Raclawice, hotel Mercur Raklawice Doslonce**** s neomezeným wellness, saunovým světem a polopenzí

Čtyřhvězdičkový hotel Raklawice Doslonce nabízí svým hostům poklidnou, příjemnou atmosféru uprostřed malebných kopců Miechowské vrchviny. Návštěvníci si mohou tak vychutnat krásnou přírodu a odpočinek v hotelové wellness zóně společně s polskou pohostinností. 
 
Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Klimatizované pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, hostům jsou rovněž k dispozici ručníky, župany a pantofle, které zpříjemní přesun do wellness zóny. Pokoje jsou dále vybaveny telefonem a televizí.

Během celého vašeho pobytu bude zajištěno stravování formou polopenze. Snídaně a večeře bude podávána formou polopenze. Budete mít možnost ochutnat jak tradiční polské pokrmy, tak variace na mezinárodní jídla. V hotelovém baru můžete ochutnat až na čtyřicet různých koktejlů a drinků nebo čerstvě praženou kávu. 

Nerušeného odpočinku si užijete ve vybavené hotelové wellness a SPA zóně. Můžete si zaplavat ve vnitřním bazénu nebo relaxovat v jedné ze dvou vířivek. Jedna je umístěna přímo u vnitřního bazénu, druhou najdete na letní terase hotelu. Nezapomeňte také navštívit saunový svět se suchou, bylinnou a parní saunou. Nezapomenutelným zážitkem jistě bude i saunová noc, kterou hotel pořádá každý pátek. 
Hotel také nabízí široký výběr různých druhů masáží a relaxačních procedur. Zatímco si budete užívat masáž, vaše děti se mohou učit plavat během lekcí plavání. 
I v případě, že přijíždíte s nějakým zdravotním problémem, bude o vás dobře postaráno. Hotel totiž nabízí také širokou škálu léčebných procedur jako jsou rehabilitace, elektroléčbu, léčbu laserem, balneologii a další. 
Okolí hotelu přímo vybízí k aktivnímu odpočinku pro celou rodinu. Užijte si do sytosti procházek po přilehlých loukách a lesích, které jsou pro tento region typické. Okolí vybízí i k cyklistickým výletům a projížďkám na koni. Pro zájemce hotel také pořádá lekce golfu. 
Pro vaše děti je připraven každý den animační program v herně nebo na venkovním hřišti. Večer se pak děti mohou zabavit při sledování pohádkových filmů.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


    Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Raclawice 
Hotel leží v polské vesničce Racławice nacházející se na jihu země. Vesnice se proslavila především po vítězné bitvě Racławic na konci 18. století, čím si našla své místo v polské historii. Tutu historickou událost připomíná i pomník z roku 2004. V blízkosti se také nachází přírodní rezervace Wały s několika druhy vzácných rostlin. 


Krakov
K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.


Aquapark Krakov
Krakovský aquapark je největším krytým aquaparkem v Polsku a zároveň patří k největším v Evropě. Množství bazénů a tobogánů (z nichž nejdelší měří 202 metrů) není tím jediným, co aquapark nabízí. Naleznete zde i divokou řeku, wellness centrum, fitness studio, vlnový bazén, brouzdaliště a atrakce pro děti a saunový svět.


Wawel
Ozdobou historického Krakova je návrší Wawel na levém břehu řeky Visly. Najdete na něm renesanční Královský hrad s barokními prvky a katedrálu sv. Stanislava a Václava, která je nejen kulturní památkou, ale také významným polským posvátným místem. Spolu s krakovským centrem je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.
 

Marek B. 
„Skvělý hotel pro relaxaci, skvělé lázně jen 15 minut od nejbližší stanice, ze které se rovněž můžete dostat do Krakova. Výlet do Krakova je vhodný pro ty, kteří chtějí zažít ruch města, taxíkem, můžete se tam dostat také taxíkem zhruba za 25 euro.“


3. května 2018 

Hanka H. 
„Velmi pěkné hotel s lázněmi a bazénem. K dispozici je také dětské hřiště, velké parkoviště a hřiště na volejbal a basketbal. Jídlo v restauraci bylo velmi dobré. Doporučuji."

 

11. dubna 2018 
 

Petra L. 
„V hotelu je velice příjemný personál, velké pokoje, vynikající jídlo, avšak velmi nespolehlivá wifi. Pokud někdo chce skloubit relax s prací, měl by mít své vlastní připojení k internetu.“ 


20. března 2018 

Načítám varianty