Rimske Toplice, nový hotel Rimski Dvor**** s wellness s římskými lázněmi a polopenzí

Moderní čtyřhvězdičkový hotel je nejnovějším přírůstkem v komplexu wellness areálu Rimske Terme. Hotel nabízí klid a odpočinek uprostřed přírody s luxusními římskými lázněmi. Ve welness centrum si odpočinete v termální léčivé vodě, která je nejkvalitnější v celém Slovinsku

Po příjezdu se ubytujete v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Pokoj zařízený v uklidňujících světlých barvách disponuje vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou s fénem na vlasy. Pobyt zpříjemní i župan, ve kterém se můžete vydat do wellness centra. V klimatizovaném pokoji najdete dále i televizi, telefon, sejf i minibar. Samozřejmostí je i bezdrátové připojení k internetu

V hotelové restauraci vám zkušení kuchaři připraví bohatou polopenzi ve formě bufetových stolů. Ochutnat budete moci nejen místní speciality, ale i mezinárodní kuchyni. Jídla připravovaná moderním způsobem z čerstvých surovin jsou navíc přizpůsobené k ročním obdobím. Dobré jídlo můžete doplnit lokálními slovinskými víny. Kávu nebo aperitiv si můžete dopřát na terase nebo u ohně v Kavárně princezny Viktorie.


Předností moderního zrekonstruovaného hotelu je bezpochyby místní wellness centrum s léčivými prameny. Relaxovat můžete v bazénech, saunách nebo v koupelích vodních nymf. Využijte léčebných účinků termální vody, která vyvěrá z téměř 1000 metrů pod zemí a je nejkvalitnější v celém Slovinsku. Wellness nabízí čtyři relaxační vnitřní bazény, plavecký bazén, tři venkovní bazény s hydromasážními tryskami a venkovní panoramatický bazén. Na výběr budete mít také z několika saun a to z románské sauny z antistresovým efektem, finské sauny nebo turecké sauny. Nevšední atmosféra s téměř 2000 let starou tradicí nabízí unikátní zážitek.

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 1.10. 2018 - 21.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 9,99 let – 890 Kč/ noc
•    10 let a 13,99 let - 1090 Kč/noc

Park Kozjansko 
Necelou hodinu od hotelu budete mít možnost zakusit rozmanitost a souhru tří přírodních i kulturních vzorců - zalesněných ploch, kopců i rovinek. Krajina je navíc protkaná množstvím kostelů, hradů i zámků. Po celém parku navíc najdete udržované turistické trasy, cyklistické stezky i informační tabule. Od roku 2010 je park pod ochranou UNESCA.

Lublaň 
Když jedete na výlet do Slovinska, nesmíte vynechat ani návštěvu Lublaně. Hlavní město Slovinska se nachíízí zhruba hodinu jízdy autem od hotelu. Přestože je město malé, ryychle si dokáže získat vaší přízeň. Projděte se po promenádě u řeky a vychutnejte si místní atmosféru v jedné z mnoha kaváren. Za zmínku také stojí místní urbanismus a výstavní architektura. Při procházce městem se v jeho středu nezapomeňte dívat po zdobných secesních domů. 

Cejle
Třetí největší město a zároveň centrum tradičního slovinského regionu Štýrska. Viditelnou dominantou, kterou byste při návštěvě města neměli vynechat je celjský hrad. Zachovalá zřícenina nabízí romantické výhledy do okolí z pohádkových cimbuří. Pokud zatoužíte po výletu do přírody, pouhých deset minut od Cejle se nachází malebné Šmartynské jezero 
 

Barbora P. 
„Hezký relaxační odpočinek v termálních lázních na cestě do Chorvatska, parádní výhled na hory, výborné jídlo v restauraci i snídaně (forma obvyklého bufetu - skutečně velký a pestrý výběr)."

27. srpna 2018 

Načítám varianty