Užijte si neomezený vodní a saunový svět v Rajeckých Teplicích!

Nabízíme Vám balíčky v Hotelu Afrodite **** v antickém stylu. Tyto balíčky obsahují ubytování v pokoji Comfort (pouze dvoulůžkové pokoje) nebo Superior (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky), také se můžete ubytovat v apartmánech, pokud jsou pro Vás pohodlnější větší pokoje, ve kterých je možnost až dvou přistýlek.

Součástí balíčku jsou snídaně, které jsou v hotelové restauraci podávány formou švédských stolů. Perlou, kterou tento hotel nabízí je neomezený vstup do vodního světa, saunového světa a fitness centra. 

Je zde možnost dokoupení polopenze nebo plné penze, popřípadě pouze obědů. V příapadě, že máte požadavek na konkrétní číslo pokoje, výhled a nebo balkon, bude účtován poplatek ve výši cca 10 EUR/pokoj. 

Děti do 2,99 let mají ubytování zdarma - bez nároku na lůžko, stravování a procedúry.

Nabízíme Vám tří a čtyřdenní balíčky, pokud ale budete mít zájem o jiné termíny nebo délku Vašeho pobytu, prosím, kontakujte nás a my Vám rádi ušijeme Váš zájezd na míru!

Poznámka: Hotel je na vyžádání a zpětné potvrzení.

Krásný hotel Aphrodite je čtyřhvězdičkový hotel v antickém stylu, který dodává hotleu netradiční atmosféru, pohodu a luxus. Kapacita hotelu je 87 stálých lůžek. 

Součástí hotelu je balneologické středisko vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji. Nabízí celou řadu léčebných, relaxačních a skrášlujících procedur.

Pokoje, které máme v nabídce jsou dvoulůžkové, některé s možností přistýlky. Jsou to dvoulůžkové pokoje Superior. Pokoje superior jsou vybavené telefonem, TV, minibarem, chladničkou, sprchou a WC. fén, papuče a župan. Wifi je dostupné v celém hotelu, některé pokoje jsou klimatizované. 

Nabízíme také dvoulůžkové pokoje Comfort, které jsou vybavené telefonem, TV, minibarem, chladničkou, sprchou a WC. fén, papuče a župan. Wifi je dostupné v celém hotelu, někteé pokoje jsou klimatizované. Pokoje Comfort jsou bez možnosti přistýlky. Tyto pokoje jsou menší než pokoje Superior. 

Nabízíme také ubytování v apartmánech, které jsou pro 2 až 4 osoby. (2 osoby na přistýlkách). Jsou s oknem nebo francouzským balkónem. Vybavení apartmánů TV /sat., minibar, chladnička, sprcha nebo vana a WC, fén, pantofle a župan na půjčení. Většina apartmánů klimatizovaných. 

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 499 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování se snídaní v restauraci Aphrodite Palace, neomezený vstup do vodního, saunového světa, fitness centrum, pantofle, župan.
Cena nezahrnuje:
  • pobytová taxa (cca 0,90 EUR/osoba/noc), cestovní pojištění, příplatky za konkrétní pokoj, výhled apod. ve výši cca 10 EUR/pokoj.