Jižní Polsko, Bukowy park**** v centru lázeňského města s wellness a polopenzí

Komfortní hotel Bukowy park s architektonickými prvky z 19. století se pyšní atraktivní lokalitou i vybaveným wellness. Nachází se totiž jen pár kroků u pěší zóny oblíbeného lázeňského městečka Polanica- Zdrój. Do centra je to co by kamenem dohodil. 

Po celou dobu vašeho pobytu budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V moderních pokojích najdete koupelnu se sprchou, fénem na vlasy a županem. Klimatizované pokoje jsou dále vybaveny televizí, telefonem, minibarem, sejfem a bezdrátovým připojením k internetu. 

V hotelové restauraci na vás bude čekat bohatá polopenze formou bufetových stolů. V útulné restauraci Bukowa budete moci obdivovat kulinářské umění zdejších kuchařů. Ti vám z regionálních a sezónních potravin připraví nejen místní pochoutky, ale i mezinárodní pokrmy. 

Hotel se pyšní příjemnou wellness zónou, ve které si odpočinete a odprostíte se od každodenních starostí. Relaxovat můžete třeba ve vnitřním bazénu s hydromasážními tryskami a vodopádem, vířivce, nebo suché sauně či páře. Součástí wellness světa je také relaxační zóna se solnými sochami. SPA zóna návštěvníky láká na široký výběr zkrášlujících, relaxačních i ozdravujících procedur. Můžete vybírat z několika druhů masáží, aromaterapií, hydroterapie, balneoterapie, fyzioterapie a další. Tu správnou proceduru vám pomohou vybrat zkušení profesionálové. Protáhnout se můžete v hotelové posilovně s moderními stroji. Malebné okolí nejen po procházkách, ale i dalších výletech po okolí. Vyrazit můžete třeba na horský kayaking a rafting, nebo na oblíbenou stezku korunami stromů
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 2,99 let - zdarma
•    3 - 8,99 let – 990 Kč 
•    9 let a více – jako dospělá osoba

Polanica-Zdrój
Lázeňské město láká k procházkám po klidném parku plném záhonů s květinami a krásnými fontánkami a k zastavením v romantických altáncích. Místní lázeňská architektura je inspirovaná německými domy a v parku nechybí ani obří šachy. Shodou okolností se právě zde od roku 1963 každoročně koná špičkový šachový turnaj. Ve městě vyvěrají léčebné prameny, kolem kterých byla vybudována léčebná střediska zaměřující se na srdeční, žaludeční a pohybová onemocnění.

Kladská pevnost
Symbol Kladska zabírá plochu o rozloze 32 ha. Do pevnostního komplexu patří hlavní pevnost, pomocná pevnůstka stojící na Ovčí hoře (Owcza Góra), fragmenty městských hradeb a polní obranná postavení. Na místě hlavní pevnosti původně stál před tisíci lety opevněný hrad, který se v průběhu let několikrát přestavoval, práce na pevnosti přitom začaly až v 16. století. Pevnost svůj obranný charakter ztratila ve století 19., kdy sloužila jako skladiště a vězení. V současnosti ji můžete navštívit kdykoli během celého roku a prohlédnout si značnou část jejích tajemství. Prohlídka trvá 1 hodinu.

Národní park Stolové hory
Toto oblíbené turistické místo rozhodně stojí za návštěvu. Národní park (od r. 1993) je protkán sítí turistických stezek. Jejich celková délka činí 100 km, takže si opravdu stačí jen vybrat dle náročnosti a cílů výletu. Mezi hlavní trasy se řadí M. Orłowicza, která zpřístupňuje hned několik atraktivních oblastí. Několik zajímavých tipů: Vodopád Posny, africká savana pod Liščím hřebenem, Radkovské skály, Bludné skály, Skalní houby v části mezi Batorowem a Karlowem.
 

Jakub F. 

„Elegantní hotel, dobrá kuchyně a skvělá poloha. Má vše, co turista potřebuje. Doporučuji“


23. října 2018 

 

Michal K. 


„Čistý, tichý a příjemný hotel s přátelskou obsluhou. Ceny jsou zde trochu vyšší, ale za to odůvodněné vysokou kvalitou. Bazén rovněž čistý s příjemnou teplotou. Sauna byla vždy dobře vyhřátá.“


14. října 2018

 

Františka P. 


„S maminkou jsme byly velmi spokojené s prostředím a službami (masáže, bazén, atd.). Slabší bylo dorozumět se s obsluhou v restauraci (ale podařilo se). Jídlo převážně výborné, čerstvé.  Personál na recepci velmi ochotný. Poloha super. Postel příliš měkká na naše zvyklosti :-) ale to je velmi individuální. Celkově doporučujeme moc.“


28. srpna 2018 
 

Načítám varianty