Úvodní stránka Blog Novinky 2020

Novinky 2020

Konec roku se nenávratně blíží, ale není co zoufat. Následující rok 2020 bude ve znamení novinek, které jsme pro vás přichystali. Vybírat můžete z pestré nabídky zájezdů po celé Evropě.

Poznávací zájezdy

Vyjeďte za poznáním do všech koutů Evropy, kde na vás čeká množství zajímavých památek, rozličné kultury a gastronomie, ale také nečekaná dobrodružství.

Eurovíkendy letecky

Neláká vás cestování autobusem, autem, vlakem nebo jinými prostředky? Zapomeňte na hodiny strávené na cestách, eurovíkend si vychutnáte letecky s ohledem na vaše pohodlí! Během chvilky si tak stihnete užít všechno, co zvolená destinace nabízí.

Nechtěli byste vyrazit do slavné čtvrtě červených luceren? V Amsterdamu si nepochybně najdete spoustu míst, která vás pohltí a nebudete chtít odejít. Najdete čas vyrazit za uměním do proslulých muzeí nebo se po městě projet na kole.

Vezmeme vás na Pyrenejský poloostrov - do Barcelony, města pulzujícím životem, pestrými barvami a úžasnými památkami, nebo do Lisabonu, kde se projedete typickými tramvajemi. Zažijte divoké kroky flamenga a objevujte krásu lisabonských honosných hradů!

Podíváte se i mnohem dál – do židovského státu Izraele. Uvidíte přírodní rezervaci Wádí Rum nebo jordánské skalní město Petra. Přesuňte se o kousek dál až do Moskvy s grandiózními paláci se zlatými kupolemi nebo do estonského Tallinnu.

Navštívíte Londýn, evropskou metropoli s kosmopolitní atmosférou, a uvidíte to nejznámější, co nabízí. A pokud prahnete po starověké atmosféře, zaleťte si do Říma, který odkazuje na poutavou historii už jen svým jménem.

Poznávací zájezdy autobusem

Nabídka nových poznávacích zájezdů v klasické podobě vás určitě potěší. Vyjeďte poznávat přírodní krásy Bosny a Hercegoviny a také Balkán s koupáním v Jaderském moři. Přímořský ráj Černá Hora vás okouzlí svou nevšední krásou, poznáte to nejlepší z Bulharska, setkáte se se zajímavou historií Makedonie nebo se na skok kouknete do Německa a Lucemburska.

Pokud hledáte další místa, která vás okouzlí nádhernou přírodou, ztraťte se v omamné levandulové Provence a Canyonu du Verdon, užijte si výhled na jezera Švýcarska a pak skočte do víru nákupů v Miláně. Pro romantiky je jako stvořená Itálie se svou typickou krajinou. Prohlédnete si města severní Itálie, užijete si barevnou přírodu Sardinie a spatříte památky nádherné Umbrie a Kampánie.

Kromě zcela nových zájezdů se ale můžete těšit i na starší, které však prošly změnou a nabízí upravený program. Podíváte se do Švýcarska a uděláte si výlet na Mount Blanc, projedete Azurové pobřeží a Provence, uvidíte krásy Pobaltí a Skandinávie, poznáte atmosféru Paříže a odhalíte tajemství blízkých zámků, proputujete Belgii a Holandsko a v neposlední řadě si prohlédnete Pobaltí a Petrohrad.

Pobytové zájezdy

Průběžně rozšiřujeme nabídku nových hotelů, které nabízí spoustu služeb a jsou umístěny v příhodných lokalitách.

Nově pro vás i vaše děti nabízíme v roce 2020 animační programy s našimi česky mluvícími animátory na bulharském Slunečném pobřeží. Animační program Metyho klub můžete využívat v hotelech Flamingo a Tia Maria. V obou hotelech je stravování formou bohatého all inclusive, díky kterému bude vaše dovolená dotažena k dokonalosti. Čeká na vás i úplně nový hotel Orel.

Na vaše četná přání rozeběhneme více pobytově poznávacích zájezdů k jezeru Lago di Garda a určitě se můžete těšit i na nové hotely v této lokalitě.

Wellness pobyty

Do dalšího desetiletí je potřeba nabrat nové síly. A abyste měli z čeho vybírat, rozšířili jsme pro vás nabídku wellness pobytů ve všech námi nabízených zemích.

Budete s námi moct vyrazit na wellness autobusem do ještě více maďarských měst, na Slovensko a nově také do Polska a Slovinska. Na Slovensku si můžete vybírat hned ze tří nových hotelů v lázeňském městečku Turčianske Teplice s termálními prameny. V nabídce máme také oblíbený hotel Aqua ve Velkém Mederu, který bývá až 4 měsíce dopředu obsazený. Prodej na rok 2020 jsme již spustili, doporučujeme včasnou rezervaci.

Ideální pro zimní wellness a radovánky ve sněhu je hotel Klimczok s neomezeným wellness nebo hotel Toporów, kde si po odpočinku v sauně můžete zajít třeba i zalyžovat na blízký svah.

V Maďarsku je novinkou luxusní hotel Park Inn Sárvár s all inclusive. Od 2.1. do 1.4.2020 využijte akce 3=4, díky které získáte noc zdarma! Není na co čekat, protože místa v tomto oblíbeném hotelu se rychle plní.

Ještě více novinek

Pro naše ostravské klienty jsme připravili novou kategorii vyhledávání zájezdů s odjezdy z Ostravy a okolí bez příplatku! Už nebudete muset před dovolenou jezdit do jiných měst nebo připlácet za nástupní místo. Pojedete hezky pohodlně přímo z místa vašeho domova.

A co víc? Za to, že s námi budete cestovat po světě, od nás budete dostávat odměnu v podobě kreditů a metálů, které vám přinesou mnoho výhod na vaše další cesty.

Sledujte náš Facebook, kde vás o novinkách pravidelně informujeme. Pokud používáte messenger, přihlaste se k odběru novinek a last minute zájezdů.

Pokud nejste na Facebooku, nezapomeňte odebírat náš newsletter, diky kterému vám pravidelně přinášíme informace a nic nového vám tak už neuteče!

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma