Hotel Thermal Park Dunajská Streda ***

Balíček ubytování v Hotelu Thermal park Dunajská Streda, který je součástí jednoho z nejoblíbenějších termálních koupališť a rekreačních středisek jižního Slovenska. Součástí našeho balíčku je ubytování v klimatizovaných dvojlůžkových pokojích, přivítání welcome drinkem, stravování formou bohaté polopenze servírované formou švédských stolů. 

Neomezený vstup do všech vnitřních a vnějších bazénů po dobu celého pobytu je skvělá příležitost jak zrelaxovat celé tělo. Dostanete také 1 neomezený vstup do saunového světa a 20 minut klasické masáže zad a krku. Takovou třešničkou na dortu je wifi připojení na pokojích a také prakování před hotelem zdarma.

 Připravili jsme pro Vás balíčky 3 nebo 4 dny, ale pokud máte zájem o jiné termíny, než které Vám nabízíme a nebo na jiný počet dní, neváhejte nás kontaktovat a my Vám nabídku ušijeme přímo na míru. 

Hotel Thermal Park Duanská Streda je hotel, který je přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermal Dunajská Streda a má 47 útulných pkojů. V nabídce jsou pokoje typu Standard, ale můžete mít ubytování také v pokojích typu Comfort. 

Dvoulůžkový pokoj Standard je moderně zařízený pokoj s velkou manželskou postelí, koupelna se sprchou, fénem na vlasy, LED TV s mnoha programy, telefonem, minibarem, trezorem a Wifi internetem. Pokoje jsou klimatizované. Pokoje Comfort jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Thermal Park Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek jižního Slovenska. V krásném prostředí v srdci jižního žitného ostrova nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie. 

Thermal park vděčí za svou existenci šťastné náhodě, začátkem 80. let, když na místě současného koupaliště navrtali v hlobce 1600 m minerální vodu místo původně zamýšleného podzemního oleje. Pramen měl teplotu 57°C a tím začala kapitola lázeňství na území Žitného ostrova. Na ploše 18 ha se rozkládá obrovské koupaliště s vnitřními i vnějšími bazény s minerální a termální léčivou vodou o teplotě mezi 26°C a 39°C, která má léčivé účinky při potížíc s pohybovým ústrojím. 

Čtyři vnitřní a šest vnějších bazénů a vyžití pro děti v podobě dětského bazénu se zábavnou skluzavkou a dětský letní klub s petrým programem. Je zde i tobogánová věž se sedmi tobogány. Hýčkat se můžete nechat v masážním centru, v saunovém světě, kde jsou čtyři sauny - finská sauna, bio sauna, parní sauna a infra sauna, jacuzzi a ochlazovací bazén. Můžete se zde i sportovně vybít na plážovém minigolfu, je zde multifunkční hřiště, stolní tenis a nebo šachy. 

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 599 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování s polopenzí, klimatizace, welcome drink, neomezený vstup do všech vnitřních a venkovních bazénů po dobu celého pobytu, 1x neomezený vstup do saunového světa, 20 minut klasické masáže zad a krku, wifi připojení, parkování
Cena nezahrnuje:
  • pobytová taxa, cestovní pojištění