3 hodinový vstup do vodního a saunového světa v Aphrodite Spa v tříhvězdičkovém hotelu!

Nabízíme Vám balíčky v Hotelu Malá Fatra *** v antickém stylu. Tyto balíčky obsahují ubytování v pokoji Comfort (s možností přistýlky) nebo v jednolůžkových pokojích Comfort.

Součástí balíčku jsou snídaně, které jsou v hotelové restauraci podávány formou švédských stolů. Dále je součástí balíčku vstup do vodního a saunového světa relaxačního parku Aphrodite Spa na 3 hodiny denně (přičemž počet strávených nocí v hotelu = počet vstupů). Je tu možnost dokoupit za 10 EUR vstup/osoba/den za neomezený vodní a sauna svět Aphrodite standard.

Je zde také možnost dokoupení polopenze nebo plné penze, popřípadě pouze obědů. V příapadě, že máte požadavek na konkrétní číslo pokoje, výhled a nebo balkon, bude účtován poplatek ve výši cca 10 EUR/pokoj. TAké je možnost se stravovat v restauraci hotelu Aprhodite Palace za přípaltek. V případě zájmu nás prosím, konatkujte a my Vám rádi ceny za tyto změny sdělíme.

Děti do 2,99 let mají ubytování zdarma - bez nároku na lůžko, stravování a procedúry.

Nabízíme Vám tří a čtyřdenní balíčky, pokud ale budete mít zájem o jiné termíny nebo délku Vašeho pobytu, prosím, kontakujte nás a my Vám rádi ušijeme Váš zájezd na míru!

Poznámka: Hotel je na vyžádání a zpětné potvrzení.

Hotel Malá Fatra se nachází v koupelovém relaxačním parku Aphrodite Spa, naleznete i zde dva čtyřhvězdičkové hotely Hotel Aphrodite a Aphrodite Palace. A také ještě další tříhvězdičkové hotely jako Vila Fióra a nebo Vila Margaréta.

Hotel Malá Fatra*** nabízí ubytování v jednolůžkových pokojích a dvoulůžkových pokojích Comfort. Stravování probíhá v hotelové restauraci v přízemí. Klienti se mohou také stravovat v hotelové restauraci Aphrodite Palace, v tom případě nás prosím kontaktujte a my Vám vypočteme cenu zájezdu se stravováním v jiném hotelu. V budově je výtah a celková kapcita je 45 stálých lůžek. 

Jednolůžkový pokoj: TV/sat, telefon, rádio, chladnička, koupelna s WC, depozitní skříňky na recepci, Wifi v lobby na recepci zdarma. Většina pokojů je s balkonem. 

Dvoulůžkový pokoj Comfort: jsou zde buď spojené nebo oddělená lůžka, některé jsou s možností přistýlky. Jsou tedy pro 2 až 3 osoby. Vybavení pokojů Comfort: TV/SAT, rádio, chladnička, koupelna s WC, depozitní skříňky na recepci, wifi v lobby a na recepci zdarma, většina pokojů s balkónem.

 

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
999 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování se snídaní v hotelu Malá Fatra, vstup do fitness centra, do vodního a saunového světa (3 hodiny, přičemž počet nocí = počet tříhodinových vstupů)
Cena nezahrnuje:
  • pobytová taxa (0,90 EUR/osoba/noc), cestovní pojištění, možnost dokoupit volný vstup do vodního a saunového světa Aphrodite Standard 10 EUR/osoba/den, konkrétní požadavek na pokoj, výhled apod. cca 10 EUR/pokoj.