Přes 350 vodních atrakcí v Aquaparku Poprad s výhledem na Vysoké Tatry!!!

Užijte si vstup na 350 vodních atrakcí, ubytování v krásném hotelu s polopenzi. Nechte se hýčkat ve velmi známém relaxačním centru a nenechte se ničím rušit v relaxaci a odpočinku v rámci třídenním a čtyřdenním balíčků a u toho se dívat na zasněžené vrcholky Vysokých Tater!!!

Součástí balíčku jsou tedy ubytování s polopenzí, neomezený vstup do saunového světa, také vstup do Aquaparku s termálními bazény a spoustou atrakcí, Mayskou pyramidou, Ostrovem pokladů, Laser show a nebo v luxusních termálních bazénech Blue Diamond. Můžete si také skvěle zaplavat v 50ti metrovém plaveckém bazénu a nebo se napařovat v saunách různých typů.

Děti do 5,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko.

Pokud nenajdete termín nebo délku balíčku, kterou by jste si přáli, určitě nás kontaktujte a my Vám pomůžeme ušít Vaši dovolenou na míru.

Poznámka: ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení.

Vychutnejte si maximální komfort podle Vašich představ a potřeb, pohodlný a luxusní interiér, moderně zařízené pokoje s nádechem elegance a balkóny s výhledem na Vysoké Tatry. 

Hotel Mountain View **** je součástí velkého relaxačního komplexu Aquapark Poprad. Nabízí pokoje jednolůžkové a nebo dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou laděné v komfortním a moderním stly. Jsou vybaveny LCD televizory, satelitním TV, rádiem, telefonem, sprcho, vana a toalety, fén, ručníky, župany, kotelová kosmetika, set na přípravu kávy a čaje, minibar a trezor. 

Aquapark Poprad se rozkládá na poleše větší jak 1590 m2. Najdete zde vitální svět plný zábavy a uvolnění. Aquapark Aquacity Poprad má 13 cenkovních a vnitřních termálních a relaxačních bazénů, 350 vodních atrakcí (masážní trysky, vířivky, perličky, vodní hřiby), 3 venkovní termální bazény ( 28°- 38°C ) s vířivkami a vodními atrakcemi (plavecký, sedací a relaxační), vnitřní relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a večerní 3D Laser show, vnitřní luxusní bazény Blue Diamns s nápojovými bary, dětský bazén Ostrov pokladů (bazén se slanou vodou, ztraoskotanou lodí, skluzavkami a atrakce, vířivka pro dospělé a terárium s leguány). 50 metrů plavecký bazén a parní sauna.

Součástí je také saunový svět - 8 inhalačních saun - ceremoniální, solná, mentolová, suchá a infrasauna. Soukromý relaxační bazén s vířivkami, masážními tryskami a zátokou lásky, vířivka, relaxační místnosti s bio krby, oddychová místnost s vodní postelí a sněžná jeskyně.

Parkování je poskytnuto zdarma, můžete se také připojit zdarma na internet.

 

 

 

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 999 Kč


Cena zahrnuje:
  • Ubytování s polopenzí, vstup do wellness centra Fire & Water Wellness Spa: saunový svět, vstup do aquaparku, 50 m plavecký bazén, parní sauna, fitness centrum, hlídané parkoviště, wifi připojení, čaj a káva na pokoji.
Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění, pobytová taxa.