Wisla, moderní hotel Gołębiewski**** s vodním parkem a polopenzí

Malebná podhorská vesnička Wisla vyhlášená pro zimní i letní turistiku je ideálním cílem pro rodiny s dětmi. V jedné z nejoblíbenějších destinací si užijete dosyta odpočinku, procházek i výhledech na okolní beskydskou krajinu. V hotelu najdete vodní park Tropikana se saunovým světem a širokou nabídku volnočasových aktivit.

Po příjezdu se ubytujete v pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Moderně vybavené pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy. V pokoji dále naleznete televizi, telefon, trezor. Samozřejmostí je i bezdrátové připojení k internetu. Z balkonu si pak vychutnáte výhled na beskydské okolí. 

V hotelové restauraci na vás bude čekat bohatá polopenze formou bufetových stolů. Profesionální kuchaři vám připraví nejen tradiční pokrmy polské kuchyně. Zavítat můžete také do Zelené restaurace, kde vám profesionálové připraví jídla evropské kuchyně při romantické atmosféře ve svitu svíček. V hotelu nechybí ani elegantní kavárna s vodopádem a noční klub.

Součástí hotelového komplexu je rozlehlý vodní park Tropicana s tobogany a saunovým světem. Ve vodním světě najedete 25 metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vlnobitím, bazén s hydromasážními tryskami a dětské brouzdaliště. Odpočinout si můžete v několika vířivkách s různými přísadami nebo v saunovém světě. V něm najdete nejen suchou a parní saunu, ale i solnou a ledovou jeskyni s odpočinkovou zónou. V létě se můžete slunit na letní terase s výhledem na hory. Najdete zde také plavecký bazén i venkovní brouzdaliště. Ve vodním parku si můžete navíc vybrat ze široké nabídky relaxačních procedur jako jsou masáže nebo si zacvičit v místní posilovně
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
•    12 let a více – jako dospělá osoba
 

Polské Beskydy
Beskydy zasahují hned do tří státu. Vyrazte po Česku a Slovensku také do Polska pokořit zdejší vrcholy a sjet parádní sjezdovky. Název Polské Beskydy není přesný, pohoří je po území rozdrobeno do devíti celků s názvem Beskid. Můžete si tedy vybírat. Kolem měst Visla a Ustron pokračují Slezské Beskydy, kde si můžete užít v Beskid Sport Areně. V Polských Beskydech najdete také rezervace s jedinečnými rostlinami a lesními porosty, navštivte třeba Mionší, Radhoší, Razulu nebo Salajku.


Zábavní centrum Polanka Pod Czantorią
Ve městě Ustroń se nachází zábavní centrum pro celou rodinu Polanka Pod Czantorią. Centrum nabízí celou řadu atrakcí po celý rok, které si oblíbí jak děti, tak dospělí. Na jaře, v létě i na podzim si zde užijete paintball, golf, horolezeckou stěnu, summer tubing, zorbing apod. V zimě se zde naopak nachází lyžařská škola a vlek i sjezdovka pro děti.


Wisła
Malebné město v jižním Polsku nedaleko českých hranic čítá celkem přibližně 11 tisíc obyvatel. Rozloha města je 110,17 km², přičemž až tři čtvrtiny zaujímají horské lesy. Město leží na úpatí Beraní hory (Barania Góra). Města získalo název podle řeky Visly, která zde protéká. Jedná se o nejdůležitější a také nejdelší řeku Polska.
 

Petr S.
„Jedním slovem idyla. Krásný hotel se skvělým aquaparkem a saunovým světem. Hotel je navíc umístěn v krásném malém městečku. Tip na dokonalý výlet.“


18. srpna 2018 


Pavel O. 
„Neuvěřitelný wellness hotel uprostřed polského Aspenu. Zapomeňte na české Beskydy. Hotel je součástí několika lyžařský středisek. Navíc, super možnosti stravování a krásné ubytování. Co se týče dětí, tak herna pro větší děti je opotřebovaná. Herna pro malé je super. Bazény jsou členité, ale přehledné. Všude dozírající a nekompromisní plavčíci, což je opět super! Wellness přímo součástí areálu, řada saun a pár, velká solná jeskyně. Doporučuji pro rodiny s dětmi. Dražší, ale úžasné, nejlépe na 2 dny.“


20. června 2018 


Lucie K. 
„Celý pobyt byl luxusní. Pokoje perfektně čisté. Personál milý. Bohaté snídaně. Hotel je obrovský, ve větším jsme nikdy nebyli. Přesto vše perfektně klapalo. Moc jsme si to užili.“


4. května 2018 
 

Načítám varianty