Odkrývání slovinských skvostů v okolí Triglavu a Bledu na 2 noci v hotelu ***

Oč menší je Slovinsko země, o to více zajímavostí svým turistům nabízí. Zejména příroda kolem jezera Bled je vyhledávanou, ať už pro výstup na Triglav nebo další z mnoha pěších túr v národním parku. Ve Slovinsku leží i malý kus pobřeží, kde je možnost zrelaxovat po náročných výšlapech. Za návštěvu určitě stojí i jeskyně Postojna. Co se vydat prozkoumat tuto malou-velkou zem a přesvědčit se o jejich krásách na vlastní oči?

Termíny a ceny:
23. 08. - 26. 08. 2018: 3.599 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
13. 09. - 16. 09. 2018: 3.599 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
27. 09. - 30. 09. 2018: 3.599 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu. Na každý termín je omezený počet míst.

Bratislava, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Praha

Jeskyně Postojna (včetně audio průvodce v českém jazyce 25, 50 €), Bledský hrad (7, 50 €) - individuálně, termální lázně 15 €, Soutěska Vintgar u Bledu 4 €, vodopád Savica 3 €.

Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (00:15); Humpolec, Benzina Vystrkov (01:30); Jihlava, dálnice čerpací stanice OMV Pávov (01:50); Brno, Janáčkovo divadlo (03:00); Bratislava, Patronka (04:30). 

Časy odjezdů jsou orientační. Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Z ČR budeme odjíždět v ranních hodinách po půlnoci, abychom hned první den zájezdu mohli obdivovat krásu Slovinska. Dopoledne přijedeme do nejstaršího slovinského města Ptuje. Jedná se o architektonický klenot na břehu řeky Drávy, který je zcela obklopen vinicemi. Bude možnost navštívit místní termální lázně, kde naleznete vnitřní i venkovní bazény. Určitě bude čas na krátkou procházku městem.

Poté přejedeme do hlavního města Slovinska Lublaně, kde s průvodcem strávíme zbytek odpoledne. Během komentované procházky bude i individuální volno na vlastní průzkum města a jeho suvenýrů. Večer společně přejedeme na hotel.

Po snídani pojedeme do Triglavského národního parku, kde pěšky půjdeme k Savickému vodopádu. Společně budeme pokračovat stezkou v úchvatné soutěsce Vintgar. Místy se přechází po mostech na peřejemi řeky Radovné

Dostaneme se až do městečka Bled, kde zájemci mohou navštívit Bledský hrad. Před osobním volnem v tomto lázeňském městě s promenádou proběhne krátká komentovaná procházka s průvodcem. Večer se vrátíme na naše ubytování.

Po snídani se pojedeme podívat na jeskyni Postojna s krátkou fotopauzou u Predjamského hradu. Pro milovníky mořských radovánek máme dobrou zprávu, že do odpoledního programu je zařazena návštěva slovinského pobřeží Portonož, kde bude prostor na koupání. Před večerním odjezdem zpátky do ČR ještě zamíříme na procházku do města Pirana - kouzelné městečko s architekturou připomínajíc Benátky.

návrat do ČR v brzkých ranních/dopoledních hodinách.

Termín:
Délka:
Doprava: Autobus
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 3 999 Kč
Cena od:
3 599 Kč


Cena zahrnuje:
  • Doprava autobusem
  • 2x ubytování v hotelu***
  • 2x snídaně
  • Služby průvodce
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
  • Pobytová taxa - 3 € /os./noc (celkem: 6 €)
  • Vstupy v rámci programu