Jižní Polsko, luxusní hotel Nowy Zdrój**** s bazény, saunovým světem a polopenzí

Moderní čtyřhvězdičkový hotel Nowy Zdrój vám poskytne jedinečný pobyt v lázeňském městečku Polanica-Zdrój nedaleko česko-polských hranic. Nechte se opečovávat v největším ozdravném a relaxačním centru v celém Dolním Slezsku. Odpočinku od každodenních starostí jistě napomůže malebné okolí města Polanica-Zdrój plné parků, lesů a hor s bohatou sudetskou flórou a faunou.

V hotelu, který leží nedaleko šachového parku i lázeňského divadla, budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Pohodlné a prostorné pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, osuškami a fénem. K dalšímu vybavení pokoje patří rychlovarná konvice, televize a telefon. Ranní kávu s výhledem na okolí si můžete vychutnat z terasy nebo balkónu, které jsou součástí každého pokoje.

V průběhu vašeho pobytu bude strava zajištěna polopenzí, snídaně a večeře budou servírovány formou bohatých bufetů. Podávat se budou pokrmy s regionálních potravin, budete moci ochutnat jak tradiční polská jídla, tak pokrmy z Dolního Slezska. Pokud byste polské kuchyni však nepřišli na chuť, nezoufejte. Místní kuchaři připravují i česká jídla. Hotelová restaurace nabízí také vegetariánské, diabetické a bezglutenové varianty snídaní i večeří. Odpolední kávu se zákuskem si můžete vychutnat v hotelové kavárně.

Hotel Nowy Zdrój se pyšní vybaveným ozdravným a relaxačním centrem, které v celém  Dolním Slezsku nezná konkurenci.
Během vašeho pobytu budete moci relaxovat ve wellness zóně s dvěma plaveckými bazény a vířivkou. Ve wellness zóně dále najdete čtyři druhy saun – finskou sauna, infra saunu, parní lázně a bylinnou saunu. Protáhnout se můžete v místní tělocvičně.
Ozdravné centrum tvoří 26 místností, ve kterých se o návštěvníky starají zkušení fyzioterapeuti pod lékařským dohledem. Ti se postarají o vaše zdraví, krásu, ale i o odpočinek, vitalitu a vnitřní klid. Mezi léčebné procedury, které hotel nabízí, patří fyzioterapie, hydroterapie či kinezioterapie. Nechybí ani klasické masáže. Zdravotní balíčky jsou navíc doplněny o alternativní procedury, jako je akupunktura, která vychází z tradiční čínské medicíny. Hosté mohou doplnit vitamíny a minerály díky relaxačním koupelím jako je hořčíková nebo solanková koupel. Nechybí ani Kleopatřina koupel, luxusní smetanová lázeň pro hebkou pokožku, kterou si s oblibou dopřávala egyptská královna.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:

V sezoně od 2.5. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 2,99 let - zdarma
•    3 - 8,99 let – 850 Kč/ noc
•    9 let a více – 990 Kč/ noc

 

Polanica-Zdrój

Mladé lázeňské město Polanica Zdrój, často nazývané perlou dolnoslezských lázní najdeme nedaleko česko-polských hranic. Minerální voda v tomto lázeňském městě pochází ze srdce blízkých Stolových hor. Lidé do Polonica Zdóje míří nejen za léčbou zdravotních problémů, ale i za odpočinkem v mírném podhorském klimatu. Dominantou města je bezpochyby lázeňský park s pavilonem pro pitné kúry a krytou promenádou. Právě tam můžete zamířit na oblíbené lázeňské koncerty.

Národní park Stolové hory

Jediné tabulové hory v Polsku nabízejí turistům dech beroucí výhledy a nezasaženou přírodu. Pokud plánujete vyjet do Stolových hor, můžete svůj výlet začít třeba v osadě Karlov, která je turistickým centrem parku. Můžete tu zaparkovat, posilnit se na cestu nebo se poradit s průvodcem. Pokud se vydáte přímo nad osadu Karlov a zdoláte výstup po schodech mezi skalami, ze skalní terasy se vám otevře výhled na Broumocko, Policko i Krkonoše. K dalším atraktivním cílům Stolových hor patří nepochybně také Bludné skály, skalní labyrint.

Skanzen Pstražna

V kopcích za Kudowou leží skanzen Pstražna, muzeum lidové kultury pohoří Sudet. Ve skanzenu můžete navštívit roubenou zvonici, větrný mlýn nebo kovárnu. Jako správní poutníci a cestovatelé nezapomeňte nahlédnout také do zájezdního hostince. V létě tu můžete také ochutnat domácí chléb upečený v originální peci. Pokud byste měli ještě hlad, stavte se v nedaleké smažírně ryb, kde si pochutnáte na čerstvých rybích pokrmech. Můžete tu nahlédnout i do tajů rybářského řemesla a rybu si samu ulovit.

 

Markéta K.
„V hotelu jsme strávili pobyt s rodinou, užili jsme si klidu a příjemného odpočinku. Rezort je na pěkném místě blízko Parku Zdrojowy. V rezortu jsou prostorné a čisté pokoje. Ocenili jsme neomezený přístup k bazénu. Stravování formou bufetu bylo skvělé. Hned jsme si s celou rodinou zarezervovalo rehabilitační pobyt.“
 

11. dubna 2018


Petr M.
Ocenil jsem velmi nadstandartní úroveň stravování, klid a vybavení relaxační zóny. Celkově se mi líbil moderní styl celého komplexu i přístup personál. Na pokoji jsem trochu postrádal ledničku a postele byly tvrdší.“


2. dubna 2018


Renáta H.
„Krásný hotel, vynikající jídlo a pěkné, čisté ubytování včetně bazénu s vířivkou. Doporučuji procházku po lázeňském městečku, mají zde malou promenádu s restauracemi, obchůdky a kavárnami.“


15. února 2018

 

Načítám varianty