AquaCity Poprad a ubytování v Hotelu Riverside ***!

Užijte si vstup na 350 vodních atrakcí, ubytování v krásném hotelu s polopenzi. Nechte se hýčkat ve velmi známém relaxačním centru a nenechte se ničím rušit v relaxaci a odpočinku v rámci třídenním a čtyřdenním balíčků a u toho se dívat na zasněžené vrcholky Vysokých Tater!!!

Součástí balíčku jsou tedy ubytování s polopenzí, neomezený vstup do Aquaparku s termálními bazény a spoustou atrakcí, Mayskou pyramidou, Ostrovem pokladů, Laser show a nebo v luxusních termálních bazénech Blue Diamond. Můžete si také skvěle zaplavat v 50ti metrovém plaveckém bazénu. Dále je také zdarma parkování pro Vaše auto a wifi připojení ve společných prostorách hotelu. 

Děti do 5,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko.

Pokud nenajdete termín nebo délku balíčku, kterou by jste si přáli, určitě nás kontaktujte a my Vám pomůžeme ušít Vaši dovolenou na míru.

Poznámka: ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení.

Nový moderní hotel  Riverside *** je součástí Národního fotbalového tréninkového centra NTC Poprad a je situovaný jen pár kroků od všech atrakcí a wellness zón resortu AquaCity v Popradu. Hotel nabízí komfortně a stylově zařízené ubytování v 17 startartních dvoulůžkových pokojích a v dvoulůžkových pokojích Superior s možností přistýlky.

V širším hotelu se nachází městská část Spišská Sobota s bohatými kluturními památkami s historickými skvosty. Kostel sv. Juraje, ve kterém byla osobně královna Alžběta II. při své návštěvě Popradu a Vysokých Tater v roce 2008.

Ubytování je tedy možné ve dvoulůžkových pokojích Standard bez možnosti přistýlky, které jsou vybaveny LCD televizorem, sat TV, rádiem, wifi připojení. Také je zde telefon, vana, toaleta, fén na vlasy, ručníky, hotelová kosmetika, set na přípravu čaje a kávy, minibar a trezor. 

Dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlky nabízejí větší komfort a dostatek místa buď pro 3 dospělé osoby nebo rodiny s dětmi. Jsou vybaveny LCD televizorem, sat TV, rádiem, wifi připojení. Také je zde telefon, vana, toaleta, fén na vlasy, ručníky, hotelová kosmetika, set na přípravu čaje a kávy, minibar a trezor. 

Hotel Riverside*** je součástí velkého relaxačního komplexu Aquapark Poprad. 

Aquapark Poprad se rozkládá na ploše větší jak 1590 m2. Najdete zde vitální svět plný zábavy a uvolnění. Aquapark Aquacity Poprad má 13 cenkovních a vnitřních termálních a relaxačních bazénů, 350 vodních atrakcí (masážní trysky, vířivky, perličky, vodní hřiby), 3 venkovní termální bazény ( 28°- 38°C ) s vířivkami a vodními atrakcemi (plavecký, sedací a relaxační), vnitřní relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a večerní 3D Laser show, vnitřní luxusní bazény Blue Diamns s nápojovými bary, dětský bazén Ostrov pokladů (bazén se slanou vodou, ztraoskotanou lodí, skluzavkami a atrakce, vířivka pro dospělé a terárium s leguány). 50 metrů plavecký bazén a parní sauna.

Součástí je také saunový svět - 8 inhalačních saun - ceremoniální, solná, mentolová, suchá a infrasauna. Soukromý relaxační bazén s vířivkami, masážními tryskami a zátokou lásky, vířivka, relaxační místnosti s bio krby, oddychová místnost s vodní postelí a sněžná jeskyně.

Parkování je poskytnuto zdarma, můžete se také připojit zdarma na internet.

 

 

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 599 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování s polopenzí, neomezený vstup do aquaparku, wifi připojení ve společných prostorách, káva a čaj na pokoji.
Cena nezahrnuje:
  • pobytová taxa (0,70 EUR/osoba/noc), cestovní pojištění, příplatek za oběd 15 EUR