Kudowa – Zdrój, hotel Kudowa**** u českých hranic s wellness a polopenzí

Pouhých pět minut jízdy autem od českých hranic se nachází elegantní rekonstruovaný hotel Kudowa. Ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který se může pochlubit nadstandartním vybavením a širokou nabídku služeb si jistě odpočinete od každodenních starostí. V okolí hotelu se nachází malebné pohoří Stolové hory nebo lázeňský park s minerální vodou. 

Plně klimatizovaný hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích. V hlavní budobě ve standartních pokojích není možné přidat přistýlku. Můžete si však připlatit za pokoj superior, ve kterém máte možnost přidat až dvě přistýlky. Pokoj je tak ideální pro rodinu s dětmi. V budově B, která se nachází asi 20 metrů od hlavní budovy je standartně možné přidat přistýlku. Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, dále v nich najdete telefon, televizi, minibar a sejf. 

Během vašeho pobytu bude zajištěno stravování formou polopenze. Snídaně i večeře se budou podávat formou bohatého bufetu. Šéfkuchař vám v elegantní hotelové restauraci Moniuszko připraví tradiční polskou kuchyni i místní speciality. Na sklenku si můžete zajít do lobby baru, nebo si ji za teplého počasí dát na hotelové terase.

Odpočinku a prvotřídní péče si hoteloví hosté mohou užít v Centrum zdraví a krásy a SPA. Hotelová welness zóna nabízí širokou škálu léčebných i zkrášlovacích procedur a masáží. Odpočívat můžete rovněž v bazénu s vodními atrakcemi jako jsou umělé vlny, vodopády a gejzíry. V saunovém světe si užijete povzbuzujících a očistných efektů. Hostům je ve SPA zóně také vířivka. 
Protáhnout se můžete v hotelovém fitness. Nezapomeňte ale také vyjít na čerstvý vzduch a navštívit nedaleké Stolové hory, které přímo vybízí k procházkám přírodou. Dvě stě metrů od hotelu se také nachází jedny z největších lázní v oblasti Kladska, lázně Kudowa-Zdój, které se pyšní krásnými výhledy a kvalitními léčebnými procedurami.
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
V sezoně od 2.9. 2018 - 21.12.2018:
•    0 - 4,99 let - zdarma
•    5 - 11,99 let – 850 Kč/ noc
•    12 let a více – jako dospělá osoba
 

Kudowa-Zdrój
Pár kilometrů od česko-polských hranic leží lázeňské město Kudowa – Zdrój, ideální místo pro odpočinek. Do sytosti si tu užijete procházek po městě s typickou lázeňskou architekturou. Městu dominuje lázeňský park na úpatí hory Góra Parkowa, u kterého můžete rovněž navštívit pavilon s léčebnými prameny, které se používají ke koupelím i pitným kúrám. Za zmínku stojí i další atrakce města jako skanzen s větrným mlýnem, kostnice nebo Stezka mizejících řemesel, kde se můžete seznámit s mlynářským a kovářským řemeslem nebo si v hrnčířské dílně vyrobit keramický suvenýr.


Národní park Stolové hory
Jediné tabulové hory v Polsku nabízejí turistům dech beroucí výhledy a nezasaženou přírodu. Pokud plánujete vyjet do Stolových hor, můžete svůj výlet začít třeba v osadě Karlov, která je turistickým centrem parku. Můžete tu zaparkovat, posilnit se na cestu nebo se poradit s průvodcem. Pokud se vydáte přímo nad osadu Karlov a zdoláte výstup po schodech mezi skalami, ze skalní terasy se vám otevře výhled na Broumocko, Policko i Krkonoše. K dalším atraktivním cílům Stolových hor patří nepochybně také Bludné skály, skalní labyrint.


Skanzen Pstražna
V kopcích za Kudowou leží skanzen Pstražna, muzeum lidové kultury pohoří Sudet. Ve skanzenu můžete navštívit roubenou zvonici, větrný mlýn nebo kovárnu. Jako správní poutníci a cestovatelé nezapomeňte nahlédnout také do zájezdního hostince. V létě tu můžete také ochutnat domácí chléb upečený v originální peci. Pokud byste měli ještě hlad, stavte se v nedaleké smažírně ryb, kde si pochutnáte na čerstvých rybích pokrmech. Můžete tu nahlédnout i do tajů rybářského řemesla a rybu si samu ulovit.
 

Karel K.
„ V hotelu jsme byli již po druhé a opět veliká spokojenost. Krásný pokoj, bohatá snídaně a úžasné wellness. Wellness zóna by akorát mohla být otevřena až do 22 hodin.“


11. dubna 2018 


Roman S. 
„Pěkné místo k odpočinku a relaxu. Hotel doporučuji. Skvělé služby, příjemná atmosféra a přátelský personál.“


23. dubna 2018 


Jolana L. 
„Příjemný hotel s velmi dobrým jídlem a velkými porcemi. Jedinou nevýhodou je studenější voda ve vířivce, která je ale kompenzována příjemně teplou vodou v bazénu.“


9. března 2018 
 

Načítám varianty