Neschovávejte se před zimou, užijte si ji na lyžařském zájezdu
Úvodní stránka Blog Neschovávejte se před zimou, užijte si ji na lyžařském zájezdu

Neschovávejte se před zimou, užijte si ji na lyžařském zájezdu

Vůbec poprvé můžete tuto zimu s CK Metal vyrazit na lyže. Užijte si pravou zimní dovolenou v nejlepších lyžařských střediscích v Evropě.

Už máte plán na letošní zimu? Co takhle užít si s námi tradiční zimní dovolenou? Naší velkou letošní novinkou, kterou jsme si pro vás přichystali, jsou totiž skvělé lyžařské zájezdy do těch nejlepších a nejoblíbenějších středisek v celé Evropě.

Několik dní zimní pohody

Vyrazit s námi můžete autobusem i autem. A je jen na vás, kterou zemi si k zimnímu aktivnímu odpočinku zvolíte. Na výběr máte Rakousko, Slovinsko, Polsko a Itálii. V každé z těchto destinací na vás čeká několik dní ničím nerušené zimní pohody. Autobusové zájezdy trvají i s cestou 5 dní a 2 noci, zájezdy s vlastní dopravou 3 dny a 2 noci. Pokud však vyrazíte na Slovinsko, nabízíme i zájezd vždy ještě o jeden den delší. Vydat se s námi na lyžovačku mohou i vaše děti, všechny hotely z naší nabídky jsou totiž takzvaně family friendly, a myslí i na své nejmenší návštěvníky.

Pokud se s námi rozhodnete vyrazit do Itálie, čeká vás několik dní v moderním a rozvíjejícím se lyžařském středisku Aprica, kousek od švýcarských hranic. Z velkého výběru sjezdovek budou nadšení začátečníci i zkušení lyžaři. S cenou za zábavu na zasněžených svazích si navíc nemusíte vůbec lámat hlavu, jednodenní skipas je totiž součástí ceny zájezdu. Udělejte si na konci února volno a zažijte ty pravé Alpy. Budou na vás totiž čekat jen pár kroků od hotelu.

Téměř 60 km sjezdovek budete mít na dosah ruky, když s námi pojedete na lyžovačku do Rakouska. V závěru února a na začátku dubna si můžete užít pohodlí rakouského lyžařského ráje Gerlitzen. Ubytováni budete v tříhvězdičkovém hotelu s polopenzí, a za skipas nemusíte zaplatit ani korunu. Jednodenní vstupenka na sjezdovky je totiž součástí ceny zájezdu. Gerlitzen potěší také milovníky bílé stopy. V okolí hotelu totiž najdete pestrou síť běžkařských tratí. Každý den se navíc vrátíte do přepychového hotelu, kde se budete cítit jako v bavlnce.

Zažijte zimu na méně obvyklých místech

S našimi lyžařskými zájezdy vás vezmeme také do míst, kam se na lyže zase tak často nejezdí. Očekávat tak můžete jedinečný zážitek. Pohádková zimní atmosféra vás okouzlí například v polském Zakopane, kde spojíte pobyt na sjezdovce s neomezeným pobytem v luxusním wellness, které bude součástí všeho pobytu v tamním hotelu Belvedere. Lyžování si pak můžete užít v jednom z několika okolních středisek. Vyzkoušet jich díky skipasu, který platí pro všechna střediska, můžete dokonce hned několik. Do Polska s námi můžete vyrazit na konci února, v době jarních prázdnin Prahy a Brna.

Poslední zemí, kam s námi v zimě můžete vyjet na dovolenou je Slovinsko. Malý evropský klenot, který vás okouzlí v létě i v zimních měsících. Přes 30 kilometrů překrásných sjezdovek už na vás čeká v okolí kopce Krvavec a obce Cerklje na Gorenjskem, kde budete ubytováni. Termíny pro dovolenou ve Slovinsku máme od února až do dubna. Můžete si tak vybrat datum, které vám bude opravdu vyhovovat. Kromě jednodenního skipasu budete mít v ceně také několik hodin v hotelovém wellness. Po lyžovačce se tak můžete krásně zrelaxovat a získat novou energii.

Tak kam to bude?

U každého ze zájezdů jsme si pro vás připravili také tipy na výlety po okolí a mapu lyžařského střediska, ve kterém budete bydlet. Chceme totiž, abyste si svou zaslouženou dovolenou užili na maximum.

Vyberte si z naší nové nabídky pro letošní zimu a užijte si tu pravou zimní dovolenou!