Jižní Polsko, hotel Tarasy Wang*** pobyt ve stylu 19. století s polopenzí, neomezeným wellness

Budova hotelu, která Vás okouzlí jedinečnou atmosférou 19. století. V jeho pojetí jsou patrné skandinávské prvky a snaha vytvořit budovu, jež bude respektovat jedinečnou krásu prostředí Krkonošského národního parku, u jehož vstupu leží. Vnitřní vybavení hotelu prošlo v roce 2005 rekonstrukcí,  atmosféra tohoto ubytování však zůstala zachována.

Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek typu Standard. Pokoje jsou vybaveny LCD TV a Wi-Fi zdarma. Nechybí vlastní koupelna s fénem a minibar.

V rámci ubytování je poskytována polopenze, podávaná formou bufetů. Případně, dle obsazenosti hotelu, jsou servírovány teplé večeře (polévka, hlavní chod). Z terasy restaurace je krásný výhled na Sněžku.

Po dni stráveném poznáváním krásného prostředí hor mohou hosté hotelu k odpočinku využít hotelové wellness. K relaxaci zve vnitřní i venkovní vířivka, finská a infračervená sauna a parní komora s aromaterapií. 

Protože okolní výstupy a túry do hor mohou zatížit svalstvo, nabízí hotel profesionální služby masérů, které je možné si za příplatek objednat.
 

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 16.3. 2018 - 21.12.2018:

  • 0 - 1,99 let - zdarma
  • 2 - 11,99 let – 590 Kč/noc
  • 12 let a více – 790 Kč/noc

Lázeňské městečko Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój je příjemným lázeňským městečkem, které leží v oblasti Dolnoslezského vojvodství a obývá ho přibližně 5 tisíc lidí. Z místních památek stojí za vidění zejména kostel sv. Josefa postavený v roce 1899 v novogotickém stylu. Pokud budete mít chuť si zasportovat, k dispozici je zde hřiště pro minigolf, skate park nebo aquapark.

Cieplické termální lázně
Kousek od českých hranic naleznete Cieplické termální lázně, jedny z nejoblíbenějších termálů v celém Polsku. Velký komplex rekreačních a sportovních bazénů se nachází v centru Jelení Hory-Cieplice a jejich okolí tvoří dva památkové parky, Norský park a Lázeňský park. Příjemně teplá voda v bazénech způsobí, že se vám odtud nebude chtít pryč, nabídka atrakcí pro děti a brouzdališť navíc zaručuje zábavu na dlouhé hodiny pro celou rodinu. Areál je otevřený každý den od 6:00 do 23:00 hodin, celodenní vstupenka včetně SPA části se saunami vyjde dospělého na 75 zł (asi 450 Kč).

Wielki a Mały Staw
Dvě největší ledovcová jezera na polské straně Krkonoš leží v nadmořské výšce 1225 m n.m. a 1183 m n.m. Teplota vody v nich nikdy nepřesahuje 14 °C, je jantarově zbarvená a svými vlastnostmi připomíná alpská jezera. Kotle nad oběma jezery patří spolu k nejdokonalejším útvarům celého pohoří. U břehu Małeho Stawu stojí chata Samotnia a dostat se sem je možné po modré z Karpacze. Také část červené trasy přes planinu Równia pod Śnieżką vede nad jezery, můžete si tak vychutnat celou krajinu s vodními plochami.

Zámek Książ
Na strmém skalnatém ostrohu se tyčí impozantní stavba původem ze 13. století. Zámek Książ je třetím největším v Polsku a někdy bývá přezdíván "Polské Versailles". Opevnění původního hradu po staletí chránilo před nájezdy armád českých panovníků, byl však dobyt husity. Na konci 18. století byla stavba přeměněna na zámek v rukou rodu Hochbergů a prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Zavítejte sem na prohlídku a uvidíte na vlastní oči okouzlující interiéry salónků či rytířského sálu. Jedna prohlídková trasa vede barokní částí zámku, druhá středověkou renesanční částí.
 

Andrea Z.:

„Skvělé místo pro krátký i dlouhý výlet do Karpacze. Čisté pokoje, pěkná atmosféra hotelu, krásný výhled. Chutné jídlo s dobrou hudbou na pozadí.“

2.5.2018

Jana B.:
„Naprosto perfektní služby, komplet, jídlo, vše. Snad jen parkování by mělo být označeno dole u silnice. Parkuje se až nahoře přímo u hotelu, ale u silnice je zákaz vjezdu.“

20. 10. 2017

Tomáš V.:
„Centrum s 120 lety tradice. Stylové interiéry, dobrá kuchyně, přátelský servis. Skvělé výchozí místo na výlety po horách. Další výhodou je krásný výhled přímo z teras hotelu.“

12.9.2017
 

Načítám varianty