Jižní Polsko, Klinika Młodości*** u českých hranic s wellness a polopenzí

Přijeďte si odpočinout od ruchu velkoměsta do tříhvězdičkového hotelu s přátelskou atmosférou. Hotel se nachází na svahu Jizerských hor a obklopuje ho park a smrkový les. V blízkém okolí navíc najdete všechny turistické atrakce. Pár kroků od hotelu se nachází cyklostezka i lyžařský vlek

Po příjezdu se ubytujete v prostorných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky zařízených v přírodních teplých barvách. Klasické pokoje mají svou koupelnu. V pokoji dále najdete LCD televizi a telefon. 

Po celou dobu vašeho pobytu na vás bude v hotelové restauraci čekat bohatá polopenze ve formě bufetových stolů. Budete moci ochutnat především polské speciality, ale i další pochoutky evropské kuchyně. Na kávu můžete zajít do hotelové kavárny.

Rezort se pyšní vybaveným wellness a SPA centrem. Těšit se můžete na bazén, suchou saunu a vířivku. Nechte se hýčkat pod rukami specialistů ve SPA centru. Vybírat si můžete z široké nabídky relaxačních i léčebných procedur. Zkuste třeba inhalaci, léčebné koupele, hydroperličky, terapeutické zábaly, laser nebo lokální kryoterapii. Pokud chcete být aktivní i během dovolené, zacvičte si v hotelovém fitness centru nebo vyražte na kolo na přilehnou cyklostezku. V hotelu si můžete také zahrát bowling. 
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
•    12 let a více – jako dospělá osoba
 

Ski & Sun Świeradów Zdrój
Přes léto turistika a cyklistika uprostřed krásné přírody, přes zimu lyžování a běžkování, to je Ski & Sun Świeradów Zdrój. Zábava pro celou rodinu plná pohybu čeká na každého, kdo upřednostňuje aktivní odpočinek. Lanovkou vyjedete pohodlně až tam, kde se otevírá krásný výhled do krajiny polských hor.


Singltrek pod Smrkem
Síť stezek Singltrek pod Smrkem nabízí trasy v celkové délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti, díky čemuž jsou tratě vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro zkušené terénní cyklisty. Nástupní místo se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Pokud nemáte vlastní kolo, můžete využít zdejší půjčovnu. Vstupné se nevybírá a trať je otevřena celoročně, uzavřená bývá jen výjimečně a to z důvodu těžby dřeva nebo přírodních kalamit.


Zámek Czocha
Zámek Czocha založil český král Václav I. původně jako hrad, jeho součástí je dodnes originální pevnost. Za svou bohatou historii byla tato budova mnohokrát obléhána, zničena a zrekonstruována, momentálně jde o jeden z nejkrásnějších zámků v širokém okolí a žije velice bohatým kulturním životem.
 

Robert N. 
„Byli jsme zde už podruhé a mohu velice doporučit, pokoje hezky zařízené, ochotný personál, dobré jídlo a celkově hotel na úrovni. Hotel je opravdu skoro na samotě, takže pokud neradi chodíte, budete muset všude dojíždět autem.“


3. srpna 2018 


Irena K. 
„Vše se mi líbilo, byla jsem zde podruhé, je tu klid a příjemné místo pro oddech. Snídaně byla dostačující a doplňována, jsem spokojená se vším.“


29. července

 

Věra P. 
„Pěkné, čisté prostředí, ochota a pestrá strava. Celková spokojenost. Škoda jen, že zde nejde Česká televize. Přesto pobyt moc doporučujeme.“


12. června 2018 
 

Načítám varianty