Velký Meder, Hotel Orchidea*** se vstupem na termální koupaliště a polopenzí

Přijeďte si užít aktivního odpočinku k sousedům do Velkého Mederu, slovenského městečka s nejteplejšími termálními prameny v celé zemi. Teplota vody místních geotermálních pramenů, které pomáhají při léčbě onemocnění kloubů a páteře, ale také napomáhají celkové regeneraci organismu, dosahuje až 92 °C. Oblíbený tříhvězdičkový hotel Orchidea leží dvacet metrů od termálního koupaliště Thermal Corvinus díky kterému se městečko Velký Meder těší pozornosti. 

Ubytování bude zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Prostorné a pohodlné pokoje, které jsou laděny do světlých barev, disponují vlastní koupelnu s fénem, televizí, trezorem a chladničkou. 

Po celou dobu vašeho pobytu si vychutnáte snídaně a večeře v hotelové restauraci. Snídaně bude servírovaná formou švédských stolů, večeře pak bude podávána v podobě menu. Budete si moci vybrat z chutných a zdravých pokrmů z mezinárodní kuchyně, ale také z místních slovenských specialit. Jídlo můžete doplnit sklenkou jednoho z exkluzivních vín z pivnice Topolčianky, které má restaurace v nabídce. 

Hosté si odpočinku užijí přímo v hotelu. Ten totiž disponuje vlastní wellness zónou a saunovým světem. Zaplavat si můžete v plaveckém bazénu, relaxovat pak ve vířivce. Zahřát se zajděte do místního saunového světa, můžete vyzkoušet finskou, solnou a parní saunou. Nezapomeňte také navštívit čerstvou světovou novinku v oblasti wellness – alfasféru. Díky hudbě, světlu, teplu a vibracím vycházejícím z křesla ergonomického tvaru se vám podaří navodit hlubokou relaxaci. SPA zóna také nabízí řadu masáží.
Při třídenním pobytu si dámy mohou vychutnat luxusní detoxikaci celého těla a pánové bylinnou antistresovou masáž.

Pouhých dvacet metrů od hotelu leží termální koupaliště Thermal Corvinus, které je oblíbeným turistickým cílem. Na koupališti si přijdou na své malí i velcí, a to díky mnoha atrakcím pro děti a dospělé. 

Hotely ve Velkém Mederu jsou velmi žádané a mají omezenou kapacitu. Doporučejeme udělat rezervaci s dostatečným předstihem. Je možné, že na poslední chvíli nebude všem schopni vyhovět. 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

 

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 7.5. 2018 - 31.12.2018:
•    0 - 2,99 let - zdarma
•    3 - 11,99 let – 890 Kč/noc
•    12 -15,99 let – 1090 Kč/noc
 

Lanový park Tarzania ve Velkém Mederu 
Ať už cestujete s dětmi, které milují adrenalin, nebo si sami chcete během wellness pobytu zasportovat, určitě nezapomeňte navštívit lanový park Tarzania nacházející se přímo na termálním koupališti ve Velkém Mederu. S celkovou délkou téměř sedm set metrů je v současné době nejdelším parkem na Slovensku. Najdete zde množství překážek, ať už zavěšených na stromech nebo na uměle vytvořených sloupech. 


Vodní mlýn Kolárovo
Zhruba pětadvacet kilometrů od Velkého Mederu leží městečko Kolárovo, které se může pyšnit svým historickým vodním mlýnem. Areál leží na poloostrově, který obklopují toky Malého Dunaje. Součástí areálu jsou i pozůstatky Hradu míru z 15. století. Můžete zde navštívit muzeum, nebo si užít bohatého kulturního programu v podobě hudebních akcí. Areál je také díky vodním plochám, dětským i volejbalovým hřištím ideálním místem pro rodinné pikniky i posezení s přáteli. 


Podunajská nížina 
Celá oblast Pudunajské nížiny, ve které leží i Velký Meder, je turisticky atraktivní lokalita. Pyšní se nejrůznějšími zajímavostmi jako jsou právě vodní mlýny, ale láká především na krásnou přírodu. Ta přímo vybízí k aktivnímu odpočinku v podobě pěší turistiky. Kdo však nerad chodí pěšky, může vyrazit na výlet na kole, na kolečkových bruslích či si vychutnat plavbu lodí nebo projížďku na koni.

Alena H. 
„Dobrý hotel za přijatelnou cenu. Pokoje jsou velké, čisté a s balkonem. Po celém hotelu funguje wi-fi. Wellness zóna je čistá. Velká, vířivka, voda v bazénu má příjemnou teplotu vody, masáže jsou za výhodné ceny. K dispozici je také odpočinková oblast.“


12. ledna 2018 


Ivan P.
„Nejspíše nejlepší hotel ve Velkém Mederu. Pokoje velké a čisté. Výborná restaurace, dělají skvělé halušky. Bez problémů se dá platit kartou. Hotel má vlastní oplocené parkoviště, které se na noc uzavírá. Hned naproti hotelu je komplex termálních lázní, hotel má i své vlastní wellness.“


29. listopadu 2017 


Jiří K. 
„Maximálním spokojenost, krásný čistý hotel s výbornými zázemím s výbornou kuchyni za slušnou cenu. Blízko termálních lázní, mají zde zahrádku s perfektní úpravou květin a trávníku včetně příjemného posezení i hřiště pro dětičky. Krásný čistý velký wellness s bazénkem a vířivkou.“ 


9. srpna 2017

Načítám varianty