikánů na Arubě, zátoky s rejnoky na Kajmanech a plážích s roztomilými malými prasátky na Bahamách. Další vysněnou destinací je pak Amerika. Stojí za zmínku, že všechna tato místa, a s nimi mnoho dalších, měla v minulosti na dosah ruky. Šest let totiž pracovala na pražském letišti. Nejraději vzpomíná na tamní ruch, ve kterém se mísily různí lidé a kultury. I přesto jej nakonec vyměnila, za méně pestrý ruch kanceláře. A my jsme za to moc rádi.

Zálibu v cestování v sobě Monča našla už při studiích, vystudovala totiž obor animátora volného času. Kromě rezervace dovolené se jí tak nemusíte bát svěřit ani své ratolesti. A až ji jednou naštve práce v kanceláři, možná vymění počítač a telefon za plavky a vy se s ní setkáte přímo u bazénu na zájezdu.

Po pracovní době ráda vyráží do přírody nebo za sportem, třeba na tenis. A když ji v tom brání počasí, sáhne po knize. Čekali jsme, že její oblíbenou četbou budou prosluněné romantické příběhy, opak je však pravdou. Při čtení dokáže ocenit dobře připravenou vraždu a pořádnou kriminální zápletku.

A kam byste se podle Monči neměli zapomenout podívat vy? Když jsme se jí zeptali, vrátila se v myšlenkách do dětství a doporučila malou slovenskou obec Vrícko, kam jako dítě jezdila na chalupu. Lišky tam prý dávají dobrou noc a lidmi nepozměněné okolí je tam okouzlující jako nikde jinde. Místo v jejím cestovatelském srdci má, i přes sny o vzdálených exotických plážích, celé střední a severní Slovensko. Na krásu místní přírody totiž nedá dopustit. A my zase nedáme dopustit na Moni, bez které bychom nikdy nebyli takový tým, jako jsme teď.

 • Dovolená v Česku nebo dovolená v zahraničí?
  „Určitě v zahraničí. Člověk poznává nové kultury, může se naučit množství nových věcí od lidí, co tam žijí. Všude jsou lidé totiž odlišní a stejně tak místa.“
 • Raději s cestovkou nebo po vlastní ose?
  „Raději po vlastní ose. Všechno si mohu zařídit a naplánovat sama a do posledního puntíku.“
 • Raději letadlem nebo autobusem?
  „Určitě letadlo, protože lítaní miluji. A hlavně se dlouhé vzdálenosti dají překonat za kratší dobu. Mám také ráda ten letištní ruch, kde se mísí lidé různých kultur.“
 • Wellness u bazénu nebo chození po horách?
  „Chození po horách. Na takové výlety jsem s rodinou chodila od mala. V tu dobu mě to samozřejmě až tak nebralo, ale teď mě to baví.“

Mončina fotogalerie

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na k vám

Katalog 2021 se pro vás právě připravuje