O Nás #02: copywriterka Pavla Krejčí
Úvodní stránka Blog O Nás #02: copywriterka Pavla Krejčí

O Nás #02: copywriterka Pavla Krejčí

Blízký kontakt s vámi, našimi zákazníky, je pro nás klíčový. A protože jsme vám chtěli dát možnost poznat nás ještě lépe, vymysleli jsme seriál O Nás. V jeho druhém díle se vám představí naše copywriterka Pavla Krejčí.

 • Jméno a příjmení: Pavla Krejčí
 • Pracovní pozice: Copwriterka
 • Odkud jsem: Karasín
 • Jak mi říkají v práci: Pája

Někdo tráví celé dny s tabulkami a čísly, někdo s kolegy z práce, a někdo s písmeny a slovy. Právě poslední zmíněné je případ naší Páji. Síla slov a vět ji okouzlila už jako malou a tak brzy propadla nebezpečné závislosti jménem čtení. A zatímco seznamy knih, které Pája přečetla, a které se ještě přečíst chystá, stále rostou, tak u ní doma už o její sbírku literatury všichni zakopávají.

Není se tak čemu divit, že u nás Pája našla práci jako copywriter. A ačkoliv má nejradši romantické příběhy o opravdové lásce a planoucí vášni, sama se u nás upsala tomu, že pro vás bude psát ty nejkrásnější články a popisy zájezdů a destinací, které jen napsat jdou. A jakmile se podíváte na naši nabídku zájezdů nebo na náš blog tak poznáte, že to jde Páje naprosto skvěle.

Už se vám zdá, že to Pája s texty a psaním malinko přehání? Nenechte se vysmát, je toho ještě mnohem více. Okouzlená silou literatury si Pavla několik let psala vlastní knižní blog. A když jednoho dne uznala, že už toho o knihách ví dost, usedla ke stolu a napsala vlastní příběh. Teď už jen zbývá najít vydavatele a její romantické vyprávění se rozletí do světa stejně jako účastnící zájezdů, na které vás svými skvělými texty láká.

Její láska k příběhům zakletým ve stránkách se skvěle doplňuje s jejím vztahem k přírodě a historii. Nepochybujeme o tom, že kdybychom ji navštívili v její rodné Vysočině, tak nám velmi barvitě a poeticky popíše okolní krajinu i příběhy, které jsou s ní odjakživa spjaté. A možná by to zvládla i ve verších. Pája také miluje hrady, jejich historii a příběhy, které často připomínají ty knižní. A pokud zrovna některá z historických staveb žádný takový příběh neukrývá, není pro ni problém jí vytvořit vlastní. Šitý na míru a plný romantiky, napětí a dějových zvratů.

Psaní a knížek se v tomto medailonku jen tak nezbavíme. Že si Pája vybrala práci copywritera právě kvůli možnosti tvořit texty je už nejspíš jasné. Literatuře se ale věnuje také ve škole. Na Masarykově univerzitě totiž studuje Informační studia a knihovnictví. A ačkoliv měla v dětství učitelské ambice, práce se slovy se už nejspíše nikdy nezbaví. My si ale stejně nemyslíme, že by ji to někdy omrzelo. A také se těšíme, až bude slavná spisovatelka Pája v rozhovorech pro nejrůznější magazíny říkat, že s psaním začínala u nás.

Pájinou vysněnou destinací je magické Skotsko. Země plná hradů, mystiky a pohnuté historie. Země, která je nejen krásná, ale také má vše potřebné pro všechny její koníčky. Inspirující historii pro psaní, krásnou přírodu pro projížďky na kole a procházky, malebné hrady, na kterých by pilovala své malířské dovednosti a kouzelnou atmosféru, která by obohatila její zálibu v ezoterice. Podobně smýšlí Pája také o Irsku, a tak trochu i o své rodné Vysočině, kam by vás ráda pozvala za krásnou, avšak mírně opomíjenou krajinou. Kdyby ale chtěla, nebo bychom ji v práci hezky poprosili, dokázala by vás nalákat k cestě na jakékoliv místo na světě, i kdyby o něm nikdy předtím neslyšela. Je to přece její práce. Práce, která ji jde perfektně.

 • Dovolená v Česku nebo dovolená v zahraničí?
  „Nemůžu tvrdit, že bych se k jedné z možností klaněla víc. Česko i zahraničí toho nabízí spoustu. Podívala bych se úplně všude, kdyby to bylo možné.“
 • Raději s cestovkou nebo po vlastní ose?
  „Záleží asi na tom, kam se vydám. S kamarádkami každoročně vyrážíme k moři, takže v tomto případě volíme cestovku, je to takové bez práce. Jelikož ale ráda plánuji a uzpůsobuji si program podle sebe, tak bych v ostatních případech byla spíš pro cestování po vlastní ose.“
 • Raději letadlem nebo autobusem?
  „Od té doby, co jsem poprvé letěla určitě preferuji letadlo. Hlavně kvůli rychlejšímu překonání vzdáleností. Ale autobusu se také úplně nebráním.“
 • Wellness u bazénu nebo chození po horách?
  „Ideálně spojit oboje. Ráda si zarelaxuji, ale také zbožňuji chození v přírodě."

Fotogalerie Páji

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na k vám

Katalog 2021 se pro vás právě připravuje