Novinky 2020
Úvodní stránka Blog Novinky 2020

Novinky 2020

Konec roku se nenávratně blíží, ale není co zoufat. Následující rok 2020 bude ve znamení novinek, které jsme pro vás přichystali. Vybírat můžete z pestré nabídky zájezdů po celé Evropě.

Poznávací zájezdy

Vyjeďte za poznáním do všech koutů Evropy, kde na vás čeká množství zajímavých památek, rozličné kultury a gastronomie, ale také nečekaná dobrodružství.

Eurovíkendy letecky

Neláká vás cestování autobusem, autem, vlakem nebo jinými prostředky? Zapomeňte na hodiny strávené na cestách, eurovíkend si vychutnáte letecky s ohledem na vaše pohodlí! Během chvilky si tak stihnete užít všechno, co zvolená destinace nabízí.

Nechtěli byste vyrazit do slavné čtvrtě červených luceren? V Amsterdamu si nepochybně najdete spoustu míst, která vás pohltí a nebudete chtít odejít. Najdete čas vyrazit za uměním do proslulých muzeí nebo se po městě projet na kole.

Vezmeme vás na Pyrenejský poloostrov - do Barcelony, města pulzujícím životem, pestrými barvami a úžasnými památkami, nebo do Lisabonu, kde se projedete typickými tramvajemi. Zažijte divoké kroky flamenga a objevujte krásu lisabonských honosných hradů!

Podíváte se i mnohem dál – do židovského státu Izraele. Uvidíte přírodní rezervaci Wádí Rum nebo jordánské skalní město Petra. Přesuňte se o kousek dál až do Moskvy s grandiózními paláci se zlatými kupolemi nebo do estonského Tallinnu.

Navštívíte Londýn, evropskou metropoli s kosmopolitní atmosférou, a uvidíte to nejznámější, co nabízí. A pokud prahnete po starověké atmosféře, zaleťte si do Říma, který odkazuje na poutavou historii už jen svým jménem.

Poznávací zájezdy autobusem

Nabídka nových poznávacích zájezdů v klasické podobě vás určitě potěší. Vyjeďte poznávat přírodní krásy Bosny a Hercegoviny a také Balkán s koupáním v Jaderském moři. Přímořský ráj Černá Hora vás okouzlí svou nevšední krásou, poznáte to nejlepší z Bulharska, setkáte se se zajímavou historií Makedonie nebo se na skok kouknete do Německa a Lucemburska.

Pokud hledáte další místa, která vás okouzlí nádhernou přírodou, ztraťte se v omamné levandulové Provence a Canyonu du Verdon, užijte si výhled na jezera Švýcarska a pak skočte do víru nákupů v Miláně. Pro romantiky je jako stvořená Itálie se svou typickou krajinou. Prohlédnete si města severní Itálie, užijete si barevnou přírodu Sardinie a spatříte památky nádherné Umbrie a Kampánie.

Kromě zcela nových zájezdů se ale můžete těšit i na starší, které však prošly změnou a nabízí upravený program. Podíváte se do Švýcarska a uděláte si výlet na Mount Blanc, projedete Azurové pobřeží a Provence, uvidíte krásy Pobaltí a Skandinávie, poznáte atmosféru Paříže a odhalíte tajemství blízkých zámků, proputujete Belgii a Holandsko a v neposlední řadě si prohlédnete Pobaltí a Petrohrad.

Pobytové zájezdy

Průběžně rozšiřujeme nabídku nových hotelů, které nabízí spoustu služeb a jsou umístěny v příhodných lokalitách.

Nově pro vás i vaše děti nabízíme v roce 2020 animační programy s našimi česky mluvícími animátory na bulharském Slunečném pobřeží. Animační program Metyho klub můžete využívat v hotelech Flamingo a Tia Maria. V obou hotelech je stravování formou bohatého all inclusive, díky kterému bude vaše dovolená dotažena k dokonalosti. Čeká na vás i úplně nový hotel Orel.

Na vaše četná přání rozeběhneme více pobytově poznávacích zájezdů k jezeru Lago di Garda a určitě se můžete těšit i na nové hotely v této lokalitě.

Wellness pobyty

Do dalšího desetiletí je potřeba nabrat nové síly. A abyste měli z čeho vybírat, rozšířili jsme pro vás nabídku wellness pobytů ve všech námi nabízených zemích.

Budete s námi moct vyrazit na wellness autobusem do ještě více maďarských měst, na Slovensko a nově také do Polska a Slovinska. Na Slovensku si můžete vybírat hned ze tří nových hotelů v lázeňském městečku Turčianske Teplice s termálními prameny. V nabídce máme také oblíbený hotel Aqua ve Velkém Mederu, který bývá až 4 měsíce dopředu obsazený. Prodej na rok 2020 jsme již spustili, doporučujeme včasnou rezervaci.

Ideální pro zimní wellness a radovánky ve sněhu je hotel Klimczok s neomezeným wellness nebo hotel Toporów, kde si po odpočinku v sauně můžete zajít třeba i zalyžovat na blízký svah.

V Maďarsku je novinkou luxusní hotel Park Inn Sárvár s all inclusive. Od 2.1. do 1.4.2020 využijte akce 3=4, díky které získáte noc zdarma! Není na co čekat, protože místa v tomto oblíbeném hotelu se rychle plní.

Ještě více novinek

Pro naše ostravské klienty jsme připravili novou kategorii vyhledávání zájezdů s odjezdy z Ostravy a okolí bez příplatku! Už nebudete muset před dovolenou jezdit do jiných měst nebo připlácet za nástupní místo. Pojedete hezky pohodlně přímo z místa vašeho domova.

A co víc? Za to, že s námi budete cestovat po světě, od nás budete dostávat odměnu v podobě kreditů a metálů, které vám přinesou mnoho výhod na vaše další cesty.

Sledujte náš Facebook, kde vás o novinkách pravidelně informujeme. Pokud používáte messenger, přihlaste se k odběru novinek a last minute zájezdů.

Pokud nejste na Facebooku, nezapomeňte odebírat náš newsletter, diky kterému vám pravidelně přinášíme informace a nic nového vám tak už neuteče!