Jižní Polsko, Hotel Spa Medical Dwór Elízy *** kousek od hranic s wellness a polopenzí

Nechte se hýčkat ve tříhvězdičkovém rekreačním a zdravotním centru pouhých třicet kilometrů od českých hranic. Hotel Dwór Elízy se pyšní nejen širokou nabídkou relaxačních i léčebných procedur, ale i moderním bazénem s masážními tryskami. Po odpočinku ve wellness zóně se můžete vydat na procházku po lázeňském městečku Długopole-Zdrój s léčebnými prameny a upraveným parkem. 

Po příjezdu se ubytujete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky. Součástí pokoje je i koupelna se sprchovým koutem a fénem na vlasy. V pokoji najdete také televizi a minibar. Samozřejmostí je i připojení k internetu. Některé pokoje mají také balkón, ze kterého si můžete vychutnat výhled do přilehlého okolí. 

V hotelové restauraci vás čeká bohatá polopenze. Zdejší kuchaři pro vás připraví typické pokrmy polské kuchyně, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Na kávu si můžete zajít do hotelové kavárny, která nabízí kvalitní domácí dezerty. 

Uvolněte se v hotelové odpočinkové a léčebné zóně. K dispozici vám bude bazén s masážními tryskami, suchá i parní sauna. Díky proskleným stěnám bazénu si při odpočinku vychutnáte i výhled do přírody. Za příplatek si můžete vychutnat apiterapie neboli léčbu včelími produkty. Pro ženy je připraven široký výběr z kosmetických procedur obličeje i celého těla. V maserském salonu se vám budou věnovat zkušení maséři. Pokud přijíždíte na dovolenou se zdravotními potížemi, nezapomeňte navštívit rehabilitační centrum a vybrat si třeba elektro léčbu, laserovou terapii nebo perličkovou koupel. Vaše ratolesti se mezitím zabaví v dětské herně.
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 2.9. 2018 - 21.12.2018:
•    0 - 3,99 let - zdarma
•    4 - 11,99 let – 950 Kč/ noc
•    12 let a více – jako dospělá osoba
 

Soví hory
Milujete turistiku? Pak vyrazte do Sovích hor, polská příroda vás nadchne. Na vrcholku Velké Sovy, nejvyšší hory pohoří, stojí 25 m vysoká kamenná rozhledna s kruhovým výhledem do Čech a do Slezska.

Lázeňský park Długopole Zdrój
V centru lázeňského střediska Długopole Zdrój se nachází zajímavý park, který je ideální pro klidnou procházku. V roce 2012 prošel kompletní renovací. Jeho předností je obrovské množství různých druhů dřevin včetně velmi starých stromů. Nacházejí se tady menší rybníčky, vyhlídky i fontána. V parku jsou sanatoria, amfiteátr a lázeňský dům s kavárnou.

Międzygórze
Międzygórze je sice malá vesnička, ale nachází se tady víc zajímavostí, než byste vzhledem k její velikosti čekali. Pokud se například vydáte po stezce Marianny Orańskiej, minete bývalý mlýn, Mariánské skály, bývalý evangelický kostel, slavný vodopád Wilczki i dům nad vodopádem. V Międzygórze najdete i stezku v oblacích a směrem po proudu Wilczki přehradní nádrž z počátku 20. století. V zimě oceníte moderní lyžařský areál Černá hora (Czarna Góra), kde vás čeká víc než 10 km perfektně upravených sjezdovek.
 

Jan G.
„Ideální místo pro víkendový pobyt. Přátelská obsluha. K dispozici je bazén, suana, fitness centrum a lázně. Velký výběr jídla ve formě švédských stolů. Vegetariáni se nemusí bát, hlady tady neumřou. Doporučuji.“


10. září 2018

Leona H. 
„Pobyt na tomto hotelu byl jedním slovem úžasný. Ubytování bylo ideální, jídlo formou bufetu velice chutné. Personál byl velice vstřícný i přes jazykovou bariéru, ale vždy jsme se pochopili.“


28. srpna 2018 

Jaroslav R.
„Perfektní hotel s vyváženými službami a ochotou personálu. Nádherný bazén s výhledem do přírody. Pro ostatní zájemce lze doporučit i nádherné okolí hotelu v parku, vhodná poloha pro turistiku.“


25. července 2018 
 

Načítám varianty