Jižní Polsko, přírodou obklopený zámek Klickzków**** s neomezeným vstupem do wellness a polopenzí

V Dolním Slezsku na vás čeká přímo pohádkový zážitek u zrenovovaného zámku Klickzków obklopeném krásnou přírodou. Během pobytu si užijete dobové atmosféry i moderního zázemí Knížecího statku. Čeká na vás široká nabídka regeneračních procedur, ale i spousta možností pro ty, kteří si chtějí užít aktivního odpočinku.

Ubytováni budete na historickém Knížecím statku v zámeckých zahradách přímo u zámku Kliczków. Ve dvoulůžkových s možností až dvou přistýlek na vás kromě vlastní koupelny se sprchovým koutem, čeká i televize a připojení k internetu 

Stravu ve formě polopenze si vychutnáte v hotelové restauraci. Zdejší kuchaři vám připraví pokrmy podle lokálních receptů z těch nejkvalitnějších surovin. Snídaně, stejně jako večeře, budou podávány formou švédských stolů. Večeře mohou být případně servírované o třech chodech, záleží na obsazenosti hotelu.  Za poplatek je také možné využít zázemí s grilem. Šálek kávy si můžete vychutnat buď v kavárně umístěné vedle recepce, nebo v zámecké zahradě. 

Pouhých dvě stě metrů od Knížecího statku se nachází jeden z největších zámeckých komplexů v Polsku – zámek Kliczków. Právě tam, v zámecké wellness zóně si můžete vybrat z množství regeneračních procedur a užít si nerušeného odpočinku. Ve wellness zóně dále najdete vnitřní bazén a saunu. 
Ani hosté toužící po aktivním odpočinku tu nepřijdou zkrátka. Okolní příroda přímo vybízí k pěší turistice a výletům na kole. V areálu najdete také knížecí stáje, ve kterých je možné zajistit si projížďku na koni. 
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 3,99 let - zdarma
•    4 - 11,99 let – 490 Kč/noc
•    12 let a více – 890 Kč/noc

 

V případě pokoje double plus, tedy dvoulůžkového pokoje s dvěma přistýlkami - poplatek 890 Kč/noc
V případě víkendového pobytu - poplatek 500 Kč/pobyt 

Lázeňské městečko Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój je příjemným lázeňským městečkem, které leží v oblasti Dolnoslezského vojvodství a obývá ho přibližně 5 tisíc lidí. Pro osud města byl klíčový rok 1572, kdy si berlínský lékař Leonard Thurneysser všiml léčivých účinků zdejších pramenů, což ovlivnilo budoucí směřování města směrem k lázeňským službám. Z místních památek stojí za vidění zejména kostel sv. Josefa postavený v roce 1899 v novogotickém stylu. Pokud budete mít chuť si zasportovat, k dispozici je zde hřiště pro minigolf, skate park nebo aquapark. 


Město Lubáň
Město Lubáň, které leží u řeky Kwisa a obývá ho přes 22 tisíc lidí (zhruba 30 kilometrů od zámku Klickzków, patří mezi nejstarší města v oblasti Dolnoslezského vojvodství. Ve středověku si toto město prošlo krušnými časy, když se do Lubáně schovávali čeští katolíci před husity. Ti však město přeci jen v roce 1427 dobyli. Svědectví o obranných snahách ve středověku podávají neobvyklé čedičové obvodní zdi z roku 1318. Ze 14. století pochází i Věž bratrská, která měří 45 metrů. Návštěvu si zaslouží také kostel Panny Marie nebo Solný dům.


Krajinný park Przemkow
Polský krajinný park Przemkow se rozkládá na více než 22 tisících hektarech a od roku 1997 je oficiálně chráněným územím. V parku leží hned čtyři přírodní rezerverace - dvě ornitologické a dvě floristické. V obci Piotrowice, které leží na hranici tohoto parku, pak stojí nejstarší strom v Polsku - 720 let starý dub jménem Chrobry. Oblast je bohatá na faunu i flóru, narazíte zde například na sysla, lekníny nebo orchideje.
 

Michael D. 


Osamocená, ale krásná lokalita. Obsluha hotelu je přátelská, pokoj je jednoduchý, ale čistý. Jídlo bylo dobré s dostačujícími porcemi, snídaně formou bufetu s velkým výběrem. Sauna a bazén jsou zahrnuty v ceně a je možné je využít do 22:00."


26. dubna 2018 


Jan T.

 
S pobytem jsme byli spokojeni, splnil naše očekávání. Jídlo bylo dobré v dostatečném množství. Zpočátku jsme se snažili mluvit anglicky, ale nakonec se osvědčilo s Poláky mluvit česky. Byli jsme zde v březnu a nechtěli jsme popojíždět autem. Moc zajímavých věci na procházku v okolí není. Nám ale stačila procházka lesem a okolo řeky. Naše očekávání to splnilo. Jediným mínusem bylo to, že večeře byla bez pití, muselo se kupovat zvlášť."

 

14. 3. 2018 


Ondřej M. 


Vše bylo v pořádku – obsluha i čistota. Velmi se mi tam líbilo. Nejlepším zážitkem bylo koupání v bazéně s výhledem ven, kde zrovna sněžilo. Mají tam velmi mazlivou a roztomilou kočičku. Jídlo bylo výborní, přejedl jsem se. Celkově doporučuji.“


22. 2. 2018 
 

Načítám varianty