Polanica-Zdrój, moderní Hotel Polanica Resort & SPA*** s vodním parkem a polopenzí

Přijeďte si odpočinout do malebného lázeňského města Polanica-Zdrój a nechte se rozmazlovat v moderním hotelu. Polanica Resort & SPA se pyšní vlastním aquaparkem a SPA zónou. Na své si přijdou i rodiny s dětmi. Zatímco si budete užívat třeba masáž, mohou si vaše děti hrát v jedné z dětských heren nebo na venkovním hřišti. 

Po příjezdu se ubytujete ve dvoulůžkovém hotelu s možností přistýlky. V moderních pokojích se nachází koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů. V pokoji dále také najdete televizi, minibar a sejf. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Většina pokojů také disponuje balkonem, ze kterého si můžete vychutnat výhled na část města obklopeno horami. 

V hotelové restauraci na vás bude čekat bohatá polopenze formou. Zkušení kuchaři pro vás z čerstvých surovin připraví nejen polské, ale i mezinárodní pokrmy. Příjemnou atmosféru doplní moderní interiér hotelové restaurace i servírování jídla, které bude potěšením pro oko každého gurmána.

Předností tříhvězdičkového hotelu je bezpochyby zmodernizovaný vodní park. Na své si v něm přijdou malí i velcí. Na vaše ratolesti ve vodním světě čeká mělký bazén se skluzavkou a gejzíry. Ve vodním světě dále najdete plavecký i relaxační bazén, vířivku, finskou a parní saunu. Po celou dobu vašeho pobytu si tak můžete neomezeně užívat plavání a relaxu. Náročnější hosté jistě rádi zavítají do moderního SPA centra, kde si za příplatek mohou objednat jednu z masáží nebo si se svým partnerem užít den plný SPA procedur. 
Po večerech si pak můžete zahrát bowling, tenis nebo si zaposilovat v místním fitness centru.
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
•    12 let a více – jako dospělá osoba
 

Polanica-Zdrój
Lázeňské město láká k procházkám po klidném parku plném záhonů s květinami a krásnými fontánkami a k zastavením v romantických altáncích. Místní lázeňská architektura je inspirovaná německými domy a v parku nechybí ani obří šachy. Shodou okolností se právě zde od roku 1963 každoročně koná špičkový šachový turnaj. Ve městě vyvěrají léčebné prameny, kolem kterých byla vybudována léčebná střediska zaměřující se na srdeční, žaludeční a pohybová onemocnění.

Kladská pevnost
Symbol Kladska zabírá plochu o rozloze 32 ha. Do pevnostního komplexu patří hlavní pevnost, pomocná pevnůstka stojící na Ovčí hoře (Owcza Góra), fragmenty městských hradeb a polní obranná postavení. Na místě hlavní pevnosti původně stál před tisíci lety opevněný hrad, který se v průběhu let několikrát přestavoval, práce na pevnosti přitom začaly až v 16. století. Pevnost svůj obranný charakter ztratila ve století 19., kdy sloužila jako skladiště a vězení. V současnosti ji můžete navštívit kdykoli během celého roku a prohlédnout si značnou část jejích tajemství. Prohlídka trvá 1 hodinu.

Národní park Stolové hory
Toto oblíbené turistické místo rozhodně stojí za návštěvu. Národní park (od r. 1993) je protkán sítí turistických stezek. Jejich celková délka činí 100 km, takže si opravdu stačí jen vybrat dle náročnosti a cílů výletu. Mezi hlavní trasy se řadí M. Orłowicza, která zpřístupňuje hned několik atraktivních oblastí. Několik zajímavých tipů: Vodopád Posny, africká savana pod Liščím hřebenem, Radkovské skály, Bludné skály, Skalní houby v části mezi Batorowem a Karlowem.
 

Aneta B.
„Skvělé místo pro rodiny s dětmi. Velmi promyšlené dětské atrakce. Bohatá a rozmanitá nabídka zábavy i pro dospělé od kuchařských kurzů až po bowling. Výborný bazén se super plavčíky. Hotel je navíc v krásné lokalitě a každý rok rozšiřuje své nabídky.“


29. srpna 2018

 

Jan G. 
„Skvělé místo pro rodinný výlet s dětmi všech věkových kategorií. Krásný, moderní a čistý hotel s veškerým vybavením. Bohaté a chutné snídaně, pestré večeře. Přátelské a užitečné služby.
Pokoje čisté, vkusně zařízené. Pěkný bazén a příjemné lázně s bohatou nabídkou ošetření.
Moc doporučujeme, doufáme, že se sem příští rok vrátíme.


18. srpna 2018 

 

Artur P. 
„Příjemné místo, také pro rodiny s dětmi. Velká oblast. Mnoho parkovacích míst. Dobré jídlo. Standard pokoje jsou v pořádku. Přátelské služby. V areálu se nachází bazén, sauny, vířivka, posilovna, lázně se širokou nabídkou, bowling, hospůdka, kino pro děti, herny, sportovní hala s tenisovými a volejbalovými kurty a kulečník. Zvláštní aktivity pro děti jsou obvykle po 16:00 organizovány. Je tady co dělat i v deštivých dnech. Doporučuji.“


12. června 2018
 

Načítám varianty