Úvodní stránka Blog Nečekejte na Valentýna. Užijte si romantickou podzimní dovolenou

Nečekejte na Valentýna. Užijte si romantickou podzimní dovolenou

Podzim klepe na dveře. Skryjte se před ním spolu se svým partnerem nebo partnerkou a užijte si romantickou dovolenou.

Ač se to na první pohled nezdá, podzim je jako stvořený pro romantické dovolené. Sychravé počasí totiž přímo vyzývá k pobytu v příjemném teple moderních hotelů a pohodlných wellness center. A s kým jiným si takovou dovolenou užít než se svým partnerem ? Dopřejte si i vy bezstarostný odpočinek, který vám dobije energii a přinese nové, romantické zážitky.

Romantika v Česku

Chcete prožít podzimní romantiku ve wellness a zároveň necestovat nikam daleko? Navštivte některý z moderních českých wellness hotelů, které se ukrývají po celé zemi. Klidná dovolená pro dva na vás čeká například v Hotel and Spa Excelsior v Beskydech. Zatímco za okny hotelu se bude na hornatou krajinu k zemi snášet barevné listí, vy si budete užívat neomezený pobyt v bazénu a sauně. Společně můžete vyzkoušet také něco nového, například stále populárnější pivní lázeň.

Zamilované páry určitě ocení pobyt v Golf and Spa resortu Konopiště, který je jen kousek od známého stejnojmenného zámku. Můžete si v něm užít romantickou procházku k historické památce, společně poprvé vyzkoušet golf, nebo si jen užívat pohodlí, které nabízí hotelové wellness centrum. Vstup do něj budete mít neomezený, a jako malou pozornost dostanete ještě dvě procedury zdarma.

Pokud s partnerem spíše než přírodu preferujete město, máme něco také pro vás. Jen pár kroků od známé Zpívající fontány a proslulé lázeňské kolonády se v Mariánských Lázních nachází Wellness Hotel Sun Palace. Mariánské Lázně jsou jako stvořené pro romantiku, nabízejí procházky překrásným centrem, spoustu míst pro romantické večeře, a také kýžený klid a soukromí. Sun Palace k této kombinaci navíc přidává neomezený vstup do bazénu a sauny, procedury v ceně pobytu a stylové a útulné pokoje.

Ve dvou do zahraničí

Chcete si užít luxusní wellness pro dva a nevadí vám vyrazit přes hranice? Pak je Maďarsko vaší zemí zaslíbenou. Tamní lázeňská města jsou snad tou vůbec nejlepší skrýší před neduhy podzimního počasí. Ideálním útočištěm pro váš romantický pobyt se může stát třeba Hotel Orchidea v městečku Lipót. Bohatá nabídka wellness v něm čeká jen několik kroků od pokoje. Máte tak jistotu, že vás při odpočinku nebude nic rušit. Doporučit můžeme také zamilovanou procházku podél Dunaje.

Nedaleko Dunaje, usazený do romanticky působící krajiny, se nachází také Thermal Hotel Visegrád. Termální prameny ,čekající na vás v obsáhlém wellness centru, vás zahřejí na těle i na duši, a naplní vás novou energií. Pohodlné pokoje a výborné jídlo pak budou jen třešničkou na dortu vaší podzimní romantické dovolené.

Pokud s partnerem toužíte hlavně po chvíli klidu a času jenom pro sebe, vyrazte do maďarského Hotelu Platán ve městě Eger. Do hotelu nemají přístup děti, a tak se nemusíte bát, že by vás jejich skotačení nějak rušilo při společném odpočinku. Ten si můžete dopřát ve skvělém hotelovém wellness, ale také v populárních městských lázních. Procházkou přímo z hotelu pak můžete dojít na Egerský hrad a užít si romantický výhled na západ slunce či večerní město.

Společně za poznáním

Rádi byste s romantikou spojili také poznávání? I to je možné. Navštivte s námi Paříž, které se právem přezdívá město zamilovaných. Stačí jedna procházka malebnými uličkami a uvidíte, jak na vás okouzlující hlavní město Francie zapůsobí. Pohled na město ozdobené barevným podzimním listím z Eiffelovy věže si poté se svou láskou budete pamatovat ještě hodně dlouho.

Jak jsme vám právě ukázali, s romantickou dovolenou není třeba čekat na Valentýna. Podzim je tím pravým obdobím pro to, abyste strávili několik klidných dní v pohodlí a s těmi, které milujete.

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma