Jižní Polsko, elegantní hotel Adam SPA*** v polském lázeňském městě u hranic s wellness a polopenzí

Nechte se rozmazlovat ve tříhvězdičkovém hotelu Adam SPA, který se nachází co by kamenem dohodil od česko-polských hranic. K odpočinku jistě přispěje i krásné lázeňské město Kudowa-Zdroj nacházející se na úpatí Stolových hor. Atraktivitu lokality dokazuje i fakt, že se svého času po lázeňské promenádě města Kudowa-Zdroj procházeli i Winston Churchill nebo Alois Jirásek.

V hotelu Adam SPA je pro vás připraveno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Komfortní, prostorné pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí s českými programy a telefonem. Bezdrátové připojení k internetu je na pokojích samozřejmostí.

Stravovaní během vašeho wellness pobytu bude připraveno ve formě polopenze. Snídaně budou servírovány formou bufetu s čerstvým ovocem. Večeře servírovaná rovněž formou bufetu, se skládá z typických polských pokrmů, které šéfkuchařka připravuje z regionálních potravin. Jídlo si budete moci vychutnat v restauraci s jedinečnou atmosférou, která je díky svému elegantnímu interiéru ideální na romantické večeře. Po večeři můžete posedět u skleničky na baru s širokým výběrem.

V hotelovém wellness na vás čeká odpočinek pro tělo i duši. Relaxovat můžete v bazénu s vodními atrakcemi jako jsou masážními lehátky a tryskami. Ve wellness zóně jsou dále připraveny dvě vířivky a parní sauna. Relaxovat dále můžete v odpočinkové místnosti s lehátky a televizí. Vstup do welness zóny je během vašeho pobytu neomezený.


Nové síly můžete načerpat během mnohých relaxačních procedur, při kterých budou profesionálové pečovat nejen o vaši pokožku, ale o celé tělo. Hotel svým klientům dále nabízí lázeňské procedury a rehabilitace. Přestože hotel spíše vybízí k romantickým pobytům, nezapomíná ani na ty nejmenší. Pro vaše děti a mladistvé jsou k dispozici speciální kosmetické služby.

 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
•    12 let a více – jako dospělá osoba

 

Ostatní:

Příplatek za pokoj luxury: 290 Kč/ noc

 

Kudowa-Zdrój

Pár kilometrů od česko-polských hranic leží lázeňské město Kudowa – Zdrój, ideální místo pro odpočinek. Do sytosti si tu užijete procházek po městě s typickou lázeňskou architekturou. Městu dominuje lázeňský park na úpatí hory Góra Parkowa, u kterého můžete rovněž navštívit pavilon s léčebnými prameny, které se používají ke koupelím i pitným kúrám. Za zmínku stojí i další atrakce města jako skanzen s větrným mlýnem, kostnice nebo Stezka mizejících řemesel, kde se můžete seznámit s mlynářským a kovářským řemeslem nebo si v hrnčířské dílně vyrobit keramický suvenýr.


Národní park Stolové hory

Jediné tabulové hory v Polsku nabízejí turistům dech beroucí výhledy a nezasaženou přírodu. Pokud plánujete vyjet do Stolových hor, můžete svůj výlet začít třeba v osadě Karlov, která je turistickým centrem parku. Můžete tu zaparkovat, posilnit se na cestu nebo se poradit s průvodcem. Pokud se vydáte přímo nad osadu Karlov a zdoláte výstup po schodech mezi skalami, ze skalní terasy se vám otevře výhled na Broumocko, Policko i Krkonoše. K dalším atraktivním cílům Stolových hor patří nepochybně také Bludné skály, skalní labyrint.


Skanzen Pstražna

V kopcích za Kudowou leží skanzen Pstražna, muzeum lidové kultury pohoří Sudet. Ve skanzenu můžete navštívit roubenou zvonici, větrný mlýn nebo kovárnu. Jako správní poutníci a cestovatelé nezapomeňte nahlédnout také do zájezdního hostince. V létě tu můžete také ochutnat domácí chléb upečený v originální peci. Pokud byste měli ještě hlad, stavte se v nedaleké smažírně ryb, kde si pochutnáte na čerstvých rybích pokrmech. Můžete tu nahlédnout i do tajů rybářského řemesla a rybu si samu ulovit.

 

Milan K.


„Hotel leží opravdu pár kilometrů za Náchodem, v příjemném lázeňském městečku. Je patrné, že je hotel přizpůsoben především klientům wellness a SPA, podle toho je také podřízené vydávání jídel. Hotelové pokoje jsou příjemné velké a pohodlné. Personál je milý a vstřícný, na recepci se snadno domluvíte i česky.“


28. března 2018


Marie B.


„Líbilo se nám úplně všechno. Bohaté snídaně, bazén přístupný po celý den, objednané procedury byly také super. Velice příjemný personál a krásné prostředí hotelu. Určitě to nebyla naše poslední návštěva.“

12. ledna 2018


Ondřej M.


„Hotel a jeho okolí (městečko a skály, které ho obklopují) super. Ubytování bylo velmi příjemné. Restaurace a pokoje byly navrženy velmi vkusně a do detailu. Snídaně byla velmi bohatá, zpříjemnil jí také vzorný personál. Všude bylo velmi čisto. Víkendový pobyt se nám moc líbil.“

4. prosince 2018

Načítám varianty