Krakow, Hotel Sympozjum & SPA **** s výbornou polohou, snídaní a neomezeným wellness

Příjemný hotel, vybudovaný s důrazem na přírodní barvy a materiály jako jsou kámen nebo dřevo Vás okouzlí jak ochotným personálem, který Vám rád zajistí například i vstupenky, tak polohou na klidném místě. Přitom se nachází pouhé 3km od historického centra města Krakov. Veřejná doprava do centra města se pak od hotelu nachází pouhé 2 minuty pěšky.

Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny bezplatným připojením k internetu, minibarem a satelitní TV. Samozřejmostí je moderní koupelna s fénem a sprchovým koutem.

V rámci ubytování je hostům poskytována bohatá snídaně formou bufetu v restauraci Rozmaryn. V rámci pobytu je možné si také přikoupit stravování formou polopenze. V restauraci si můžete pochutnat na vybraných pokrmech evropské kuchyně, doplněných o širokou nabídku chutných vín. V hotelu se také nachází cafe bar, který zve k odpočinku a příjemnému posezení třeba právě u sklenky vína.

Po poznávání historických koutů Krakova a jeho památek nezapomíná hotel také na potřebu odpočinku a relaxace. Svým hostům nabízí zdarma využítí hotelového bazénu, dále je se slevou k dispozici parní i suchá sauna a masážní místnosti, kde je možné si za příplatek vychutnat masáže obličeje, těla i speciality jako například lávové kameny.
 

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 1.7. 2018 - 27.12.2018:

  • 0 - 11,99 let – 190Kč/noc
  • 12 let a více – 790 Kč/noc

Příplatek za stravování formou polopenze:

  • Dítě – 190 Kč/noc
  • Dospělý – 390 Kč/noc

Wawel

Wawel je nízké návrší (228 m n. m.) nad řekou Vislou (Wisla) na němž stojí královský hrad, zámek a katedrála. Prostranství na Wawelu je denně přístupné zdarma. Jen tato památka Vám nabídne program na jeden den, za zhlédnutí stojí rozhodně jak zmíněná katedrála a zámek, tak strážní věže.

Hlavní náměstí (Rynek Główny)

Rynek byl založen spolu se starým městem na konci 13. století a tou dobou byl s rozměry 200 x 200 m největším náměstím v Evropě. Velkorysý prostor ale není prázdný. V jeho středu neorganicky stojí tři samostatné stavby – věž staré radnice (wieza Ratuszowa), Sukiennice a kostelík sv. Vojtěcha (kosciol sw. Wojciecha).

Podzemí (Podziemia Rynku)

V rohu Sukiennice je vstup do podzemí Hlavního náměstí (Podziemia Rynku). Podzemní plocha o výměře téměř 4000 m2 představuje turistům výsledky archeologického průzkumu z let 2005-10. Jsou zde vystaveny nálezy středověkých mincí, šperků, nádob, nástrojů, hroty tatarských zbraní, uvidíte fragmenty starých sklepů a dláždění dnes už dávno ztracených cest. Podzemí má opravdu působivou atmosféru. Část expozice je multimediální a část je přizpůsobena malým dětem, pro něž je tu herna a divadélko

Kaziměř

Kazimierz je rázovitá židovská čtvrť v Krakově, která byla kdysi samostatným městem. Na obranu královského hradu Wawel z jihu jej založil král Kazimír Veliký ve 14. století. Kolem frekventované obchodní stezky do Uher (dnešní Krakowska ul.) vyrostly časem bloky domů, tržnice a kostely a v 16. století hlavně synagogy a židovské univerzity, neboť sem byli v té době vystěhováni Židé z celého Krakova a jejich čtvrť pak byla na 300 let obehnána zdí. Dodnes stojí celkem sedm synagog, je zde židovské muzeum a nespočet restaurací. Na první pohled je nápadné jak si jsou všechny kaziměřské domy podobné, stejně vysoké třípatrové budovy uspořádané v blocích kolem nejstarší – Sziroké – ulice.
 

Milan G.:

„Prostředí hotelu, pokoje, čistota, stravování bylo na velmi slušné úrovni a byli jsme spokojeni."

27. 2. 2018

Milada R.:

„Prostředí i samotný hotel odpovídal popisu,vše čisté, personál velmi ochotný. Snídaně i večeře (měli jsme polopenzi) byly velmi chutné. Mínus snad jen celkem malý bazén. Pobyt v tomto hotelu bych doporučila."

18. 1. 2018

Dana Ch.:

Velmi pěkný hotel, i když vybavením možná starší. Čistý, personál je přátelský, na snídani široká škála jídel a jsou chutné. A co jiného je třeba? Navíc hned u obrovského supermarketu TESCO.“

13.10. 2017

Načítám varianty