Patince, wellness hotel Patince**** v areálu termálního koupaliště s polopenzí

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu mohou hosté zpomalit a užít si odpočinku od uspěchaného života a zapomenout na každodenní starosti. Wellness hotel nabízí vyžití, jak pro dospělé v podobě saunového světa a wellness zóny, tak pro děti, které si jistě užijí v místním vodním světe

Hosté budou ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s možností dvou přistýlek. Pokoje disponují vlastní koupelnou s županem k zapůjčení, minibarem, telefonem a trezorem a televizí. V klimatizovaných pokojích je k dispozici i bezdrátové připojení k internetu.

Během pobytu bude stravování zajištěno formou polopenze. Snídaně i se bude podávat formou bufetu a večeře se budou podávat výběrem z menu nebo také formou bufetu. Hosté budou moci v hotelové restauraci ochutnat nejen místní speciality, ale také mezinárodní pokrmy. Za příznivého počasí a v létě mohou hosté využít letní terasy s výhledem na jezírko
V hotelu je k dispozici také několik barů. Kávu si hosté mohou vychutnat v lobby baru u recepce, dále zde najdou také bowling bar a bar ve wellness části. 

Hotel Patince se nachází v areálu termálního koupaliště. Hostům je k dispozici nejen bazénový svět, saunový svět a wellness zóna s ledovou místností, odpočívárnou, vířivkou, Kneippovým chodníkem. V nabídce jsou rovněž masáže, zábaly koupele. 
V bazénovém světě se mohou hosté těšit na komplex bazénů s termální vodou a teplotou vody do jako třeba relaxační bazén s atrakcemi jako jsou vodní trysky, divoká řeka, a jeskyně. V letní sezoně se návštěvníci mohou navíc těšit na deset bazénů se čtyřmi tobogány. 
V saunovém světě je k dispozici finská sauna a bylinná sauna. 
Zasportovat si hosté mohou v hotelovém fitness nebo využít beach volejbalové hřiště či tenisové kurty. V areálu hotelu se také nachází jezírko, které je vhodné jak pro rybolov, tak k různým vodním sportům. Dunajská cyklostezka pak láká k vyjížďkám na kole či kolečkových bruslích. 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 29.6. 2018 - 21.12.2018:
•    0 - 5,99 let bez přistýlky – zdarma
•    0 - 5,99 let s přistýlkou – 490 Kč/noc
•    6 - 11,99 let – 890 Kč/ noc
•    12 let a více 1690 Kč/noc
 

Lanový park Tarzania ve Velkém Mederu 
Ať už cestujete s dětmi, které milují adrenalin, nebo si sami chcete během wellness pobytu zasportovat, určitě nezapomeňte navštívit lanový park Tarzania nacházející se přímo na termálním koupališti ve Velkém Mederu. S celkovou délkou téměř sedm set metrů je v současné době nejdelším parkem na Slovensku. Najdete zde množství překážek, ať už zavěšených na stromech nebo na uměle vytvořených sloupech. 

Vodní mlýn Kolárovo
Zhruba pětadvacet kilometrů od Velkého Mederu leží městečko Kolárovo, které se může pyšnit svým historickým vodním mlýnem. Areál leží na poloostrově, který obklopují toky Malého Dunaje. Součástí areálu jsou i pozůstatky Hradu míru z 15. století. Můžete zde navštívit muzeum, nebo si užít bohatého kulturního programu v podobě hudebních akcí. Areál je také díky vodním plochám, dětským i volejbalovým hřištím ideálním místem pro rodinné pikniky i posezení s přáteli. 

Podunajská nížina 
Celá oblast Pudunajské nížiny, ve které leží i Velký Meder, je turisticky atraktivní lokalita. Pyšní se nejrůznějšími zajímavostmi jako jsou právě vodní mlýny, ale láká především na krásnou přírodu. Ta přímo vybízí k aktivnímu odpočinku v podobě pěší turistiky. Kdo však nerad chodí pěšky, může vyrazit na výlet na kole, na kolečkových bruslích či si vychutnat plavbu lodí nebo projížďku na koni.
 

Patrik U.
„Super wellness, dobrý pokoj a příjemné prostředí jsou hlavními přednostmi hotelu. Na svoje si přijdou i nadšenci bowlingu a stolního fotbálku. Velmi příjemný pobyt.“


11. května 2018


Petra B. 
„Do hotelu jsme přijeli mimo sezónu a byli jsme velmi spokojeni. Pokoje byly čisté a příjemně vybavené, strava velmi dobrá. Wellness a bazén byly poloprázdné. Do okolí jsme vyrazili na pár výletů. Škoda jen, že jsme si nestihli půjčit kola a zajít na kosmetiku.“


25. dubna 2018


Vendula S.
„Do Patinců jezdíme opakovaně již čtvrtým rokem. Vždy se velmi rádi vracíme. Zatím všechny pokoje, ve kterých jsme byli ubytováni, byli velmi dobré, služby velmi dobré, kuchyni a personál bych ohodnotila jako vynikající. Velká spokojenost, určitě se zase vrátíme. Uvažujeme i o letní dovolené.“


17. dubna 2018 

Načítám varianty