Spytkowice, moderní hotel Kompleks Beskid*** se vstupem do wellness a polopenzí

Přijeďte si odpočinout do malebné obce Spytkowice obklopené krásnou přírodou. Užijete si vesnického klidu a relaxace ve wellness centru. Využít můžete třeba i širokých možností aktivního odpočinku jako je lyžování nebo turistika. Hotel se nachází na úpatí sjezdovky, na lyže to tedy nebude daleko. 
 
Během vašeho pobytu budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V komfortních pokojích bude k dispozici koupelna se sprchou. Pokoje jsou dále vybaveny televizí a telefonem. Většina pokojů také disponuje balkonem, ze kterého si můžete užít výhled na panorama Spytkowic nebo na sjezdovku. 
 
Stravováni bude zajištěna formou polopenze. Budete si moc vychutnat mezinárodní i regionální pokrmy připravené z těch nejčerstvějších surovin zkušeným kuchařem. Jídlo v příjemné, moderní restauraci tak uspokojí i ty největší gurmány.

Zaslouženého odpočinku se vám jistě dostane v místním wellness centru, které nabízí široké možnosti relaxace. Po plavání v bazénu nezapomeňte navštívit vířivku nebo saunu. Nejen ženy jistě také ocení hotelový salon krásy, kde si můžete dopřát jak kosmetické procedury, tak masáže. Pokud trpíte bolestmi zad či kloubů, nezapomeňte se objednat do rehabilitačního centra, které hotel provozuje. 
Pokud jste milovníci aktivní dovolené a plánujete během ní sportovat, rozhodně si nezapomeňte vzít v zimě lyže. Hotel se totiž nachází přímo na úpatí sjezdovky, na vlek je to tedy pár kroků. V létě pak přibalte pevné boty, trekové hole a vyrazte na jednu z turistických tras v okolí
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.
 

Zakopane
Pokud máte rádi krásnou přírodu v náručí hor, Zakopane je místem přesně pro vás. Přes zimu nabízí skvělé možnosti lyžování a dalších zimních sportů, podívat se tu můžete i na známé závody ve skocích na lyžích. Přes léto jde o perfektní lokalitu pro nadšené turisty a cyklisty nebo jen pro ty, kdo se rádi nadýchají opravdu čerstvého vzduchu.


Termální lázně Bukovina
Užijte si teplé vody a radovánek v termálních lázních Bukovina. Místní voda o teplotě 30-38 °C se získává z hloubky 2,4 kilometrů, působí příznivě na nejrůznější kožní, kloubní i srdeční onemocnění. Užít si ji můžete v několika vnitřních a venkovních termálních bazénech, nechybí ani toogány a atrakce pro děti i dospělé. V areálu je i rozlehlý saunový svět, ve kterém nastartujete metabolismus i úspěšný den. Lázně jsou otevřené každý den od 9:00 do 22:00 hodin. Celodenní vstupenka pro dospělého vyjde na 69 zł (asi 420 Kč), přikoupit si můžete i vstup do saunového světa za 10 zł (asi 60 Kč).


Kasprowy Wierch
Kasprowy Wierch je jedním z nejnavštěvovanějších vrcholů Tater. Až nahoru se můžete nechat vyvézt lanovkou, potom si už jen užijete nádherný výhled nejen na polskou část známého pohoří. V nadmořské výšce téměř 2000 metrů naleznete také restauraci, ve které se můžete občerstvit a dát si něco dobrého na zub.
 

Jakub M.
„Intimní rekreační středisko s bazénem, lyžařským areálem a dalšími atrakcemi.“


21. června 2018 


Ondřej S.
Velmi pěkné místo. Čisté pokoje, personál velmi příjemný. Jídlo také dobré. Chyběla jen lednička na pokoji. Určitě se zase vrátím.“


7. června 2018 


Pavel S.
„Jde o velmi pěkné a klidné místo, které se nachází v malebných Beskydech. V zimě ideální pro lyžování a plavání v hotelovém wellness, v létě pak vhodné k turistice s krásnými výhledy.“


30. května 2018 
 

Načítám varianty