Polanica-Zdrój, Hotel Medical Sensus Sanatorium**** s wellness a polopenzí

V klidné části lázeňského města Polanica-Zdrój najdete moderní čtyřhvězdičkový hotel Medical Sensus. Odpočiňte si od každodenního shonu v hotelových lázních, které kombinují dlouholeté zkušenosti s moderní medicínou. Po relaxu se vydejte na výlet třeba do přilehlých Stolových hor.

Ubytováni budete v luxusních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Prostorné a moderně vybavené pokoje disponují koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy. V pokoji dále najdete televizi a samozřejmostí je i bezdrátové připojení k internetu

V hotelové restauraci vás čeká bohatá polopenze. Ochutnáte nejen tradiční polskou kuchyni, ale i další mezinárodní jídla. Z moderně zařízené restaurace se vám u jídla navíc naskytne výhled na přilehlý park.

Předností čtyřhvězdičkového hotelu Medical Sensus jsou jednoznačně moderní lázně, ve kterých si můžete vybrat ze široké nabídky léčebných i relaxačních procedur. Lázně nabízejí především vodoléčebné procedury, masáže i další léčebné kúry jako balneoterapii. Navštívit můžete také rehabilitační zónu, kde se o vás postarají zkušební ošetřovatelé. Po celou dobu pobytu můžete také využít hotelové fitness centrum.
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
•    12 let a více – jako dospělá osoba
 

Polanica-Zdrój
Lázeňské město láká k procházkám po klidném parku plném záhonů s květinami a krásnými fontánkami a k zastavením v romantických altáncích. Místní lázeňská architektura je inspirovaná německými domy a v parku nechybí ani obří šachy. Shodou okolností se právě zde od roku 1963 každoročně koná špičkový šachový turnaj. Ve městě vyvěrají léčebné prameny, kolem kterých byla vybudována léčebná střediska zaměřující se na srdeční, žaludeční a pohybová onemocnění.

Kladská pevnost
Symbol Kladska zabírá plochu o rozloze 32 ha. Do pevnostního komplexu patří hlavní pevnost, pomocná pevnůstka stojící na Ovčí hoře (Owcza Góra), fragmenty městských hradeb a polní obranná postavení. Na místě hlavní pevnosti původně stál před tisíci lety opevněný hrad, který se v průběhu let několikrát přestavoval, práce na pevnosti přitom začaly až v 16. století. Pevnost svůj obranný charakter ztratila ve století 19., kdy sloužila jako skladiště a vězení. V současnosti ji můžete navštívit kdykoli během celého roku a prohlédnout si značnou část jejích tajemství. Prohlídka trvá 1 hodinu.

Národní park Stolové hory
Toto oblíbené turistické místo rozhodně stojí za návštěvu. Národní park (od r. 1993) je protkán sítí turistických stezek. Jejich celková délka činí 100 km, takže si opravdu stačí jen vybrat dle náročnosti a cílů výletu. Mezi hlavní trasy se řadí M. Orłowicza, která zpřístupňuje hned několik atraktivních oblastí. Několik zajímavých tipů: Vodopád Posny, africká savana pod Liščím hřebenem, Radkovské skály, Bludné skály, Skalní houby v části mezi Batorowem a Karlowem.
 

Daniel K.
„Velmi pěkný hotel s moderními pokoji. Pokoj je rostorný, je tam spousta místa pro zavazadla a zásuvek v případě delšího pobytu.“


17. září. 2018 

Simona G.
„Pěkný hotel, který se nachází tři kroky od lázeňského parku. Čisté pokoje a dobré jídlo. Dobrý vývěr, každý si něco najde. Přátelské služby.“


4. září. 2018

Jolana H.
„Poklidný hotel s vynikajícím jídlem. Vybavená posilovna. Upřímně doporučuji.“


21. července 2018

Načítám varianty