Białka Tatrzańska, hotel Bania s neomezeným vstupem do přilehlých termálních lázní a snídaní

Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel Bania Thermal & Ski situovaný uprostřed polských Tater je ideální volbou pro letní i zimní rodinné dovolené. Hotelový komplex je přímo propojený s vybavenými termálními lázněmi, ve kterých si užijete zábavy i odpočinku. Jen pár kroku od hotelu se také nachází hned několik lyžařských středisek lákajících na desítky kilometrů upravených sjezdovek.

Ubytováni budete v komfortních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje s dřevěným vybavením jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a župany. V pokoji dále najdete sejf, telefon a minibar. Samozřejmostí je i bezdrátové připojení k internetu.

V ceně vašeho pobytu je zahrnuta bohatá snídaně ve formě bufetových stolů. Den tedy začnete v restauraci Tatrzanska a vybírat si budete moci z domácího sladkého pečiva, sušenek, a čerstvě upečeného chleba. V případě zájmu je možné si připlatit i večeře. Na jídlo také můžete zajít do druhé hotelové restaurace Góralska, ve které budete mít na výběr z regionálních specialit. Kávu si pak můžete vychutnat v lobby baru.
Pro všechny nadšené lyžaře je přímo u sjezdovky připravena restaurace, ve které se můžou zahřát svařeným vínem nebo se posilnit jedním z lokálních pokrmů.

Během vašeho pobytu si budete moci užít neomezeného vstupu do oblíbených termálních lázní Terma Bania, které jsou s hotelem přímo propojeny. V termálních lázních najdete zábavnou, relaxační zónu a saunový svět. Zábavná zóna se skládá z pěti bazénů s termální vodou a z mnoha venkovních tobogánů, které jistě ocení vaše děti. Pro všechny, kteří touží po nerušeném odpočinky, je připravena relaxační zóna s třemi termálními bazény s průzračnou termální vodou bohatou na minerály. V saunovém světě najdete pět druhů saun a ochlazovací bazén.

Hotel je ideální i pro všechny příznivce zimních sportů. V blízkém okolí hotelu najdete hned několik lyžařských středisek a až 45 kilometrů upravovaných sjezdovek. Využít můžete také půjčovny lyží nebo lyžařských kurů.

Hotel je ideálním místem pro rodinné dovolené. Pro vaše ratolesti je připraven vnitřní dětský koutek, rozlehlý venkovní zábavní park a široké možnosti animačních programů jako například pohádkové večery nebo kurzy vaření pro děti.

 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 2,99 let - zdarma
•    3 - 12,99 let – 1290 Kč/noc
•    12 let a starší – stejná cena jako u dospělých

Příplatek za polopenzi:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:

  •  450 Kč/ osoba/ noc (za vačeři)

Szymoszkowa
Jen málo míst na světě dokáže skloubit letní a zimní zábavu tak dobře jako areál Szymoszkowa. Užít si v něm můžete rozlehlý geotermální bazén s vodou o teplotě 30 °C bohatou na magnesium i sodík, k dispozici jsou i skluzavky pro děti nebo plážový volejbal. Přes zimu vás pak potěší lyžařské sjezdovky i lyžařská škola pro začínající zimní sportovce.

Zakopane
Pokud máte rádi krásnou přírodu v náručí hor, Zakopane je místem přesně pro vás. Přes zimu nabízí skvělé možnosti lyžování a dalších zimních sportů, podívat se tu můžete i na známé závody ve skocích na lyžích. Přes léto jde o perfektní lokalitu pro nadšené turisty a cyklisty nebo jen pro ty, kdo se rádi nadýchají opravdu čerstvého vzduchu.

Terma Bania
Lázeňský komplex Terma Bania dokáže očarovat úplně každého. Lázně jsou ideální pro páry toužící po romantice a relaxu nebo rodiny s dětmi. Najdete zde aquapark, jehož součástí jsou nejrůznější atrakce v podobě divoké řeky, umělých vln, tobogánů, skluzavek a několik vnitřních a venkovních bazénů s tryskami. Dále si můžete zajít do saunového světa, kde se můžete těšit na pět druhů saun, bazén s geotermální vodou, ochlazovací bazén a nejrůznější sprchy.

 

Matěj M.
„Doporučuji. V hotelu je fantastický personál. Všichni jsou velmi milí a nápomocní. Od hotelového personálu po animátory na hřišti. Úroveň služeb a chování zaměstnanců je velmi profesionální a na té nejvyšší úrovni.“


27. května 2018


Lukáš K.
„Skvělý rodinný hotel. Bezpočet atrakcí pro děti jako termální bazény, ale také dětský koutek uvnitř hotelu a senzační venkovní hřiště. Jídlo v obou hotelových restauracích je velmi chutní, skvělé snídaně, velmi chutné s obrovských výběrem jídel i nápojů. Hotelový bar je také velmi příjemný, s koncerty ve večerních hodinách. Pokoje jsou příjemné a velmi čisté. Hotelový personál příjemný.“


12. května 2018


Valdemar R.
„Senzační bazénový komplex. Velmi dobré místo pro rodiny s dětmi v létě. V komplexu je velké dětské hřiště s mnoha atrakcemi.“


7. května 2018

 

Načítám varianty