Lendava, hotel Lipa*** s wellness s parafinovou termální vodou a polopenzí

Tříhvězdičkový hotel Lipa se nachází vedle komplexu termálních bazénů v klidném prostředí lesoparku. Hotelový personál razí motto, že nejlepším lékem je dobrá nálada. Tu si v hotelu Lipa udržíte nejen dobrým jídlem a vínem, ale také díky odpočinku ve wellness zóně s unikátní parafinovou termální vodou blahodárnou pro pohybový systém a pokožku. Okolí navíc vybízí k cyklistickým nebo turistickým výletům.

Po příjezdu se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky. V Příjemných pokojích najdete vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, fénem na vlasy a županem. V pokoji vám bude k dispozici také televize, telefon, trezor a minibar. Některé pokoje jsou také klimatizované. 

V hotelové restauraci na vás bude čekat bohatá polopenze ve formě bufetových stolů. Zkušení kuchaři připravují nejen lokální potraviny s čerstvých a domácích potravin. Pokrmy si vychutnáte ještě více se sklenkou lokálního vína

Odpočinek po dlouhém výletě si nejlépe vychutnáte v hotelové wellness zóně s unikátní parafinovou termální vodou. Termální voda o telotě 62° C Lendava obohacená zvláštním složením s vysokou koncentrací parafinu, který je prospěšný pro pohybový a dýchací systém, na problémy s kůží nebo štítnou žlázou. Blahodárné účinky parafínové vody můžete doplnit dalšími léčebnými procedurami jako bahno nebo bylinné zábaly. Zaplavat si můžete v jednom z několika bazénů s termální vodou. Vaše ratolesti jistě ocení skluzavky a tobogány. 
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 14.10. 2018 - 31.1.2019:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 60%
•    12 – 15,99 let – 80%

Lendava
Malebné nejvýchodnější město Slovinska leží téměř na pomezí slovinsko- maďarsko- chorvatského pomezí. Nezapomeňte navštívit Věž Vinarium, ze které se vám otevře výhled do malebného okolí. Za návštěvu stojí i středověký hrad se zámeckou vinárnou v rustikální stylu nebo židovská synagoga. V celém Slovinsku je město známé pro zdejší termální lázně s parafinem. Lendava je navíc skvělým výchozím bodem pro toulky Pomuřín i pro návštěvu Maďarska nebo Chorvatska, oba státy jsou totiž od Lendavy vzdálené jen pár kilometrů. 

Balaton
Pokud se autem vydáte asi hodinu od hotelu, dojedete k maďarskému Balatonu. Největší jezero ve střední Evropě je často přezdívané také jako Maďarské moře. V létě si to užijete do sytosti koupání nebo vodních sportů. Můžete si také užít vyhlídkovou plavbu po jezeře nebo se procházet okolo jezera a posedět v jedné z mnoha kaváren na břehu Balatonu. 


Záhřeb
Hlavní město Chorvatska se nachází jen necelé dvě hodiny jízdy autem od hotelu. Pro turisty je město přitažlivé bohatým kulturním životem. Záhřeb se pyšní dvaceti divadly, množstvím muzeím i galerií. V srdci města najdete také Zelenou podkovu – jedinečné soustavy parků, která se může měřit s mnohem známějšími parky v západoevropských měst. Můžete si tu odpočinout po celodenním objevování záhřebským památek nebo si tu vychutnat piknik. Neobvyklá je i bezprostřední blízkost horského masivu Medvednica dosahující výšky přes 1000 metrů, který je snadno dostupný městskou z centra, lanovkou nebo autem po pohodlné silnici až na vrchol.
 

Ivan N. 
„Skvělá lokalita s pěknými termály. Jídlo bylo také výborné.“


27. září 2018


Pavel U. 
„Teplota vody v bazénech byla skvělá. Nejpříjemnější bylo jít do vody k večeru, kdy už tam nebylo tolik lidí, Personál dělat to nejlepší, aby se o hosty dobře postaral.“


10. srpna 2018 

 


Tereza R.
„Skvělé jídlo, přátelský personál. Parafinová termální voda byla skvělá. Pokoje byly čisté s pohodlnými postelemi, dobré masáže, pěkné výhledy s příjemným a klidným prostředím.“


24. července 2018 
 

Načítám varianty