Świeradów Zdrój, hotel St. Lukas Sanatorium**** v Jizerských horách s neomezeným wellness a polopenz

Ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Lukas jen pár kroků od hranic dobře vědí, jak je v našich uspěchaných životech odpočinek důležitý. Rezort obklopený Jizerskými horami nabízí relax v hotelovém wellness a široký výběr z léčebných a relaxačních procedur. Přilehlá příroda pak láká k aktivnímu odpočinku v podobě turistiky, cyklistiky nebo lyžování. 


Během vašeho pobytu budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Komfortně vybavené pokoje laděné do pastelové barvy disponují televizí, telefonem a chladničkou. Samozřejmostí je elegantní a prostorná koupelna. 

O přípravu jídla se postará zkušený šéfkuchař zběhlý jak v polské, tak v mezinárodní kuchyni. Stravování bude zajištěno formou polopenze. Ráno se posilníte snídaní ve formě bohatých bufetových stolů. Večer svůj den zakončíte večeří podávaných rovněž ve formě bufetu. Po bufetu zamiřte na jeden z drinků nebo sklenku vína do hotelového baru. Za hezkých večerů můžete také posedět na terase

O kvalitní odpočinek se postarají v hotelové welness zóně. Během vašeho pobytu můžete neomezeně navštěvovat plavecký bazén, vířivku s masážními tryskami nebo saunu. Náročnější zákazníci si mohou rovněž dopřát některé z léčebných lázeňských procedur jako různé druhy léčebných koupelí, masáží, magnetoterapie, inhalace, ultrazvuk a mnoho dalších.
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:
V sezoně od 28.3. 2018 - 20.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let – 50%
12 let a více – jako dospělá osoba
 

Ski & Sun Świeradów Zdrój
Přes léto turistika a cyklistika uprostřed krásné přírody, přes zimu lyžování a běžkování, to je Ski & Sun Świeradów Zdrój. Zábava pro celou rodinu plná pohybu čeká na každého, kdo upřednostňuje aktivní odpočinek. Lanovkou vyjedete pohodlně až tam, kde se otevírá krásný výhled do krajiny polských hor.


Vodopád Szklarki
Tento 13,3 m vysoký vodopád se nachází v enklávě Krkonošského národního parku, v katastru obce Piechowice. Vodopád leží kousek nad ústím potoka Szklarki do říčky Kamiennej. Vody zde padají dolů spirálovitě postupně se zužující kaskádou. Na vrcholu na skalním prahu se nacházejí tůně, které dotvářejí magický vzhled tohoto přírodního úkazu. U hlavního tahu pod vodopádem se nachází parkoviště (cca 350 m), takže se k němu velmi snadno dostanete i autem.


Lázeňské městečko Świeradów-Zdrój
Świeradów-Zdrój je příjemným lázeňským městečkem, které leží v oblasti Dolnoslezského vojvodství a obývá ho přibližně 5 tisíc lidí. Pro osud města byl klíčový rok 1572, kdy si berlínský lékař Leonard Thurneysser všiml léčivých účinků zdejších pramenů, což ovlivnilo budoucí směřování města směrem k lázeňským službám. Z místních památek stojí za vidění zejména kostel sv. Josefa postavený v roce 1899 v novogotickém stylu. Pokud budete mít chuť si zasportovat, k dispozici je zde hřiště pro minigolf, skate park nebo aquapark.
 

Jana C.
„Čisté pokoje s pohodlnými postelemi a prostornou koupelnou. Stravování velmi chutné a pestré. V hotelu jsme byli o loňských svátcích a letos jsme se vrátili. Doporučuji“


24. března 2018 


Markéta J.
„ Velmi útulné místo pro trávení volného času nejen s rodinou. Dobrý servis na profesionální úrovni. Velmi dobré jídlo. Léčba je skvělá, hodně odpočíváte. Doporučuji.“


11. února 2018 


Radek Z. 
„Hotel na nás udělal velmi dobrý doje, všechno bylo skvělé. Pokoje jsou velmi komfortní, jídlo jakbysmet. I za nepříznivého počasí se nebudete nudit. Velmi příjemný personál, děkuji za skvělý pobyt!“


6. listopadu 2017 
 

Načítám varianty