Kam vyrazit s dětmi?
Úvodní stránka Blog Kam vyrazit s dětmi?

Kam vyrazit s dětmi?

Přemýšlíte, kam byste s rodinou mohli vyrazit? Chcete strávit příjemnou dovolenou se svými dětmi? Neváhejte! Disneyland, výlet do světa Harryho Pottera i různé animační programy v hotelech vás určitě nadchnou!

Znáte to. Zvolit správnou lokalitu, kde se spolehlivě zabaví vaše ratolesti, není tak jednoduché. Ať už ale přemýšlíte o poznávacím zájezdu, ze kterého si odnesete hodnotné informace a hezké vzpomínky, nebo o zábavném zájezdu se zaručeným zážitkem pro vás i vaše děti, přinášíme vám tipy, ze kterých si určitě vyberete!

Překonejte hranice světa fantazie

Oblíbenou volbou bývají poznávací zájezdy do známých míst. Jedním z nich je stoprocentně zábavní park Disneyland. Ztratíte se v nádherném světě fantazie, který vás vezme do pěti kouzelných zemí, v nichž potkáte známé pohádkové postavy a zažijete s nimi jejich pohádkový dobrodružný příběh. Sněhurka, Pinocchio, Petr Pan, Mickey Mouse, Popelka nebo třeba Alenka v Říši divů – to všechno a mnohé další postavičky na vás čekají. A určitě nesmíte zapomenout zúčastnit se večer vodní, světelné a hudební show s úžasným ohňostrojem u zámku Šípkové Růženky.

Otevírací doba Disneylandu může být celkem proměnlivá, proto je nejlepší navštívit oficiální stránky parku a podívat se na vybrané dny. Nicméně nejčastěji otevírací doba vypadá takto:

pondělí – pátek: 10.00 - 19.00
sobota: 10.00 – 22.00
neděle: 10.00 – 21.00

Více informací a zajímavostí o fungování Disneylandu najdete v našem starším článku Za zábavou do pohádkového Disneylandu, kde můžete načerpat inspiraci!

Ve fantazijním světě zůstaneme, ale přesuneme se do magických Bradavic, ve kterých Harry Potter a jeho věrní přátele prožívají nebezpečná dobrodružství a bojují za záchranu svých blízkých a toho, v co věří.

Vydejte se do ateliérů Harryho Pottera a poznejte na vlastní kůži, jaké je to ocitnout se v kouzelných Bradavicích. Nakoukněte pod pokličku tajemství natáčení jedinečné série. Projděte si Brumbálovu pracovnu, sál Bradavického hradu, učebnou lektvarů, Příčnou ulici, prohlédněte si návrhy magických bytostí, různé rekvizity a mnoho dalších předmětů a míst. Nudit se rozhodně nebudete a čas vám tu bude zběsile utíkat. A jako tečku na závěr si dejte Máslový ležák!

Zažijte odpočinek i adrenalin ve vodním ráji

Hledáte nenáročnou a příjemnou dovolenou? Tím pravým je wellness pobyt v některém z hotelů v lázeňských oblastech.

Vypravte se třeba do Park Innu v Zalakároši, kde si zarelaxujete v bazénech s termální léčivou vodou, která má nejlepší účinky při léčbě chronických potížích pohybového ústrojí. Součástí je i adrenalinový park s divokou řekou, venkovními skluzavkami a krom toho děti zabavíte ve světě Vodoucha a jeho kamarádů, kde probíhají různé animační programy.

Pokud jste fanoušky vodních parků, zaručeně si užijete ve vodním parku Tropikana v hotelu Gołębiewski v městečku Wisła. Kromě klasického plaveckého bazénu zde najdete hydromasážní bazén, divokou řeknu, 8 vířivek, sauny, bahenní jeskyně, dětské brouzdaliště, skluzavky, dětské hotelové hřiště, dětský klub s výtvarnou dílnou nebo sál s hračkami.

Na Slovensku se v krásném prostředí nachází hotel Patince, který vám poskytne všechno, co potřebujete. Tento hotel je vhodný právě pro rodiny s dětmi. Čeká vás tu mnoho vyžití v bazénovém světě. Pro děti je k dispozici relaxační bazén s atrakcemi jako jsou vodní trysky, divoká řeka, jeskyně, v letní sezoně je pak možné využít i venkovní bazény se čtyřmi tobogány. Součástí areálu hotelu je jezírko ideální pro rybolov.

V klidném prostředí lázní Bük stojí dva hotely Répce a Répce Gold, které jsou propojeny s lázněmi vyhřívanou chodbou. Naplno můžete využít 33 vnitřních a venkovních bazénů, vířivky, perličkových koupelí a v zážitkové části tobogány a skluzavky.

Animační programy na Slunečném pobřeží

Nově pro vás i vaše děti nabízíme od roku 2020 animační programy s našimi česky mluvícími animátory na bulharském Slunečném pobřeží. Animační programy můžete využívat v hotelech Flamingo a Tia Maria. Tyto hotely jsou v katalogu označeny logem našeho dětského klubu. V obou hotelech je stravování formou bohatého all inclusive, díky kterému bude vaše dovolená dotažena k dokonalosti.
Na co se můžete vy i vaše děti těšit?

  • mini disco
  • honba za metály
  • vodní aerobic
  • jóga pro děti
  • malování na obličej
  • hry u bazénu a další

Animační program bude probíhat každý den pobytu kromě příjezdových/příletových a odjezdových/odletových dnů, a to v období konec června až začátek září.
Více informací o animačním programu najdete na www.ckmetal.cz/animacni-program

Na Slunečné pobřeží se můžete vydat také do hotelu Kuban, který leží v centru dění hned u hlavní promenády. Jeho největším lákadlem je ohromující aquapark v mexickém stylu a je vybavený úžasnými vodními atrakcemi -  Kamikaze, Curving Dragon, Černá díra a další.

Vydejte se s námi poznávat i relaxovat

Vyberte si v naší nabídce jeden ze zájezdů a prožijete tak úžasnou rodinou dovolenou. V rámci zájezdů do Francie se zastavíte v Disneylandu a při poznávání krás Anglie navštívíte ateliéry Harryho Pottera.

Maďarko je lázeňskou zemí, proto zde můžete vyjet do hotelů Park Inn, Répce a Répce Gold. Na Slovensku si odpočinete v hotelu Patince a Polsko vám nabídne hotel Gołębiewski s nádhernou přírodou.

A pokud si chcete užít slunečné dny na krásné pláži a v hotelích s obsáhlou nabídkou služeb, podívejte se na pobyty na Slunečném pobřeží.